Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 9.4. ] zuvacka vo vlasoch --> Latins

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    5

    [ archivace 9.4. ] zuvacka vo vlasoch --> Latins

    Dostal som ban na ct za to že som zabil admina ktory sa pohol, po tom čo som ako simon povedal že pustia klávesnicu po otvorený ciel. Admin sa začal sťažovať že sa pohol len kúsok a namiesto dohovoru mi hneď dal ban. Prečítal som si pravidla, všimol som si že tam je napísane že pri príkaze pustenia klávesnice musí ct rešpektovať keď sa trochu pohne. Som si vedomý svojej chyby no napriek tomu nesúhlasim banom a myslím si že sa to malo riešiť dohovorom. Nick: Zuvacka vo vlasoch

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: ban na ct

    Ahoj, na serveri som bol aj ja. Za prvé, zabil si takto 3 hráčov, nie len Latinsa (Niesom si istý, či niekto z nich vybehol z cely)
    Za druhé,
    Jailbreak 6 07-04-2021 19:59:31 VALVE_0:0:2055391574 Zuvacka vo vlasoch daj mi aj mute pretoze si my pekny kokot
    Jailbreak 6 07-04-2021 19:59:12 VALVE_0:0:2055391574 Zuvacka vo vlasoch to nemyslis vazna
    Jailbreak 6 07-04-2021 19:59:05 VALVE_0:0:2055391574 Zuvacka vo vlasoch To si my akoze dal ban za to ze som zabil ludi ktory porusili zakaz od simona??
    Jailbreak 6 07-04-2021 19:56:56 VALVE_0:0:2055391574 Zuvacka vo vlasoch je tu 13 ludi a ked sa kazdy bude hybat centimeter ked to je zakazane tak to asi moc neustrazime no

    Pravidlá máš ovládať už keď sa napojíš na server, nie až po udelení banu.
    a za tretie,
    Jailbreak 6 07-04-2021 20:36:41 VALVE_0:0:2055391574 Zuvacka vo vlasoch si na prestiznom servery
    U nás, na "prestiznom servery" môžu simonovať iba vyvolení, kt. ovládajú pravidlá.
    Naposledy upraveno Mlýn; 07-04-21 v 22:05. Důvod: pišemjaklobotom

  3. #3
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: ban na ct

    Ahoj byl jsem tam za mě BAN oprávněný.
    *-!-NeeO-!-*

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: ban na ct

    Prvý vybehol pred celu, druhý sa hýbal viac ako "když se hráč pohne jen o malý kousek". Inak povedané ten druhý behal po cele. Jediný kdo dostal freekill bol Latins, ktorý ako hovorím mi dal hneď ban pri tom stačí normálne povedať. Určite by som druhý krát nezabil niekoho takto keby mi to vysvetlí. Ale ak sa všetko rieši hneď banom tak fajn

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: ban na ct

    Citovat Původně založeno NeeO Zobrazit příspěvky
    Ahoj byl jsem tam za mě BAN oprávněný.
    To ako za 1 kill takýmto nedorozumením že som zle odhadol jeho pohyb, je ban oprávnený?

  6. #6
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: ban na ct

    Ten kill nebyl jeden mám pocit jak už zde napsal i Mlýn.
    Taky ti bylo vysvětleno na serveru že káždy admin má trošku jiný metr ano některý by to nebanoval nekterý ano já osobně bych to taky udělal byl tam víc jak jeden FK.
    Já osobně jsem ti psal at nespamuješ server a jdeš to řešit tady na forum což jsem rád že si udělal.
    A nedostal si buh ví jak dlouho do té doby si přečti pravidla nahrej nějakou hodku a pak nám ukaž že už tomu rozumíš Díky.


    Jeste tu máš pravidla:
    Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče (Příklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.
    Toto si měl vedět dřív než bylo pozdě.

    E:Taky ti bylo vysvětleno na serveru že káždy admin má trošku jiný metr ano některý by to nebanoval nekterý ano já osobně bych to taky udělal byl tam víc jak jeden FK.(myslím že tam byl víc jak jeden Free kill)
    *-!-NeeO-!-*

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: ban na ct

    Citovat Původně založeno NeeO Zobrazit příspěvky
    Ten kill nebyl jeden mám pocit jak už zde napsal i Mlýn.
    Taky ti bylo vysvětleno na serveru že káždy admin má trošku jiný metr ano některý by to nebanoval nekterý ano já osobně bych to taky udělal byl tam víc jak jeden FK.
    Já osobně jsem ti psal at nespamuješ server a jdeš to řešit tady na forum což jsem rád že si udělal.
    A nedostal si buh ví jak dlouho do té doby si přečti pravidla nahrej nějakou hodku a pak nám ukaž že už tomu rozumíš Díky.


    Jeste tu máš pravidla:
    Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče (Příklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.
    Toto si měl vedět dřív než bylo pozdě.

    E:Taky ti bylo vysvětleno na serveru že káždy admin má trošku jiný metr ano některý by to nebanoval nekterý ano já osobně bych to taky udělal byl tam víc jak jeden FK.(myslím že tam byl víc jak jeden Free kill)
    free kill bol len jeden. Ako je napísane v pravídlách "Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek". Ako som už povedal, jeden vybehol pred celu a druhý behal a skakal po svojej cele. Len admin sa pohol o kúsok a to som už priznal vyššie že som si vedomý svojej chyby.

  8. #8
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: ban na ct

    No to si nejsem jistý uplně ale počkáme ještě na vyjádření Latinse.
    Jsem rád že sis priznal a uvědomil svou chybu přestože trošku pozdě tak přece jen.
    Víš ono to není jen kvuli toho že to byl Admin zrovna v tu chvilí zažil jsem víc banu a to nebyl zabit přímo někdo od A-Teamu jak jsem psal a vysvětloval na serveru každý admin má trošku jiný metr.
    *-!-NeeO-!-*

  9. #9

    Odpověď: ban na ct

    Zdravím,
    s hráčem jsme si vyjasnili situaci přímo na serveru.

    Jsem rád, že hráč si uvědomil své chyby a omluvil se za ní. Taky si přečetl znovu pravidla a byl poučen, jak se má chovat na serveru.
    Z těchto důvodů jsem mu trest smazal a doufám, že s hráčem nebudou už žádné problémy,.

    Děkuji.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 9.4. ] zuvacka vo vlasoch --> Latins

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •