Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 25.3. ] Adamadaja --> Chemo

  1. #1

    [ archivace 25.3. ] Adamadaja --> Chemo

    Vypis z konzole:

    Viz. Poznámka.


    Poznamka:


    Dobry den,

    Rad bych se zeptal,z jakeho duvodu mam ban. Vcera jsem dostal ban od Admina jmenem Chemo na knife serveru. Duvod byl urazeni hrace. Hrac ktery tam semnou byl, byl muj kamarad a jen tak se postuchujeme. Kdyz jsem se podival znovu na Ban list cca po 15 min, uz tam nebyl ban za nadavky, ale za autobhop. Takze bych rad vedel, z jakeho duvodu mam ban, a to jsem zadny autobhop nemel.

    Take bych rad pozadal o UNBAN, kdyz uz si clovek plati to VIP. Budu rad, za jakoukoliv odpoved, nebot Kotelna je nejlepsi server a rad bych si zahral.

    Bohuzel mi nejde kopirovat obsah z konzole.
    Ale jsem v banlistu. Jmeno hrace ^Max^, ban Jsem dostal 21:45 adminem Chemo.

    Mockrat dekuji za odpoved a preji hezky zbytek dne.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Adamadaja --> Chemo

    Ahoj tu je demo. https://csko.cz/forum/showthread.php...en-gt-Autobhop
    Autobhop jasný po pár skokoch.
    F4Ke

  3. #3

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Adamadaja --> Chemo

    Děkuji za odpověď.

    Mohu se ohradit jedině tím, že o tom nic nevím. Já osobně nic nepoužívám a furien nehraji. Už se mi dostalo od mladšího bratra, že něco měl.

    Rád bych se zeptal, zda je možnost o Unban a druhou šanci. Bratrovi jsem již domluvil, byl bych velice rád, samozřejmě to už nechám na vás. Děkuji

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Adamadaja --> Chemo

    Ahoj, tak svojim spôsobom vieš, o čo ide, že z tvojho účtu sa hralo s cheatmi. Či si to bol ty, tvoj brat, sestra, babka.. to sa nerieši. Tiež som nedal ban tebe osobne, ale na tvoj účet cska. Preto sa nepripojíš, ani keď si zmeníš nick.
    Máš dve možnosti na výber, tu som ti ich dal. Žiaľ, to, že máš VIP, ťa neoprávňuje používať cheaty. Vážime si všetkých hráčov, aj tých, ktorí VIP nemajú, preto je vylúčené, aby hráči, ktorí VIP majú, mohli používať zakázané programy.
    __________________________________________________ ______________________________________

    Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
    Nemám originální hru: Ban bude zrušen automaticky po uplynutí jednoho roku od udělení banu. Můžete se ale připojit z originální hry, kterou lze zakoupit v obchodě služby Steam.
    https://store.steampowered.com/app/10/?l=czech


    Placená alternativa: V obou případech lze využít možnosti zrušení banu za poplatek ve výši ročního VIP (aktuálně 180 Kč). V případě zájmu proveďte objednávku a zašlete VIP kód spolu s výpisem z konzole do soukromé zprávy. https://csko.cz/vip/platba?itemid=4

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 25.3. ] Adamadaja --> Chemo

    Lck
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •