Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 13.4. ] Get_ready_to_hell --> Stupo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    čechy
    Příspěvky
    6

    [ archivace 13.4. ] Get_ready_to_hell --> Stupo

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem stupo
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'randomovanie pred rr'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1197752003'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '217.168.212.194'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Boban_MLK (PHC)' byl zabanovan na '1 hodinu'.
    Duvod: 'randomovanie pred rr'
    By admin stupo
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Admin Stupo bezduvodne banuje za kraviny... jiz pri minulem banu za ''randomovani pred rr''

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    To fakt někdo banuje před rr jo? To abych to zavedl i na Jailbreaku, ježíš to by bylo banu
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Koprakek, nechápem absolútne Tvoju reakciu a to si TTT mód hrával. Karma ostáva aj po reštarte. Ak by bol server nastavený, že by sa karma vrátila po reštarte na pôvodnú hodnotu 500, nebanoval by som to. Je to ako keby si na klasickom serveri zabil svojho kolegu a skóre by ti ostalo. Je to randomovanie pred rr, preto tam je ten BAN len na hodinu (ak by randomoval správne, mal by výhodu, preto absolútne nechápem ten tvoj výsmech tu). Od tohto hodinového BANu si začal používať nick, kde si si hádzal môj nick a písal doplnky naň. Admin Nuudaa! ti ho zmenil na csko.cz, no ty si si ho zmenil znova. Preto ten dnešný BAN.
    Naposledy upraveno stupo; 02-04-21 v 23:27.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Ano, hrál, ano vím že se karma sníží, i přesto jsem tohle nikdy nebanoval, proto jsem zaskočen, v uvozovkách.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Takže porušovať pravidlá pred reštartom, ktorý nemá skoro žiaden zmysel (len čaká na ďalších hráčov) je podľa teba v pohode, ale porušovanie pravidiel po reštarte už fajn nie je.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Ano, proto ten restart proběhne, pokud já vím , tak už od samotného počátku se tam každý zabíjel jak chtěl, než se to restartovalo... a nebyl jsem výjimkou toho, že jsem někoho zabil před restartem...všichni jsme se u toho smáli že má někdo nižší karmu než ostatní a v životě by mě nenapadlo to banovat. Poškozený, který umřel stejně o nic nepříjde, jelikož se hned respawne.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Páči sa mi, že hovoríš iba v minulom čase. Tak ako niekedy boli plné servery, tak ako tam niekedy hrali schopní hráči, tak to teraz tak nie je. Príď si niekedy pozrieť a vidieť to naozaj a nepíš tu len svoje domienky. Jednu mapu randomni pred rr, pod iným nickom, pod NS napr. a všetci ťa vyhrešia, že porušuješ pravidlá. Je to tak nastavené teraz, lebo to hráčom vadilo. Ak si ma chcel zhodiť, nech sa páči, ale riešiš, čo bolo a už nie je.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Já nikoho shodit nechtěl, mrzí mě, že si to takhle bereš.. jde jen o to že s banem nesouhlasím. Ano, mluvím o minulém čase právě proto, že jsem tam předtím hrál, ne teď. Je něco takového dopsané v pravidlech, když se to tedy hráčům nelíbilo? Poprosím si tedy screen, ať to nemusím osobně hledat. Někdo tady na JailBreaku spamuje FK,FK že ho někdo před restartem zabije.. tudíž se to spousty lidem nemusí líbit... mám to tedy začít banovat, jen kvůli těmto názorům?
    Ještě jednou... neber si můj post nějak proti tobě, je to žádost o unban, jde o ban, který se mě osobně nelíbí, tudíž si dovolím sem vložit svůj nesouhlas... tak to totíž na forum funguje...víš. Nejsem tu od toho abych v žádosti o UB shazoval tebe, či někoho jiného před ostatníma... na to máme prostředky někde jinde.... a věř že zrovna u tebe to nemám zapotřebí dělat.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Ak to chceš takto verejne, do JB sa starať ja nejdem. Ako si nastavíte latku vy, takú ju máte. Ak niekto randomuje, mal by byť potrestaný. Preto dávam za random po rr 8h. Pred rr len hodinu, keďže tam ten bezvýznamný rr prebehne. Hráč proste porušil pravidlá a randomoval, čím môže pokaziť skóre viacerým hráčom a hráči na to nadávajú. Môj postoj. Čo sa týka zmeny pravidiel, jediný, kto sa stará o TTT je Burak. Chlapík, ktorého považujem za top3 ľudí tu na kotolni. Bohužiaľ, tie pravidlá nikto nemenil od vzniku módu a kľudne tam je aj pravidlo, že sa nesmie prezradzovať hráč, ktorý je zradca cez mikrofon, chat a pod. Mám dať potom každému BAN za to, že povie cez mik, že to je ten a ten? Vieš, že to je bullshit. Ja som rád, že Burak tam pridá aspoň nejaké nové mapy a poupravuje hrateľnosť módu, ale tu každého zajíma len JB a nič iné. Ak si taký zdatný v pravidlách TTT módu s ďalšími adminmi, ktorí to neklikajú, len majú plno kecov, upgradnite tieto pravidlá, lebo ja na to nemám právomoc, alebo kľudne začnem strikne dodržiavať, čo tam je napísané a začnem banovať za všetko a neostane tam nik.
    Naposledy upraveno stupo; 03-04-21 v 00:19.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    V tomto súhlasím zo stupom... Neni moc príjemné ked sa ti zozačiatku podarí zabiť 2 randomákov a začínaš s karmou 430... Ked si nedáš reconnect, dosť ťa to oslabí na celú mapu.
    Už neni čas huliť...

  11. #11

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Vidím chybu v tom, že se po restartu karma nevrátí zpátky. Když randomák zabije toho správného, tak po restartu začíná s vyšší karmou oproti ostatním, což je samozřejmě výhoda, která by do začátku hry být neměla. Tu možnost samozřejmě mají všichni hráči na serveru, v takovém případě by měla pravidla platit už před restartem pro všechny. S JB to nelze srovnávat, tam se po restartu vrátí všechno do normálu.

  12. #12

    Odpověď: Get_ready_to_hell

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Vidím chybu v tom, že se po restartu karma nevrátí zpátky. Když randomák zabije toho správného, tak po restartu začíná s vyšší karmou oproti ostatním, což je samozřejmě výhoda, která by do začátku hry být neměla. Tu možnost samozřejmě mají všichni hráči na serveru, v takovém případě by měla pravidla platit už před restartem pro všechny. S JB to nelze srovnávat, tam se po restartu vrátí všechno do normálu.
    Tak je.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #13

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Get_ready_to_hell --> Stupo

    Ban vypršel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •