Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: [ archivace 27.3. ] YenG #1 --> Samco

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    [ archivace 27.3. ] YenG #1 --> Samco

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 290667)
    [AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 13 hodin, 13 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarnost, urazanie hracov'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < YenG #1 >
    [AMXBANS] Tvuj nick: YenG #1
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:46541240
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:46541240
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.245.218.60
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.245.218.60
    [AMXBANS] V banlistu na http://www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
    [AMXBANS] Server: http://csko.cz | GunGame
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru http://csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Cau. chcel by som poprosit o ub, minimalne teda o skratenie tohto prestreleneho banu, neviem, koho som urazil, natolko, aby som dostal 21 dni ban :D Ale nevidim v mojom chat logu nic take, zaco by som mal dostat 21dnovy ban. Moj chatlog je maximalne tak na mute, alebo minimalny ban na spamatanie sa :D
    takze poprosim o skratenie/zrusenie banu.
    Dakujem Samuel, ludia s horsim chat logom hraju bez banu a ja mam na 21 dni, kde zijes :D

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Ban v poriadku,
    Neodpustis si zbytocne nadavky. Rozhodnutie je urcite na banujucom adminovi.
    PS: Ak s tym zbytocnym urazanim neprestanes dopracujes sa lahko k dajsiemu perma banu.


  3. #3

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Ja len jednu kontrolnú otázku, príde ti normálne to čo vypisuješ poslednú dobu jak v hre, tak v chatboxe a cez rôzne PMky hráčom?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Na vzpamatovani si mel behem tech perma banu casu dost
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Zdravím, pri takmer všetkých banoch tohto typu som ochotný skrátiť, prípadne aj zrušiť ban. Takmer vždy sa pri takýchto banoch žiadateľ ospravedlní a poučí.
    Pri tebe (respektívne pri tvojom chatlogu za uplynulé dni), som však ja osobne proti akémukoľvek skráteniu. Samozrejme ak bude väčšina za skrátenie, tak vyhoviem, ale práve preto prosím zároveň o objektívne zhodnotenie od ostatných adminov. Konkrétny výňatok z chatlogu asi ani nie je potrebný, keďže celý tvoj chatlog je jeden hnus, založený na permanentnom urážaní a obťažovaní hráčov.

    Ja nerozumiem, mal si tu admin práva a spočiatku si tu bez problémov fungoval. Nechápem proste, o čo ti vlastne ide. Či potrebuješ väčšiu pozornosť, aby si ťa tu niekto všímal alebo aby si tu len pôsobil drsným dojmom a ostatní k tebe vzhliadali ako k nebojácnemu rebelovi. Je to už ale naozaj čiaru.

    Ak budem najbližšie opätovne oslovený na riešenie tvojho chatlogu, budem navrhovať v admin fóre udelenie ešte dlhšieho a prípadne aj permanentného banu (závisí samozrejme podľa závažnosti situácie).
    Naposledy upraveno Samco; 23-03-21 v 18:49.

  6. #6
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Ban je v pohode.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Jsem proti UB, důvody viz výše a PM.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Chci v první řadě říct, že si jsem vědom YenGova chování, a toho co píše ve hře. Hráč/ex-admin nemá v banlistu žádné záznamy z minulosti, které by byly spojené s vulgaritou, obtěžováním apod. Proto čistě z logického hlediska pro mě jsou 3 týdny, byť i za tento chatlog, hodně. Jsem pro zkrácení na týden, potažmo 10 dní. Nemůžeme tahat konflikty z discordu/fóra či PMek do hry, to bych měl i já v minulosti permaban za demenci, kvůli hovnám co jsem psal do shutboxu. Po serverech běhá hodně hráčů, kteří nadávají, jsou toxic, na JB je jich plejáda, uvedu příklad hráče unnamed, kterého na JB znají, vulgaritou se jen a jen hemží, a i tak nedostal za urážky ban delší jak 3 týdny a to má historii pestrou. Je to sice YenG, ale Samčo vyzval k obejktivnosti, i když to z mé strany teď nevypadá, tak opravdu se snažím být objektivní, i když se nedá uplatňovat jeden metr na každého.
    Nejsem pro UB, ale jsem pro zkrácení pod podmínkou, že se omluví a případné další bany za vulgárnost bude delšího charakteru.

    E2savage: Ok, moje chyba, nekoukl jsem se pořádně do žádostí. V tom případě bych ten ban zkrátil o týden, ale to už je na banujícím adminovi, jak s ním naloží.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 23-03-21 v 21:18.

    čau grakone


  9. #9

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Chci v první řadě říct, že si jsem vědom YenGova chování, a toho co píše ve hře. Hráč/ex-admin nemá v banlistu žádné záznamy z minulosti, které by byly spojené s vulgaritou, obtěžováním apod.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...634#post538634
    Aha, niečo som našiel
    Spoiler Spoiler:


  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání na admina ] YenG #1 --> Samco

    Ban ok
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] YenG #1 --> Samco

    Aj ked súhlasím z unihocom, každý prípad je individuálny, a ja hlavne naberám toho dojmu, že si toto dovoloval, lebo čakal, že ban príde v dlžke niekolkých hodín/dní. Ako bývalí admin určite vedel, že bude potrestaný ale zrejme mu to bolo jedno. Ako vidím respektíve nevidím ospravedlnenie, a aj žiadosť bola napísaná štýlom: Viem že som vulgárny a je mi to úplne jedno, len chcem UB aby som v tom mohol pokračovať. Pochybujem že yeng to nemá v hlave v poriadku, preto viem že keby bol aj udelený UB alebo skrátenie, v konečnom dosledku by to nemalo žiadny význam, len by boli dalšie problémy. Hráč sa nepoučil, ja som proti UB či skráteniu.

    E: BTW, citát z minulej žiadosti: to že som bol admin znamená že vdaka tomu sa mám vedieť chovať ? ja sa viem chovať a to že sem tam mám nejaké nadávky, tak bohužial, písal som ich aj ako admin, ale s mierou. "Aby som bol poslušný chlapec" ale teraz načo ? ved si normalne poviem a je. Sú tu horší ludia s horším chatlogom a nedostanú na 12 hodin ban :D bože moj, mal by si konečne ísť do práce a nebyť len doma a vyplakávať ako ti tatko chlastá a potom si tu z tých komplexov banuješ :D

    Nulová sebereflexia, ale CG že si napriek svojmu prístupu tie práva dostal, tak dlho sa pretvarovať aby človek dostal práva... Máš moju poklonu.
    Naposledy upraveno Fast212; 24-03-21 v 01:33.
    Už neni čas huliť...

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] YenG #1 --> Samco

    Naprostý souhlas, tady není co řešit. Chováš se velmi dlouho jak osel. Tak si to připusť a vzpamatuj se.
    Edit: Btw, tady krásně vidíš, že prudíš a otravuješ v podstatě úplně každého... i toho, kdo tě v podstatě nezná... Ne, tady fakt nebude chyba v těch ostatních...

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] YenG #1 --> Samco

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky

    E: BTW, citát z minulej žiadosti: to že som bol admin znamená že vdaka tomu sa mám vedieť chovať ? ja sa viem chovať a to že sem tam mám nejaké nadávky, tak bohužial, písal som ich aj ako admin, ale s mierou. "Aby som bol poslušný chlapec" ale teraz načo ? ved si normalne poviem a je. Sú tu horší ludia s horším chatlogom a nedostanú na 12 hodin ban :D bože moj, mal by si konečne ísť do práce a nebyť len doma a vyplakávať ako ti tatko chlastá a potom si tu z tých komplexov banuješ :D

    Nulová sebereflexia, ale CG že si napriek svojmu prístupu tie práva dostal, tak dlho sa pretvarovať aby človek dostal práva... Máš moju poklonu.
    Ďakujem za cg, cením si to od teba a to ešte nevies všetko, ak chceš viac, nápis mi, zlato.

  14. #14

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] YenG #1 --> Samco

    Citovat Původně založeno YenG Zobrazit příspěvky
    Ďakujem za cg, cením si to od teba a to ešte nevies všetko, ak chceš viac, nápis mi, zlato.
    Co nějaká pokora, když už žádáš o UB?

  15. #15

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] YenG #1 --> Samco

    Děkujeme za podání žádosti. Ta se zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •