Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ archivace 13.4. ] RomanPrymula --> Stupo

  1. #1

    [ archivace 13.4. ] RomanPrymula --> Stupo

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Nevim proc jsem dostal ban? Nerikam, ze jsem svaty a nikdy nerandomuju ale ani na office mape na ktery mi ukazuje ze jsem dostal ban jsem uz ten vecer nekoncil a jestli je to jeste za tu italy, tak tam kazdy randomoval ( 4 hraci tam meli nulu) a ja zabil nevinny protoze tam po sobe strileli
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-04-21 v 21:52.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: RomanPrymula

    čau...prikladám demo, aby bolo vidieť, ako sa hráči na tom TTT správajú.. csko.cz/dema?UPD=hxLCeQZG...tvoj čas je od 22:15, kde si si potom nakoniec dal aj rc, aby si asi aj ty nepadol na 0

    Piati hráči porušovali pravidlá, kde na deme jasné vidieť ich nulovú karmu. Išlo o hráčov číslo, rely, doktor prav, moje iq, iq pi*o a tvoje randomy. BANy by ste si zaslúžili všetci, no na deme som stihol natočiť len troch hráčov, ktorí tam narokom randomovali hráčov, no tí tiež dostali po jednom dni. Kľudne môžem pridať aj ďalšie demo z officu, kde som chcel, čo najviac dôkazového materiálu, preto si dostal BAN až so všetkými naraz. O skrátenie BANu by tu asi nemala byť ani reč, keďže si BAN dostal niekedy okolo polnoci, preto by v tvojom prípade 8H BAN nič neriešil.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: RomanPrymula

    Ahoj,
    Demo som videl. Ban oprávnený, síce si zabil hráčov kt. sa zabíjali ale potom si zabil aj stupa ktorý tam väčšinu času len stál. Potom si si dal reconnect.

  4. #4

    Odpověď: [ archivace 13.4. ] RomanPrymula --> Stupo

    Ban vypršel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •