Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: žádost o práva na Dust2 only - mTk

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    17

    žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Zdravím Vás ve spolek, chtěl bych touto cestou požádat o práva na serverech Dust2 only a dalších které spadají do dané skupiny.

    Nejprve povinné údaje:
    Origoš hra:
    Steam ID: STEAM_0:0:38049251
    Nick ve hře: mTk
    Aktivita na portálu:
    Čistý štít ohledně banů:
    Hlašení: - na fórum, přes ! ve hře, přes steam (zezačátku jsem hlásit hlavně PiratJo, něco sem poslal také Pelagrosovi, nebo Duskovi)
    Zkušenost s AMXmodmenu:

    Nyní něco o mě:

    Jmenuji se Jakub, žiji na jihu Moravy a je mi 25let. Csko hraji už od nepaměti, samozřejmě s určitými pauzami. Pracuji jako OSVČ v oblasti instalace reklam, mezi mé jiné zájmy patří hlavně sport, ještě pár let zpět jsem hrál závodně florbal (zdravím admina Unihoc ). Myslím, že tu není třeba psát celý životopis, tudíž by o mě mohlo stačit. V případě že by Vás něco zajímalo, klidně napište, rád na vše (teda skoro vše) odpovím.


    Co se týče nějaké zkušenosti s právy: - adminem jsem byl např. na portálu - Gamesites, který hold celkem dost upadnul v zapomenutí. Také jsem měl práva na portálu Madness (spíše pro pamětníky, případně se omlouvám jestli jsem to napsal špatně, ale je to fakt už kopec roků).
    Na servery si myslím že nemám problém vyjít s některými hráči, naopak mám dobrej vztah se spoustou hráčů, kteří hrají pravidelně.



    Abych se jenom nechválil tak i jedna věc na které bych mohl zapracovat. Určitě v chatlogu najdete něco co se Vám úplně líbit nebude, na druhou stranu určitě to není nic hrozného (nějaké nadávky na rodinu apod. u mě neexistují.)



    Díky Vám všem za strávený čas u žádosti a za Vaši odpověď, ať už bude pozitivní či negativní.

    S pozdravem mTk.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    17

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Zdravím ještě jednou...

    Prosím o zamčení žádosti - po 11-ti dnech od podání žádosti 0 reakcí z toho nejspíše plyne že:

    buď absolutně nevyhovuji - potom nechápu proč někdo nenapsal názor
    nebo je adminů na serveru víc než dost a další nejsou třeba- opět nevím proč nikdo z nich nereaguje
    nebo prostě daní admini na forum nechodí - což mi přijde velmi divné

    Chtěl jsem se jenom snažit pomoct portálu, ale myslel jsem že funguje trochu lépe než v tomhle případě.

    S pozdravem mTk.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    To chce trochu trpelivosti, admini na sekci si o tobe sbiraji zkusenosti s tebou a pak zde napisi verdikt jsou li za nebo ne. 11 dni bez vyjadreni neni zadna hruza, nekteri cekaji i dele. Ale toz chces to tak, bude to tak.. :D
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Ja som na práva čakal 6-7 mesiacov a ty to vzdávaš za 11 dní, tak prečo žiadaš o práva, keď sa chceš potom nato vykašlať? (treba trochu trpezlivosti)
    F4Ke

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    17

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Algorythm - napsal jsem to jak to citím, jestli že je aktivní admin na serveru tak mě musí za cca rok znát a nevím jaké další "zkušenosti o mně" musí sbírat. Chatlog není práce na 11dní :)
    F4ke- nenapsal jsem že je problém čekání 11dnů na práva, nýbrž na jakoukoliv reakci admina z dané sekce. Stejně jako je výše - jestli je admin aktivní tak mě zná a nepotřebuje 11dní rozmýšlet ano či ne.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Pozrel som tvoj chatlog, hlásenia a myslím, že všetko je ok. Keď si náhodou rozmyslíš ten lock, tak budem za.
    F4Ke

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Hráče sem tam potkávám na serverech, aktivita trochu zeslábla, ale to může být zapříčiněné osobními důvody. Nahlášeno něco na fórku máš. PRO/PROTI editnu, až se zase nabereš na aktivitě a uvidím nějaký hlášení in game.

    čau grakone


  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žádost o práva na Dust2 only - mTk

    Nulová aktivita ako v hre, tak aj na fóre.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •