Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 12.4. ] bobs --> Nuuu,da!!

Threaded View

  1. #1

    [ archivace 12.4. ] bobs --> Nuuu,da!!

    Vypis z konzole:

    hrac bob ztraci možnost hrat dozorce na 3 dnu, duvod:[zakaz k CT] umyslny MFK,absolutni neschopnost (adnim barca)


    Poznamka:


    dobry den nejedna se úplně o ban ale o zákaz ale na webu sem nenasel kategorii zákaz... takže snad to davam dobře.... no k veci.. spawnul sem se dal si Simona... a dal rozkaz jit Cupe do boxu kromě cely z gunou VD... ( sem rikal ze tam sou dve celli....)a rekl sem kdo to neuposlechne umře.. jeden se postavil a CT automaticky ho chtěl zabit a já sem si po chvilce (asi po 1-4 sekundě......)sem si toho šiml a chtěl jsem namířit na nej a zabil ho ale CT omylem zabil jiného hračce na hned jsme řekl ze dostane VD.. jeden Hrač miřil ke zbrojíce tak sem ho zabil... ale potom sem si uvědomil ze sem asi neřekl že ma jit primo bez zdržovaný... tak sem u konce kola řekl CT že má dat dvoum lidem VD ... tak nějak sem to řekl barca nesla do boxu.. a ptala se na proč sem ho zabil... odpoveďel sem a zautočila na me... myslím a tak sem ji zabil... a pak sem dostal ten zákaz kick.... za smyslný MFK já řikam že to nebylo umyslne a pan CT co byl přišti kolo simon dal HVD a zjistil sem ze bylo zabito více Tček o tom nevím to je jedno řekl jsem dobře... takže nechápu proc sem dostal zákaz... zrovna za toto.... pokud sem podle admina/minky udělal něco jiného nebo něco co si neuvědomují tak prosím at to napiše... ale jak vím tak o 3 FK co neni pravda byly jenom 2 FK pokud vím... ale to je jedno teďka se ma dávat HVD a HVD bylo takže nevím co je za Problem..... předem děkuji za odpověď..... teďka si vzpomínám že jeden vyšel z cely co jsem říkal aby nevyšel tak sem ho zabil......



    screenshot z konzole...:

    https://img.tpx.cz/uploads/screeanshotconole.jpg
    Naposledy upraveno bobs; 09-04-21 v 18:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •