Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 12.4. ] bobs --> Nuuu,da!!

  1. #1

    [ archivace 12.4. ] bobs --> Nuuu,da!!

    Vypis z konzole:

    hrac bob ztraci možnost hrat dozorce na 3 dnu, duvod:[zakaz k CT] umyslny MFK,absolutni neschopnost (adnim barca)


    Poznamka:


    dobry den nejedna se úplně o ban ale o zákaz ale na webu sem nenasel kategorii zákaz... takže snad to davam dobře.... no k veci.. spawnul sem se dal si Simona... a dal rozkaz jit Cupe do boxu kromě cely z gunou VD... ( sem rikal ze tam sou dve celli....)a rekl sem kdo to neuposlechne umře.. jeden se postavil a CT automaticky ho chtěl zabit a já sem si po chvilce (asi po 1-4 sekundě......)sem si toho šiml a chtěl jsem namířit na nej a zabil ho ale CT omylem zabil jiného hračce na hned jsme řekl ze dostane VD.. jeden Hrač miřil ke zbrojíce tak sem ho zabil... ale potom sem si uvědomil ze sem asi neřekl že ma jit primo bez zdržovaný... tak sem u konce kola řekl CT že má dat dvoum lidem VD ... tak nějak sem to řekl barca nesla do boxu.. a ptala se na proč sem ho zabil... odpoveďel sem a zautočila na me... myslím a tak sem ji zabil... a pak sem dostal ten zákaz kick.... za smyslný MFK já řikam že to nebylo umyslne a pan CT co byl přišti kolo simon dal HVD a zjistil sem ze bylo zabito více Tček o tom nevím to je jedno řekl jsem dobře... takže nechápu proc sem dostal zákaz... zrovna za toto.... pokud sem podle admina/minky udělal něco jiného nebo něco co si neuvědomují tak prosím at to napiše... ale jak vím tak o 3 FK co neni pravda byly jenom 2 FK pokud vím... ale to je jedno teďka se ma dávat HVD a HVD bylo takže nevím co je za Problem..... předem děkuji za odpověď..... teďka si vzpomínám že jeden vyšel z cely co jsem říkal aby nevyšel tak sem ho zabil......



    screenshot z konzole...:

    https://img.tpx.cz/uploads/screeanshotconole.jpg
    Naposledy upraveno bobs; 09-04-21 v 19:55.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: bobs

    Hráčům které jsi zabil jsi VD dat ani nechtěl, bylo ti to jedno, až CT řeklo že by mělo být HVD za tvůj MFK. Při následném HVD jsi začal zabíjet vězně kvůli tomu že stali kousek od zbrojky. Takže ano, v tu chvíli jsi dostal zákaz aby jsi opět nevyzabijel i zbytek serveru.

  3. #3

    Odpověď: bobs

    A za tohle má zákaz k dozorcům jenom na 3 dny?

    Jsi moc měkký Nudo. Takový kacíře, výtržníky a rebely trestám mnohem tvrději.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: bobs

    Latins, měkký nejsem. Myslel jsem že mám nastavené 3 týdny když jsem mu dal zákaz, po udělení jsem si všiml že to jsou 3 dny. Hned v tu chvíli jsem šel do banlistu a prodloužil na 3 týdny. Takže opravdu má zákaz na 3 týdny, hráč byl o tom i informován v danou chvíli kdy dostal zákaz.

  5. #5

    Odpověď: bobs

    Tak to je jiná!

    Chválím! Takový plevel společnosti na Jailbreaku nechceme u dozorců. Takový si zaslouží hrát jedině za vězně.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  6. #6

    Odpověď: bobs

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Hráčům které jsi zabil jsi VD dat ani nechtěl, bylo ti to jedno, až CT řeklo že by mělo být HVD za tvůj MFK. Při následném HVD jsi začal zabíjet vězně kvůli tomu že stali kousek od zbrojky. Takže ano, v tu chvíli jsi dostal zákaz aby jsi opět nevyzabijel i zbytek serveru.
    Byl to jen jeden vězeň.. a neměl sem úmyslu vyzabíjet cely server... ale chápu to..
    Děkuji ti za odpověď.. poučím se...

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: bobs

    Jelikož se jedná o tvůj 1. zákaz tohoto typu a celkově tvůj 2. ban a díky zachování chladné hlavy, jsem se rozhodl zkrátit tvůj zákaz na 1 týden, doufám že se tímto opravdu poučíš a nebude se to opakovat, byli tam i značné nedostatky ve znalosti pravidel, ještě si je alespoň jednou prosím přečti.

    P.S. Pokud s tím daný hráč souhlasí může se to zde locknout, zákaz je již zkrácen.

  8. #8

    Odpověď: bobs

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Jelikož se jedná o tvůj 1. zákaz tohoto typu a celkově tvůj 2. ban a díky zachování chladné hlavy, jsem se rozhodl zkrátit tvůj zákaz na 1 týden, doufám že se tímto opravdu poučíš a nebude se to opakovat, byli tam i značné nedostatky ve znalosti pravidel, ještě si je alespoň jednou prosím přečti.

    P.S. Pokud s tím daný hráč souhlasí může se to zde locknout, zákaz je již zkrácen.

    dobře děkují ti... a ano klidně můžete toto téma locknout..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •