Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 13.4. ] P3F10NC3 --> stupo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    [ archivace 13.4. ] P3F10NC3 --> stupo

    Vypis z konzole:


    [TTT] You have 0/2 Zradce nebo Detektiv, 0/3 Nevinny and 0/3 continued warnings! Be carefull!
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem stupo
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'nadavanie do rodiny'
    [AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:202150399'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '46.34.245.54'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'P3F' byl zabanovan na '12 tydnu'.
    Duvod: 'nadavanie do rodiny'
    By admin stupo
    Zbyva jeste: 14:23
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj ko


    Poznamka:


    ty si asi nad tym honis co som akoze teraz urobil ? :D

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: P3F10NC3

    https://ibb.co/DztYKr3

    btw., ban som ti upravil na pol roka, keďže to cez amxmodmenu nešlo..osobne si myslím, že som bol ešte mierny

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: P3F10NC3

    asi že to je nick z minula ostal uložený v csku som si to neuvedomil zbadal som to až keď som sa pripojil a hneď som to zmenil ?

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: P3F10NC3

    ban som si zato už odpikal ale asi vidím že je čas zmeniť portal lebo admin čo ma motto že neznáša ľudí ktorí sa hrajú na niečo čo niesú robi presne toto :D

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: P3F10NC3

    Ahoj,
    V prvom rade mamky do hry netahame. V uvodnom prispevku si mohol adminovi situaciu so zabudnutym nickom vysvetlit a nie ho hned urazat. V banliste niekolko banov za nadavky.

    Ban v poriadku.

    Btw.

    2x si zabudol zmenit nick? Tak urcite.

    Trouble in Terrorist Town 07-04-2021 17:50:34 VALVE_0:0:202150399 46.34.240.111 P3F STUPOVI JEBEM MATKU [zmenil nick na]: P3F


    Trouble in Terrorist Town 10-04-2021 17:51:44 VALVE_0:0:202150399 46.34.245.54 P3F STUPOVI JEBEM MATKU [zmenil nick na]: P3F
    Naposledy upraveno piratjo; 10-04-21 v 21:11.


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: P3F10NC3

    Ci si honi nad banom neviem ci je nadávka ale dobre a prečo som si to hneď menil keď zapnem na novo csko mám tam uložené to meno za ktoré som ban už mal a hneď keď som sa pripojil a zbadal som že je tam take meno tak som ho okamžite zmenil a prepáčte že keď zapnem csko sa pripájam na server a zabudnem prvé skontrolovať ci po zapnutí cska mi nehodilo samo zase to meno

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: P3F10NC3

    Hráč je výbušný+provokatér, a tá historia banov tiež niečo dokazuje... To ale neznamená že sa by sana jeho verziu vobec nemal brať ohlad. To s tím nickom može byť pravda, že si ho hned zmenil jak sa napojil do hry+ tá situácia čo opísal v poslednom príspevku sa mi tiež pár krát stala, čiže mu verím. Za toto už bol potrestaný a pod nickom za ktorý mal dostať ban nenapísal ani slovo, čiže pokial stupo nedodá nejaké demíčko, alebo on sám nepovie že pod nevhodným nickom hrával dlhší čas, než pár sekúnd čo sa pod ním napojil tak som za UB. Uznávam že hráč má pestrú hitoriu banov, to ale nič nemení na tom že nemá nárok na akotakú spravodlivosť.

    Tiež p3f by ti neuškodilo trochu sebereflexie... Keby hned automaticky všetkých neurážaš a prídeš pre UB s pokorou a kludom, aj by sa k tebe chovali inak.
    Naposledy upraveno Fast212; 11-04-21 v 12:49.
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: P3F10NC3

    Jako ten jeho nick byl určitě smyslem provokace, takže nad tím bych se nepozastavoval jestli s ním hrál nebo ne. Ale i když ten hráč má nějakou historii, tak pořád ten ban na 12 týdnů za urážku rodiny a tak mi příjde jako přestřel. Navrhuji zkrácení o polovinu, protože i za větší provokace se tu daly kratší bany viz. YenG. I když hráč nejeví známky sebereflexe a nějakým způsobem se neomluvil a nepřiznal svojí chybu, tak je to na stupovi jak s ním naloží, ale já jsem osobně za zkrácení.

    čau grakone


  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: P3F10NC3

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Jako ten jeho nick byl určitě smyslem provokace, takže nad tím bych se nepozastavoval jestli s ním hrál nebo ne. Ale i když ten hráč má nějakou historii, tak pořád ten ban na 12 týdnů za urážku rodiny a tak mi příjde jako přestřel. Navrhuji zkrácení o polovinu, protože i za větší provokace se tu daly kratší bany viz. YenG. I když hráč nejeví známky sebereflexe a nějakým způsobem se neomluvil a nepřiznal svojí chybu, tak je to na stupovi jak s ním naloží, ale já jsem osobně za zkrácení.
    Ked si prečítaš príspevok č.2 zistíš že je ban na 24 týždnov.
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: P3F10NC3

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Hráč je výbušný+provokatér, a tá historia banov tiež niečo dokazuje... To ale neznamená že sa by sana jeho verziu vobec nemal brať ohlad. To s tím nickom može byť pravda, že si ho hned zmenil jak sa napojil do hry+ tá situácia čo opísal v poslednom príspevku sa mi tiež pár krát stala, čiže mu verím. Za toto už bol potrestaný a pod nickom za ktorý mal dostať ban nenapísal ani slovo, čiže pokial stupo nedodá nejaké demíčko, alebo on sám nepovie že pod nevhodným nickom hrával dlhší čas, než pár sekúnd čo sa pod ním napojil tak som za UB. Uznávam že hráč má pestrú hitoriu banov, to ale nič nemení na tom že nemá nárok na akotakú spravodlivosť.

    Tiež p3f by ti neuškodilo trochu sebereflexie... Keby hned automaticky všetkých neurážaš a prídeš pre UB s pokorou a kludom, aj by sa k tebe chovali inak.
    hráč mi bol nahlásený cez STEAM, že prišiel na server pod nickom, akým prišiel...hneď som vedel o koho ide, preto som mu ten BAN dal..v tom jeho predchádzajúcom BANe sa vtedy riešilo, či nedostane PERMU, keďže sa objavili aj iné jeho VALVEID, no nakoniec to bol mesiac, kedy mu nebolo umožnené hrať..to s tým nickom, že ostane som netušil, mne osobne sa to nikdy nestalo a podľa chatlogu je to tak ako píšeš..bohužiaľ i na to všetko, čo napísal mu budem musieť dať UB..prúser je ten, že tento nick, ktorý používal som si nevšimol pri dávaní minulého BANu, preto mohol byť vtedy ten trest tvrdší a nie mesiac, pretože také veci sa nepíšu...to ale nemení fakt, že ho používal vtedy a nie teraz..máš tam UB a i keď nechcem, ale musím sa ti ospravedlniť za to, že si pár hodín stál kvôli mojej chybe..
    Naposledy upraveno stupo; 11-04-21 v 13:44.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: P3F10NC3

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    hráč mi bol nahlásený cez STEAM, že prišiel na server pod nickom, akým prišiel...hneď som vedel o koho ide, preto som mu ten BAN dal..v tom jeho predchádzajúcom BANe sa vtedy riešilo, či nedostane PERMU, keďže sa objavili aj iné jeho VALVEID, no nakoniec to bol mesiac, kedy mu nebolo umožnené hrať..to s tým nickom, že ostane som netušil, mne osobne sa to nikdy nestalo a podľa chatlogu je to tak ako píšeš..bohužiaľ i na to všetko, čo napísal mu budem musieť dať UB..prúser je ten, že tento nick, ktorý používal som si nevšimol pri dávaní minulého BANu, preto mohol byť vtedy ten trest tvrdší a nie mesiac, pretože také veci sa nepíšu, to ale nemení fakt, že ho používal vtedy a nie teraz..máš tam UB a i keď nechcem, ale musím sa ti ospravedlniť za to, že si pár dní stál kvôli mojej chybe..
    Pohoda, to sa stane už len za to jak si sa k tomu potavil, máš u mna velké no bezvýznamné +
    Už neni čas huliť...

  12. #12

    Odpověď: P3F10NC3

    Žadatel dostal unban. Žádost je vyřešena.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •