Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 28.3. ] Z0hi --> Fellow

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    3

    [ archivace 28.3. ] Z0hi --> Fellow

    Vypis z konzole:

    Detaily banu detaily
    Hráč zim ci pele
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:360827733
    IP adresa 78.99.105.30
    Udělen 26-03-2021 - 16:42
    DĂ©lka BANu 4320 minut
    Vypršà 29-03-2021 - 17:42 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 22 hodin 55 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] neznalost
    BAN dal Admin dlillard #0 (Fellow)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
    Předchozà bany 0


    Poznamka:


    Chcel by som zaziadat o nezmyslny ban. Nesiel mi mikrofon, tak som dostal ban na 3 dni, a to som hral prvykrat ct :D mikrofon mam a aj mi funguje, preto chcem zaziadat o unban

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Ahoj, nebol si zabanovaný za to že si nemal mikrofón i keď som ťa osobne na serveri rozprávať nepočul.

    Ban si dostal na základe toho že si ako CT počas HVD zabíjal hráčov mimo zbrojku.


    Čiže preto som aj zvolil dĺžku banu na 3 dni za neznalosť pravidiel.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    3

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Pravidla som si už prečital, už ich viem, bolo to moje poprve za dozorcov. Tak vás prosim o unban, jak hovorim prvý krat v živote som bol dozorca

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Citovat Původně založeno Z0hi Zobrazit příspěvky
    Pravidla som si už prečital, už ich viem, bolo to moje poprve za dozorcov. Tak vás prosim o unban, jak hovorim prvý krat v živote som bol dozorca
    Je síce pekné že si si prečítal pravidlá po udelení banu ale takto to aspoň u mňa nefunguje.


    Jailbreak 6 26-03-2021 16:44:18 VALVE_0:0:360827733 zim ci pele Kde si pozriem pravidla za ct?
    Jailbreak 6 26-03-2021 16:44:42 VALVE_0:0:360827733 zim ci pele Im sorry ze som skazil hru admin, nevedel som pravidla...
    Jailbreak 6 26-03-2021 16:45:33 VALVE_0:0:360827733 zim ci pele Uz viem pravidla mozem dostat unban na ct?
    Jailbreak 6 26-03-2021 16:47:24 VALVE_0:0:360827733 Z0hino Ahoje som tu new, kde si pozriem pravidla?





    Možno to bude znieť hlúpo ale budeš musieť počkat na vypršanie banu, UB ti neudelím a to aj z dôvodu že si si pravidlá prečítal až po udelení banu a aj to len v skratke a pochybujem že už ich ovládaš, a pre to že si sa následne odpojil a pripojil s iným menom a písal si že si nový a nechápeš prečo máš zakázane hrať za dozorcov.

    Jailbreak 6 26-03-2021 16:50:45 VALVE_0:0:360827733 Z0hino Prvy krat hram jailbreak a pise ze mam zakazano hrat za ct??

    E. a keď si bol prvýkrát dozorca( CT ) tak si zvlášť predtým mal prečítať pravidlá na koľko si ich neovládal a následne dostal ban.
    Teraz máš 3 dni na to aby si si sa doučil základne pravidlá u ct a po vypršaní banu môžeš opäť hrať.

    Pravidlá sa majú čítať a naučiť predtým ako sa pripojíš k CT a nie po udelení banu :)
    Naposledy upraveno Fellow; 26-03-21 v 18:28.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    3

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Mám súrodenca ktorý niekedy hra JB, ten ma pseudonym: Z0hi a máme isté ip, but idc, počkám si. Ale tak ako bolo to moje first time ct, a nevedol som čo a ako, a ako sa to mam naučiť ked za kazdu chybu budem mať ban :D

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Citovat Původně založeno Z0hi Zobrazit příspěvky
    Mám súrodenca ktorý niekedy hra JB, ten ma pseudonym: Z0hi a máme isté ip, but idc, počkám si. Ale tak ako bolo to moje first time ct, a nevedol som čo a ako, a ako sa to mam naučiť ked za kazdu chybu budem mať ban :D
    Aby si sa naučil pravidlá u CT nemusíš byť CT, dá sa ich naučiť aj pozorovaním skúsenejších hráčov keď hráš za väzňov.

    Ja osobne som sa to učil takto keď som na móde JB začínal.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    3

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Ja viem, len ja sa naozaj snazim zlepsovat, len si myslim ze by ma to viac bavilo na ct side, len prvý deň začnem hrať JB a už mam ban, majte trochu pochopenia že som len dnes začal, preto prosim o UB

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Z0hi --> Fellow

    Citovat Původně založeno Z0hi Zobrazit příspěvky
    Ja viem, len ja sa naozaj snazim zlepsovat, len si myslim ze by ma to viac bavilo na ct side, len prvý deň začnem hrať JB a už mam ban, majte trochu pochopenia že som len dnes začal, preto prosim o UB
    Prečítaj si všetky pravidla aby sa podobné situácia neopakovala v krátkej dobe nakoľko si tu nový ako hovoríš.

    Máš Ub

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •