Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Problém s Voice chatom

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Umístění
    žilina
    Příspěvky
    1


    Problém s Voice chatom

    Ahojte. Včera som stiahol po odporucaní admina vaše CS-ko z kotelne. Na jednom notebooku to ide normalne. Na druhom notebooku mi nefunguje voice. nezasvieti ani ta ikonka repráčiku. Všetko mam nastavené spravne. Mikrofon je funkčný. Jednoducho nereaguje Voice. Zapol som to predchadzajuce Csko čo som mal a zrazu ani tam nejde Voice. Viete mi poradit? reinstal nepomohol. Skušal som aj druhu verziu od vas a žiadny rozdiel. Ďakujem

  2. #2


    Odpověď: Problém s Voice chatom

    a toto zapnuté máš? https://prnt.sc/118ad2w


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Umístění
    žilina
    Příspěvky
    1


    Odpověď: Problém s Voice chatom

    Samozrejme mam..všetko je tak ako ma byť..s týmto som sa este nestretol. Zvlašť to že zrazu v oboch cskach to nejde. opakujem že ani ta ikonka v hre ako repračik nezasvieti aj po stlačení tlačidla na VOICE.

  4. #4


    Odpověď: Problém s Voice chatom

    To sa takto ťažko posudzuje a tých možností je asi viacej ale možno by som to ešte raz všetko skontroloval. Pozrel, či máš nastavené správne niektoré príkazy ako napr. "voice_enable 1" prípadne, ak máš vlastný config, či nemáš náhodou na "K-čku" kde býva obvykle voice, nabindované niečo iné. Keď si dáš v options test mikrofónu, tak sa počuješ?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Umístění
    žilina
    Příspěvky
    1


    Odpověď: Problém s Voice chatom

    všetky prikazy ako voice enable aj voice loopback som skušal ..podla navodov čo som našiel. V hre v options a test mikrofonu sa normálne počujem. len v hre nereaguje na stisk ani K ani ine tlačitka ktore som skusil nastaviť na voice :) Mikrofon je plne funkčný, otestovaný. Len je mi divne že obe verzie a aj po stiahnuti tretej verzie rovnaký výsledok. Mám pocit že to nevyriešime :D

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Umístění
    žilina
    Příspěvky
    1


    Odpověď: Problém s Voice chatom

    možete zamknuť. Podarilo sa mi to vyriešiť s presunom suborov z cstrike cez usb do toho zleho notebooku. Aj tak nechápem prečo uninstal a install nepomohol :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •