Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 13.4. ] Jailbreak --> Stížnost na admina Tatka.Smoula

  1. #1

    [ archivace 13.4. ] Jailbreak --> Stížnost na admina Tatka.Smoula

    zdravím podávam sťažnosť na admina na JB za zneužívanie grabu. Na deme je vidno ako sa tam grabovali aj s iným adminom s nickom Spasiteľ.
    Demo : https://uloz.to/file/dnsFsH4UOMEI/tatka-dem
    S pozdravom

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Tatka - Grab - JB

    Na demu nevidím žádné zneužití vůči ostatním hráčům, či zvýhodnění.
    Naposledy upraveno Koprakek; 08-04-21 v 22:46.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Tatka - Grab - JB

    Shao, jako na rovinu, je tahle stížnost myšlena vážně nebo jde o opožděný apríl? :D

  4. #4

    Odpověď: Tatka - Grab - JB

    Naco majú ten grab admini ? Na to aby s ním niečo riešili alebo sa s ním hrali? Podľa mňa to prvé, čiže ano staznost beriem vážne.
    Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len, lebo tie ankety čosi dával mi tiež vadili dosť

  5. #5
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Tatka - Grab - JB

    Citovat Původně založeno shaominshe Zobrazit příspěvky
    Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len
    takto to moc nefunguje

    aj keby je na tej žiadosti niečo pravdy tak vyhrážaním sa či v hre slovami "mám ísť na fórko?" teraz má byť tatko rád že tu riešiš len grab :D kto si ty že sa ťa tu budeme báť aby si náhodou niečo nevytiahol na fórko a nesťažoval sa? týmto tvojim prezentovaním by si mi znechutil riešiť celú sťažnosť
    Naposledy upraveno mirecc; 09-04-21 v 12:34.

  6. #6

    Odpověď: Tatka - Grab - JB

    Citovat Původně založeno shaominshe Zobrazit příspěvky
    Naco majú ten grab admini ? Na to aby s ním niečo riešili alebo sa s ním hrali? Podľa mňa to prvé, čiže ano staznost beriem vážne.
    Tatko to buď rád že tu riešim ten grab len, lebo tie ankety čosi dával mi tiež vadili dosť
    Prosím Vás, už to tu smažte, frajírek z GS tu jen trolí.
    Po tom včerejším večerním hraní, když jsem byl ještě s tebou na serveru, si zapamatuj, že tohle jsou funny servery, kam se chodí lidi bavit a zasmát (pokud tomu můžu pomoct grabem, anketama, blbostma, tak to rád udělám, protože to odreágovává i mě). - takže pokud tam budeš se svým kamarádíčkem chodit fragovat a vždy říkat "jej sry, dostaneš VD", tak si hodně rychle opráším banování

    Prosím o uzavření. :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Stížnost na admina Tatka.Smoula

    Pokiaľ nebol zásadným spôsobom narušený priebeh hry, tak nie je čo riešiť.

    Je potrebné brať ohľad aj na to, že JB je jeden z módov, kde sa chodia hráči a nepochybne aj admini zabaviť a odreagovať. Myslím si, že pokiaľ takýmto spôsobom "nezneužíval" Tatko svoje právomoci každé kolo, tak naozaj tu nie je čo riešiť.

    A navrhujem túto tému čím skôr uzavrieť, aby tu nebolo 30 strán, ktoré budú aj tak bezpredmetné, lebo pokuta tu neexistuje a práva sa mu za takúto vec nezoberú.
    Chcem len pripomenúť, že ide o veľmi kvalitného JB admina, ktorý svoju prácu vykonáva čestne a verím, že v súlade so svojím vedomím a svedomím.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Stížnost na admina Tatka.Smoula

    Ahoj, podľa všetkého sa mali dostaviť do boxu, tak tam vzájomne "doleteli". Pokiaľ neprišlo k zneužitu grabu alebo k jeho bezdôvodnému použitiu na hráčoch, tak nemá zmysel sa s tým nejako zaoberať. Netreba však zabúdať, že grab by mal v prvom rade slúžiť na zabezpečenie plynulého chodu hry.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •