Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 13.4. ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    [ archivace 13.4. ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Hráč DOKTOR PRAV
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:527379696
    IP adresa 46.149.119.234
    Udělen 07-04-2021 - 17:30
    DĂŠlka BANu 40320 minut
    VyprĹĄĂ 05-05-2021 - 17:30 (0 mÄ›sĂcĹŻ 3 tĂ˝dny 6 dnĂ 19 hodin 50 minut jeĹĄtÄ› zbĂ˝vĂĄ )
    DĹŻvod neustale random hitovani i randomy a odpojĂ bohatĂĄ historie
    BAN dal Admin Pampers (Nuuu,da!!)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town (ttt_militia)



    NUUU.DOOOO, TY JAKO JEDINY ROZUMNÝ ADMIN A NECHÁŠSE ZLÁKAT STUPEM ABY TO NEVYPADALO ŽE JE NA MĹ ZASEDLÝ ?

    RANDOM JSEM URÄŒITÄš NEDAL, A POKUD JSEM ZABIL NEVINNEHO, TAK SE MU DALĹÍ KOLO OMLUVÍM, NEVIDÍM DĹŽVOD K BANU. A JAK OPAKOVANÄš TVRDÍM, TAK BAN BY SI ZASLOUĹ˝IL STUPO.

    MIMOCHODEM NA MAPĹ MILITIA JSEM BYL ASI 3 MINUTY A NIKOHO JSEM TAM NEZABIL, JELIKOŽ JSEM MUSEL ODEJÍT.
    Naposledy upraveno kolotoc122; 07-04-21 v 22:48. Důvod: PŘEKLEP

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ čekání na admina ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Zajímavé, již na předchozí mapě jsi dal několik randomů, ano na mapě ttt_militia jsi dal randomy asi jen 3x a párkrát random hitoval, asi za to že se na tebe koukám nebo nevím. Údajně byl všechno "omyl", budiž.. každý udělá někdy chybu, ovšem tvůj "omyl" se ti stává téměř každé kolo a tvůj banlist je toho taky značným důkazem. mimochodem tvé reakce na tvé randomy jsou kolikrát také zarážející:
    Trouble in Terrorist Town 07-04-2021 14:47:13 STEAM_0:1:527379696 46.149.119.234 DOKTOR PRAV KDYŽ SE CHOVAS JAKO PIČA TAK SE NEDIV ŽE TE ZASTRELIM
    nebo např:
    Trouble in Terrorist Town 07-04-2021 13:57:25 STEAM_0:1:527379696 46.149.119.234 DOKTOR PRAV DERKO A BFLM PROMINTE
    Trouble in Terrorist Town 07-04-2021 13:57:39 STEAM_0:1:527379696 46.149.119.234 DOKTOR PRAV TO BYLA TAKOVÁ MRD... ŽE JSEM STRILEL JAK SE DALO
    Nebo celkově tvé chování na serverech, např:
    Trouble in Terrorist Town 07-04-2021 14:28:13 STEAM_0:1:527379696 46.149.119.234 DOKTOR PRAV TO JE JAKO BYCH TI HO NACPAL DO PUSY :DD JE TO DO DO DO DO DOO
    a to jsem asi i rád že nelze zaznamenávat voice..

    Nevím proč zde útočíš na admina Stupo, pokud vím, tak ban jsem ti udělil já a to z vlastního rozhodnutí.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Ban je za mňa oprávnený.
    Hráč je nepoučiteľný.
    Neustále porušuje pravidlá a je mu to úplne jedno ale akonáhle dostane ban tak príde na fórum s tým ako je daný admin na ňom zasadnutý a že urobil chybu a mal by prísť o práva.

    Pri ďalšom bane by som bol určite za tvrdší trest na koľko to nie je prvý krát čo daný hráč porušil pravidlá.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ čekání na admina ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Čau Nuooo,

    zareaguji na zprávy který si uvedl a který jsem skutečně napsal. (nicméně škoda že si zrovna nehrál, jelikož tam byla partička, která po voice nadávala na ostatní hráče (dokonce i do rodin).
    1. KDYŽ SE CHOVAS JAKO PIČA TAK SE NEDIV ŽE TE ZASTRELIM - to je reakce na 2 věci: 1. nadávku která byla na rodinu jednoho z hráčů. 2. Ale jinak tomu hráči který jsem to věnoval, tak neustále naschvál randomoval, mě asi 4 kolo za sebou, tak jsem mu to vrátil a další kolo jsem mu napsal toto.
    2. DERKO A BFLM PROMINTE - to je omluva za chaotickou přestřelku
    3. TO BYLA TAKOVÁ MRD... ŽE JSEM STRILEL JAK SE DALO - to je to stejná situace jak bod 2
    4. TO JE JAKO BYCH TI HO NACPAL DO PUSY :DD JE TO DO DO DO DO DOO - To je na vtipnou situaci na kráče který se zakoktal do voice :D , myslím že v tom kolektivu v kterým jsme hráli, to každý pochopil jako srandu. :D

    Já nemám v běžném slovníku nadávky apod... , to už musí být abych někomu něco řekl. - takže co se týče slovníku sprostých slov a nadávek, tak to se ostře ohrazuji, že bych totok používal !!! OK, když se jedná o situaci kdy si jako parta sedneme, tak ve vtipu napíšu něco jako bod 4. ale myslím si, že nikdy nikoho neurazím.

    Nelíbí se mi, že jsem dostal ban !!!
    Kdybych dostal ban za to, že úmyslně zabiju spoluhráče, tak neřeknu ani popel, ale totok mi přijde divný a cítím z toho Stupovinu.

    Proč zminuji Stupa ? Stupo je krásný příklad toho že tento hráč by neměl být admin.
    To co já omylem zastřelím za celou mapu, on někdy zvládne za kolo a ještě se tím chlubí na voice. (např. já zabil 2 nevinny (chachacha), další kolo řekne: tak tohle kolo jsem zabil další 2 nevinny (chachacha) ) a když pak vidí hráč že tohle dělá admin tak je to fakt k zblití. ( mimo jiné, když Stupo randomuje, tak to řekne do voice a ještě se směje, ale když někdo zastřelí Stupa, tak dostane automaticky BAN)

    Ale pokud si mi dal BAN bez ovlivnění Stupa, tak mě to celkem mrzí, žes mi ho dal na tak dlouho.

    Fellow
    díky za vyjádření, nicméně si myslím, že ty o tom nic nevíš.
    Ale abych na tvou zprávu zareagoval.
    Porušování pravidel - neznám jediného hráče, který by pravidla nikdy neporušil. A co se týče slova neustálé porušování, tak si to nemyslím a nevidím to tak jak ty.
    Fórum - dlouho jsem to na fórum neřešil, ale tom co dělá Stupo, mě to dotáhlo na fórum.
    Daný admin který mi dal ban - nemyslím si, že Nuuu da je špatný admin a němel by být admin, a ani o tobě si nemyslím že bys neměl být admin, takže to tak není jak píšeš, že bych chtěl aby daný admin který mi dal ban nebyl už admin, Myslím si to pouze o Stupovi a nejsem sám co si to myslí.


    Díky za UNBAN a PA PA PA PA KLUCÍ :)

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: [ čekání na admina ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Ahoj,
    neťahaj sem stupa keď ti ani ban nedal. Celá tvoja slohovka neobhajuje tvoje randomy, viz. včera na 4_houses. S fatalitym máme prestrelku, ty prídeš a zabiješ len tak nevinného fatalityho. Keď som sa ťa opýtal prečo si ho zabil, vraj si nič také nepamätáš.

    Porušování pravidel - neznám jediného hráče, který by pravidla nikdy neporušil. A co se týče slova neustálé porušování, tak si to nemyslím a nevidím to tak jak ty.
    To že ostatný porušujú pravidlá neznamená že to máš robiť aj ty.

    (nicméně škoda že si zrovna nehrál, jelikož tam byla partička, která po voice nadávala na ostatní hráče (dokonce i do rodin).
    Na tomto asi bude niečo pravda vzhľadom na reakcie hráčov v CHL.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ čekání na admina ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Neznášam, keď niekto klame a ty si toho priam dôkazom. V utorok som strávil 5 máp nahrávaním ťa, kde mám 5 čistých randomov z Tvojej strany, nehovoriac, že deň predtým si mal 0 karmy a kazil hru všetkým náročky, kde za to schytali 3 hráči BAN, len teba som nemal na deme. Od poslednej sťažnosti na mňa, keďže sťažnosti vytváraš dá sa povedať, že len ty, som si pozrel tvoj chatlog. Tvoj chatlog je samá sexuálna narážka na ženské nicky, ktoré sa tam napoja a stále nechápeš, kedy sa random banuje a kedy sa nebanuje. Za rok a pol aktívneho hrania si nepamätám situáciu, aby som zabil dvoch nevinných a ak aj áno, normálny hráč pochopí aj túto situáciu. Keďže mi neustále nadávaš a osočuješ ma (pri tom si na serveri všetkým na smiech), reálne ťa vyzývam tu, keďže sa tu môžu vyjadriť len admini, spešlovia a ty, aby si vytvoril topic, kde sa môžu vyjadriť aj iní hráči. Ak potvrdia to, čo ty tu píšeš, ja sám sa vzdám práv. Ak v tom cítiš stupovinu, každý admin o tebe vie. Ja som nudovi nepísal nič, aby ti dal BAN, má vlastný rozum, je na TTT dlhšie ako ja, čiže nevidím dôvod, aby ma poslúchal.
    Naposledy upraveno stupo; 08-04-21 v 17:14.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Noizíku,

    v mapě 4_houses, vím že jsem asi dal kill Fatalitovi, ale vůbec si to neuvědomuji, takže to byl asi nějaký těžký omyl, ale neuvědomuju si ani že bych na něho mířil..

    Stupo,
    To co uvádíš s nulovou karmou, tak vím o čem mluvíš, ale vyjadřovat se k tomu nebudu.
    Můžeš mi prosím tě napsat, jakou sexuální narážku jsem měl na ženské nicky a ještě mi napiš jak ti nadávám ?

    OK, tvou výzvu k tvé rezignaci přijímám, řekni podmínky aby ses pak necukal, že je to málo podložené a podobně...

    pac a pusu Doktor práv

    PS: Nuuu do zruš ten ban

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Myslím, že jsi stále nepochopil základní věc.. zde se nedá ani bavit o UB, zde je pouze malá šance na zkrácení délky banu. Ovšem svým arogantním přístupem typu: Díky za UNBAN a PA PA PA PA KLUCÍ :) tomu zrovna moc nepomáháš. Reaguješ tak, že za tebe je to vyřešené, ale bavíme se tu o tvé bohaté historii a stále se opakujícím způsobu porušování pravidel. Jak jsem již jednou zmínil.. každý někdy udělá chybu, ale tvá "chyba" se děje až příliš často. Ten ban je od toho aby se člověk poučil, ale ty se očividně poučit ani nechceš, bereš to spíš jako pobavení. Teda alespoň tak to na mne působí.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Nuuu,do,

    promiň jestli to znělo arogantně, nemyslel jsem to tak.
    Budu rád za snížení banu, popřípadě i za zrušení banu. / pokud jsem někdy udělal nadměrné porušení pravidel, tak souhlasím s trestem a budu se snažit aby se to již neopakovalo.

    Pa pa pa bylo myšleno s pozitivitou - nebyl záměr aby to znělo pro pobavení či nadřazeně.

    Díky a ve správném smyslu Pa pa pa
    Doktor práv

  10. #10

    Odpověď: [ archivace 13.4. ] kolotoc122 --> Nuuu,da!!

    Žádost se zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •