Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: [ archivácia 28.3. ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    0

    [ archivácia 28.3. ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 290696)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '213428'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Asi bug ale vidďż˝ hrďż˝?e kterďż˝ vid?t nemas'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ~piskotek~ >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ~piskotek~
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:532144553
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:532144553
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.192.88.17
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.192.88.17
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < sssssaaaa >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_sa


    Poznamka:


    dobry den žadam si o unban byl to bug hry že když se postaviš pod hrace tak vidíš jeho nohy a ja sem mel awp a strilel jsem do noh a oni si mysleli ze mam Wh tak napsali adminovi a ten mi dal permu z těchto duvodu si žádám a prosim o unban byl to jen bug hry.

  2. #2

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    Čau, zajímavý, ze já ten bug neviděl. A pravděpodobně ani nikdo jinej. Nicméně si toho využil.
    http://fd.csko.cz/upload/22-03-2021-...6-xtr29413.jpg
    http://fd.csko.cz/upload/22-03-2021-...5-xtr29443.jpg

    Jsou to jen screeny, zhodnoťte to admini prosím, ať hráče dlouho nezdrzuju od hraní, pokud je nevinnej.

  3. #3

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    Citovat Původně založeno bLNa Zobrazit příspěvky
    tieto screen som takisto pozeral ale čakal som kedy sa vyjadriš, takisto váham či to je bug alebo Wh , dufam že maš demo ked tak :)
    Nemám, nestihal sem
    Zatím UB

    E: problém byl hlavně v tom, ze ten (asi) bug zneužíval k zvýhodnění se
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 23-03-21 v 00:02.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    Neviem, hráč videl niekoho časť tela cez textúru a zjavne mu to moc nevadilo.
    Ja som sa s týmto "bugom" na jb ešte nestretol a to mám túto mapu odohranú od zadu, stredu atď.

  5. #5

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    Chyba vo vykreslení cez Software. Clear.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    S WHčkem by to muselo ukázat celé tělo.

  7. #7

    Odpověď: ~piskotek~ --> sssssaaaa

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Chyba vo vykreslení cez Software. Clear.
    Súhlasím
    Spoiler Spoiler:


  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Ano, jedná se o bug, jak jsem již psal na Steamu, ale pokud toho hráč zneužívá, nevidím důvod ban rušit.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ano, jedná se o bug, jak jsem již psal na Steamu, ale pokud toho hráč zneužívá, nevidím důvod ban rušit.
    Banovať permou chybu samotného cska je nezmysel. Nejde o žiaden bug, ktorý by mal dotyčný hráč možnosť nejako ovplyvniť. Chalan hrá pravdepodobne na kalkulačke so vstavanou grafikou a je rád, že mu spustí okrem Pacmana aj inú hru. Beží na starom rendri, ktorý má problémy vykresliť novšie textúry, ktoré sa často využívajú na novšie vytvorených mapách. Preto občas vidí časť tela cez stenu alebo nevidí nič, pretože mu to vykreslí nejako takto alebo takto. Na prvom screene vidno modrú nepriehľadnú textúru, ktorú hráči hrajúci cez rendre D3D a OpenGl vidia ako normálne priehľadnú, na druhom screene to je podobne s palmou. Takýchto textúr hlavne na novších mapách je mnoho a hrať cez Software je viac pain a dostať za to permu je preto za mňa nezmysel. To by sa museli banovať všetci takýto hráči, ktorých tu bolo neúrekom.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Souhlasím s indianem, hodněkrát se stane na dust2, že někomu čouhá přes zeď nebo přes dveře na longu tlumič od M4ky, a prostě můžeš ho prostřelit. Za mě rozhodně unban.

    čau grakone


  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s indianem, hodněkrát se stane na dust2, že někomu čouhá přes zeď nebo přes dveře na longu tlumič od M4ky, a prostě můžeš ho prostřelit. Za mě rozhodně unban.
    To je ale úplně něco jiného, já takový problém taky míval.. jde o to jestli toho hráč využívá, kdysi se to tu taky řešilo predne s tím co teď píšu
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Banovať permou chybu samotného cska je nezmysel. Nejde o žiaden bug, ktorý by mal dotyčný hráč možnosť nejako ovplyvniť. Chalan hrá pravdepodobne na kalkulačke so vstavanou grafikou a je rád, že mu spustí okrem Pacmana aj inú hru. Beží na starom rendri, ktorý má problémy vykresliť novšie textúry, ktoré sa často využívajú na novšie vytvorených mapách. Preto občas vidí časť tela cez stenu alebo nevidí nič, pretože mu to vykreslí nejako takto alebo takto. Na prvom screene vidno modrú nepriehľadnú textúru, ktorú hráči hrajúci cez rendre D3D a OpenGl vidia ako normálne priehľadnú, na druhom screene to je podobne s palmou. Takýchto textúr hlavne na novších mapách je mnoho a hrať cez Software je viac pain a dostať za to permu je preto za mňa nezmysel. To by sa museli banovať všetci takýto hráči, ktorých tu bolo neúrekom.
    Pokud hráč zneužije bugu hry/mapy pro svůj prospěch tak se to nebanuje? Od kdy? Co textura, štít na dustech, bugovaní z cel.. bug zneužívá tím, že střílí přes zeď protože vidí hráče kterého by normálně neviděl.. ano BUG.. a ANO využívá to, chápeme se?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #13

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Pokud hráč zneužije bugu hry/mapy pro svůj prospěch tak se to nebanuje? Od kdy? Co textura, štít na dustech, bugovaní z cel.. bug zneužívá tím, že střílí přes zeď protože vidí hráče kterého by normálně neviděl.. ano BUG.. a ANO využívá to, chápeme se?
    Za mňa render banovať je nezmysel. Tvoj názor rešpektujem.

    + Tým príkladom textúr čo som hádzal, som chcel len naznačiť že je tam aká taká kompenzácia - vidíš časť tela cez steny, ktoré by si nemal vidieť a potom opak, nevidíš cez steny, ktoré by si mal vidieť. Taktiež sa tam bugujú zvuky a kopec ďalších vecí. Kto nehral dlhodobo cez Software, možno tomu nepochopí, ja som na starom kompe dlho hral cez tento render a ak si niekto myslí, že je to výhra tak sa veľmi, ale veľmi mýli.
    Naposledy upraveno Indian0; 25-03-21 v 15:15.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Zdarec, pokud toho zneužije (zneužívá opakovaně), ban je na místě. Ale určitě ne perma jako za WH. Co bych dělal já, kdybych najednou viděl přes stěny? Asi bych dva tři sejmul, kdyby to hra vyžadovala v tu chvíli, než bych to samozřejmě začal řešit. Jenže mě není x let, jsem admin, hraju to dlouho a mám nějakou sebeúctu... Takže hlavou kolegové...hlavou to řešte pěkně prosím

  15. #15

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] ~piskotek~ --> Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Zdarec, pokud toho zneužije (zneužívá opakovaně), ban je na místě. Ale určitě ne perma jako za WH. Co bych dělal já, kdybych najednou viděl přes stěny? Asi bych dva tři sejmul, kdyby to hra vyžadovala v tu chvíli, než bych to samozřejmě začal řešit. Jenže mě není x let, jsem admin, hraju to dlouho a mám nějakou sebeúctu... Takže hlavou kolegové...hlavou to řešte pěkně prosím
    Súhlas. Len doplním, tú chybu rendra hráč nemá ako opraviť, z technického hľadiska to jeho grafika nepotiahne. Jediné čo mu ostáva je sa tváriť, že hráča za tou stenou nevidí, aj keď ho tam vidí. To je všetko z mojej strany, myslím že Okurka to už rozumne vyhodnotí.
    Naposledy upraveno Indian0; 25-03-21 v 15:43. Důvod: Chyba v kontexte
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •