Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Odvolání admina stupa

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Čau a díky za zprávu takto obsáhlou.

    Pokusím se odpovídat a argumentovat tak, jak to jde za sebou.

    Samozřejmě, že pokud to někdo hraje poprvé tak nepochopí oč jde v té hře a je pochopitelný že střílí všechny vč. detektiva.
    Já jsem si pravidla na začátku přečetl, myslím si, že se i od té doby co jsem to začal hrát se lehce upravili. (například se domnívám, že tam byla věta, že hráči nesmí používat v nicku cizí znaky apod... ale to je vedlejší)
    Rozumím tomu, že randomování je složitější věc na pochopení, jak to popisuješ v jiným odstavci a v podstatě s tebou souhlasím.
    Absolutně s tebou nemůžu souhlasit s tím, že bych zabíjel random, pokaždé mám k tomu nějaký důvod proč někoho zastřelím !!! A pokud chceš dát BAN hráči který podle tebe dal random z příkladu č.3, tak se ho prvně zeptej proč ho zastřelil, třebas by ti to byl schopný obhájit.
    Mě se zdá, že si uvedl krásný příklad mého zabanování od tebe, ale bohužel se cítím jako objeď na příkladu 1 a 2.

    Vzpomínám si, že jsem jednou provedl zabití hráče, tak jak popisuješ v příkladu 3 a tys mi za to dal asi týden BAN.
    Bylo poslední kolo mapy, zrádce nehrál a všichni jsme věděli kdo to je. Mě už rupli nervy, a v posledních 5 vteřinách jsem ho odpráskl. Nacož jsem dostal BAN. - dokážu pochopit, že se jednalo o příkladný případ randomu č.3, ale mám z toho dojem, že si měl radost, že mi můžeš dát BAN. Snad i admin, musí pochopit, že když se jedná o posledních 5 vteřin před změnou mapy, tak taková ujma tomu zrádci nenastala. (však si to musíš pamatovat, tam stál jak ocas a jen to natahoval)
    Každopádně na tomto příkladu nechci říct, že by admin neměl nic dělat když je poslední kolo na mapě a ani když je poslední minuta ( za minutu toho jde ještě hodně stihnout)

    Abych ti odpověděl ve stejném smyslu k mému randomování - Já rovněž nikdy , opakuji nikdy nezabíjím jen tak, a pokud má admin pocit že ano, tak se stačí zeptat na odůvodnění a ne že rovnou dostane hráč BAN a dozví se za co až na UNbanu apod... Všechno jde normálně vysvětlit při hře.

    Děkuji ti za návod jak nahrát demo - ještě jsem to nezkusil, ale návod jsem si okopíroval.

    No vidíš to, aj pěkně jsem tě pozdravil na gs :)
    Přirovnávání mě k hráčům jako HAFINKA apod.. odmítám !

    Dnes mi není nějak dobře, a rád bych ti více a srozumitelněji rozepsal s čím s tebou nesouhlasím apod... ale jsem rád, že jsem ti mohl po 2 dnech odpověď aspoň takto.

    PS: 1 si dal ty mě random č.3, přišel si, zastřelil a šel dál. Já to tehdy nijak neřešil, páč bych se mohl maximálně tak odpojit a jít hrát jinam. Ale to jen tak na okraj.

    Přeji pěkný den.

    Doktor práv

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Ahoj Britny,

    díky za zprávu.

    Nemůžu nesouhlasit s tím co píšeš v prvním odstavci, určitě má zásluhy na fungování serveru a klobouk dolů.
    Práva bych však odebral například jen na banování hráčů. Já prostě tvrdím, že sám porušuje pravidla randomováním a nic se mu nestane, nacož mě dá za každou blbost a napíše do poznámky randomování.
    Já bohužel na něho důkaz nemám, jelikož jsem nevěděl jak se dělá DEMO, Stupo mi však poslal popis jak na to, tak si ho příště nahraji abych přišel s důkazem.
    Možná by bylo fajn, aby každý admin za rozdaný BAN měl nějaký DEMO natočený aby měl nějaký důkaz za co ho dal.

    Samotného mě to otravuje, že tady musím psát, a bránit se proti adminovi který se v některých věcech minul kontrole.


    Měj se krásně Britny a přeji pěkný dny.

    Doktor prav

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno AlexCZSK Zobrazit příspěvky
    Všetky sťažnosti na Stupa sú založené tebou. Myslím si, že každý má svoj rozum, takže nevidím dôvod prečo by nemohli aj iní hráči založiť sťažnosť + existujú sociálne siete (Steam, FB, Insta) ľahko sa dokážeš s niekim spojiť.
    Myslím si, že sa tu neoplatí viac písať, tak či tak to nepochopíš, alebo to odignoruješ, takže sa maj uži ban. Vidíme sa za x dní na serveri :)

    P.S.: Jediné plus ktoré v tebe vidím je, že si s nikím neradíš.
    Ahoj Číňane,

    jestli jsou všechny stížnosti založené mnou, to nedokážu posoudit, to prostě nevím.
    Já si stěžuji na Stupa, protože je na mě zasedlý. Stěžuji si na to, že jako důvod banu uvede randomování ale ve skutečnosti to je za to, že mu nesednu do party či co já vím.
    Sám dle mého názoru dává randomy a NEBANUJE se, ale ostatní za hloupost ZABANUJE. - krásný příklad všeho je, jak jsem vyhodil prázdnou zbraň a on mi dal na týden ban. a uvedl randomování, a následně to vysvětloval tak, že to bylo napomáhání zradcovi.. - to je přece směšný.

    Díky za radu s oslovením hráčů přes sociální sítě, vážím si tvé rady. ale nikoho nemam přidaného.

    Taky se měj fajn , a BAN si ještě užiju a těším se na opětovné shledání :)

    Doktor práv

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    "Abych ti odpověděl ve stejném smyslu k mému randomování - Já rovněž nikdy , opakuji nikdy nezabíjím jen tak, a pokud má admin pocit že ano, tak se stačí zeptat na odůvodnění a ne že rovnou dostane hráč BAN a dozví se za co až na UNbanu apod... Všechno jde normálně vysvětlit při hře."


    Za prvé, ty si nepochopil zmysel tohto topicu. Ty nemáš šancu nájsť ani len dvoch hráčov, ktorým som ja dal neoprávnený BAN za random. To len tak medzi rečou. Po poslednom výhražnom BANe na jeden deň, kde si rozsekal hráča tak ako píšeš, že si potvrdil random, som myslel, že si to uvedomíš. Nestalo sa. O pár dní neskôr si vystrájal na serveri toto:

    csko.cz/dema?UPD=hxLCeQZG, kde to potvrdzuješ aj vo svojom chatlogu, kde nabádaš hráčov, aby porušovali pravidlá..https://ibb.co/HnN3hhq

    Až po tomto som začal byť na tebe "zasedlý" a preto mi netrvalo dlho a na ďalší deň som natočil 3 ukážkové randomy.

    csko.cz/dema?UPD=ry9UJlEX, čas 00:15 (random pred rr, kde ty v chatlogu píšeš toto, no robíš presne to isté ---> https://ibb.co/nDYXSqn)

    to isté demo, čas 22:10 (ukážkový random z tvojej strany, kde by ti hociktorý iný admin dal hneď ban, no ja som chcel týchto situácií, čo najviac)

    ďalšia mapa a demo, kde mi píše ďalší SA, ktorý bol prítomný na serveri, že si dal dva ďalšie randomy, čas 3:50, demo ----> csko.cz/dema?UPD=gGFyU5pt

    a posledné demo, kde si znova tipoval medzi dvoma hráčmi, kto to asi bude a bohužiaľ si si vybral práve mňa :) csko.cz/dema?UPD=hKXwxgGU.

    Po poslednom deme som Ti chcel dať BAN ja sám, no pri prihlásení na server mi len SA Nuuud.aaa povedal, že po mojom odpojení si dal ďalšie dva randomy a preto ti dal BAN on sám.

    Za necelých 24h si dal viac randomov, ako ja za posledné dva roky. Hlavne, že všetci ostatní admini, ak si odmyslím seba Ti dali BAN asi tiež za to, že na tebe "sedia". Všetci okrem teba vedia, kde je problém, no ty to bohužiaľ nikdy nevstrebeš a tipujem, že to nevstrebeš ani po týchto demách. Toto je moja posledná správa, ktorú tebe niekedy na tvoju adresu už postnem, pretože to fakt nemá zmysel.

    e: kľudne si toč dema vždy, keď budem na serveri, kľudne si aj meň nick, aby som ťa nespoznal, ale dám ti radu..pomenuj si tie dema napr. deň v týždni/mesiac/rok/názov mapy, pr. 15/4/21/chata, pretože do kým budem klikať tento mód, nikdy nenájdeš situáciu, aby som sa ocitol v skupine 3 :)
    Naposledy upraveno stupo; 15-04-21 v 11:23.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Zdravim,

    rad by som myslim ze v mene VACSINY hracov TTT poziadal o navratenie admin prav stupovi nakolko tento mod nema momentalne aktivneho admina a stupo tam hraje skoro kazdy den. O to viac ho treba kedze tento server je nutne regulovat lebo ma dost specificke pravidla a nie kazdy ma kapacitu na to aby sa nimi riadil. Jeden z mala adminov ktori boli aj spravodlivy (asi to vadilo hracom co ziadali o jeho odvolanie). Nuuda je fajn ale neni az tak aktivny a fellow indiano tam nie su vobec. So stupom som mal sam mensi beef ked som tam zacal hrat ale priznavam ze on konal v prospech TTT, chyba bola na mojej strane a to sa asi tazko priznava, stavim sa ze je to rovnako aj v pripade typka co zalozil tento thread.

    Nehovoriac o tom ako mu na tom serveri zalezi, ked riesil mapy atd... Nehram tam od vzniku ale nemyslim si ze sa o ten server staral nejaky iny admin tak ako on

    Bol by som rad ak by hraci TTT tu reagovali a podporili stupa je nam ho tam treba.
    Naposledy upraveno behindyou; 05-02-22 v 22:13.

  6. #21


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Suhlasim, stupo for president

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Nikdy ma nebavilo niekoho banovať, vždy mi šlo len o samotné hranie a i keď už nie som admin, stále sú všetky bany na TTT odomňa vďaka Nudovi, ktorému za to ďakujem. Na serveri je momentálne toľko random hitovaní a randomov, že sa mi to už nechce riešiť. Hrám len kvôli štatistikám, aby som to dotiahol na top1 a môžem s hraním prestať, čo bude čoskoro :). Ak sa niekedy otvorí nábor aspoň pre našu sekciu, keďže sme aktívni každý deň, ale nemáme admina, snáď bude nejaký vhodný adept, ktorý sa o to bude starať. Mne sa už nechce riešiť typ ľudí ako napr. toho, čo založil tento thread, keďže títo noví hráči neprinášajú TTT módu žiadnu pridanú hodnotu, ba naopak.

    e: To, že si si priznal chybu hovorí za veľa a nezabudni na návod, ako nikdy nedostaneš random ;).
    Naposledy upraveno stupo; 07-02-22 v 14:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •