Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ archivace 28.3. ] Jailbreak --> Přehazování

  1. #1

    [ archivace 28.3. ] Jailbreak --> Přehazování

    13 unanmed STEAM_0:0:90667726 SK
    16 koloto emocionálních opic STEAM_0:1:430199106 CZ


    https://ctrlv.cz/NdQs


    CT trvalo asi 2 minuty než jsme vyšli z cely, v celách šlo slyšet přehazování zbraní ve zbrojce.
    Když jsem tam šel tak říkaly něco jako překvápko, přiběhnu a tam toto.

    Není demo, což je škoda.

  2. #2

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Přehazování zbraní

    Ahoj
    Jailbreak 6 22-03-2021 23:56:06 STEAM_0:0:176665870 Mechanic KDO TY GUNY NAHAZEL?

    Podle chatlogu jste tam byli kolem půlnoci a celkově Vás tam bylo 9, takže předpokládám, že probíhal party mod/volnější zábava(Což předpokládám, jestli sis jen tak nakráčel do zb). Pokud ne, řešil bych in-g, něco takového není až tak závažný a pokud se to neopakuje víc kol(což, když nemáš demo asi ne).
    Mně by screen nestačil, guny by mohl hráč vyházet sám, nebo jiný vězen taky. Za mě je potřeba demo, aby byla dokázána někomu vina.

    E: 23/03/2021 08:30 <Dan> šak ja vim sme ho hladali po mape a on vyhadzoval akačka pre tčka

    Slovo proti slovu, screen jako důkaz nestačí, nebanovatelný a lock, pokud hráč nemá demo, nebo někdo z přítomných.
    Naposledy upraveno Hunted; 23-03-21 v 09:50.

  3. #3

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Přehazování zbraní

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Ahoj
    Jailbreak 6 22-03-2021 23:56:06 STEAM_0:0:176665870 Mechanic KDO TY GUNY NAHAZEL?

    Podle chatlogu jste tam byli kolem půlnoci a celkově Vás tam bylo 9, takže předpokládám, že probíhal party mod/volnější zábava(Což předpokládám, jestli sis jen tak nakráčel do zb). Pokud ne, řešil bych in-g, něco takového není až tak závažný a pokud se to neopakuje víc kol(což, když nemáš demo asi ne).
    Mně by screen nestačil, guny by mohl hráč vyházet sám, nebo jiný vězen taky. Za mě je potřeba demo, aby byla dokázána někomu vina.

    E: 23/03/2021 08:30 <Dan> šak ja vim sme ho hladali po mape a on vyhadzoval akačka pre tčka

    Slovo proti slovu, screen jako důkaz nestačí, nebanovatelný a lock, pokud hráč nemá demo, nebo někdo z přítomných.

    Party nebyl, bylo obyčejný simonování.

  4. #4

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Přehazování zbraní

    Ikdyž tuším, jak to bylo, ze screenu se banovat nedá. Příště by to chtělo demo.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Přehazování zbraní

    Nebanovatelné... Banujúci admin by si absolútne nemal ako ban obhájiť, kedže ten dokaz má fakt cenu hovna.
    Už neni čas huliť...

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Přehazování zbraní

    Díky za hlášení, bez dema je to ale opravdu neřešitelné.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •