Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2021
    Příspěvky
    0


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    registrace tady https://challonge.com/cs/ck9jizqv anebo sem napis název týmu a sestavu. V popisu turnaje máš popsané pravidla, info atd.
    PS: Doporučuju všem kteří chcou využít servery přes fastcup s anticheatem, tak aby si vytvořili účty a postahovali gameguard zavčasu a idealně si i vyzkoušeli spustit hru (anticheat blokuje nepovolene scripty atd, tak at vas to neprekvapi). Pro tuto variantu je nutné mít steam. Alternativou jsou PCWZ servery.

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele MarkusV2
    Datum registrace
    Jan 2021
    Umístění
    NR SK
    Příspěvky
    5


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    sem nevedel že stoji steam acc 200kč asi si myslel csko ne ? :D jo ja jsem mel steam acc ale už jsem ho dal pryč klidne si ho vezmu s5 ale když chci hrát FC je problem sem na nenajok inom na fc acc takže už mi to nepujde :)

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2021
    Příspěvky
    0


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    Citovat Původně založeno MarkusV2 Zobrazit příspěvky
    sem nevedel že stoji steam acc 200kč asi si myslel csko ne ? :D jo ja jsem mel steam acc ale už jsem ho dal pryč klidne si ho vezmu s5 ale když chci hrát FC je problem sem na nenajok inom na fc acc takže už mi to nepujde :)
    https://fastcup.net/ tady mas možnost si odhlasit aktualne prihlaseny ucet + pripadne z jiného prohlížeče kde nemas uložené nastaveni

  4. #19


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    No nic, nevšimli sme si že sa to zmenilo na poslednú chvílu keď sme už hrali tak neva, díky za turnaj :)


  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30


    Re: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    Dobrej turnaj

  6. #21


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    Všem se omlouvám

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2021
    Příspěvky
    0


    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    Diky všem za účast, moc mě to potěšilo. I když byli nějaké problémy tak doufam že jste si i tak rádi zahráli 5v5 :-). Do dalšiho turnaje se doladí detaily. Trochu jsem nestíhal bo těch dotazů na mě bylo moc. Co se týče cheateru, tak bohužel to, že odmítnete hrát přes Fastcup tak se vystavujete možnosti že proti vám nastoupí cheater. Nějaka post detekce během turnaje je složitější a časově náročnější jak jsem zjistil, ale určitě zmíněné demo prohlédnu.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2021
    Příspěvky
    0


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: CZ/SK 5v5 Classic Turnaj

    koukal jsem to demo z mirage na hrače fragnatelo a je čistej, akorat v jednom kole rozdal neskutečné věci, ale vzhledem k tomu že to kolo stejně ve finále prohrál 1v1 tak neni o čem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •