Zdravím,

tímto příspěvkem bych rád požádal o práva na server Furien. Pokusím se být stručný.

Něco málo o mně:

Je mi 22 let, pocházím z Prahy a mým největším koníčkem je basketbal. Na csku se vyskytuji pod jménem V-Rem1x na této Steam ID: STEAM_0:0:72464844. Na Kotelně jsem začal hrát v roce 2011, když se mi zalíbil server Knife. Ke konci roku 2012 jsem se pomalu začal přesouvat na Furien, kterému jsem s menšími herními přestávkami zůstal věrný až do teď.

Obdržené bany:

2011-2014 -> non-STEAM IP: 90.176.244.9 - V tomto období jsem pár banů posbíral, část byla zapříčiněná neznalostí hry a část mým nízkým věkem. Jednalo se ale vesměs o krátkodobé bany za block, vláček, developera a spam.
2015-2021 -> STEAM - Na originální hře jsem dostal jeden hodinový ban za zdržování v roce 2016.

Hlášení:

Hlásím podle situace buď na fórum nebo adminům přes Steam (v současné době převážně adminovi F4ke).

Důvod žádosti:

Myslím si, že bych díky svému chování a zkušenostem ze serveru byl pro AT přínosem. Žádost o práva jsem zvažoval již o několik let dříve, ale nikdy jsem se k jejímu napsání neodhodlal. Po vyzkoušení pozice Spešla jsem se ale rozhodl po dlouhých letech na tomto portálu požádat o práva.

Rád zodpovím jakékoliv přípádné otázky a předem děkuji za vaše reakce.