Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Odvolání admina stupa

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Exclamation Odvolání admina stupa

    Čau lidi a přátelé,

    nevím jak často sem kdo chodí nebo nechodí, já jsem až nyní začal bádat po fóru a zjišťuji, co vše tu je.

    Chtěl bych oslovit všechny ty, co mají problém s adminem ( Stupo ) tak jako mám sním problém já.

    U mě je situace taková, že mám pocit, že je na mě zasedlý a uděluje mi ban za banem jak se mu zlíbí, za záminkou randomování.
    Bohužel, jsem od některých hráčů dostal podobný podnět, že dostal ban za něco, co by ostatní přehlédli.

    Nadále po nějakém sledování jsem přesvědčen, že sám poručuje pravidla. ( bohužel důkaz jako demo (nahrávka) nemám, až tak znalý v csku nejsem a nevím jak se to dělá)
    Několikrát jsem byl svědkem toho, že za 1 kolo jako nevinný randomoval 2 spoluhráče a do voice se tím pochlubil, a další kolo to opakoval včetně pochlubení do vioce.

    Rád bych oslovil i ostatní hráče na serveru Trouble in Terrorist Town, a řekl jim že tato debata tu je, a aby se rovněž vyjádřili k tomuto problému, nicméně mám nyní ban na 1 měsíc, a nemohu na to upozornit. - prosím tedy, pokud si to přečteš a hraješ na tomto serveru, řekni to ostatním.

    Aby bylo jasno proč je toto téma zde otevřené.
    Dostal jsem výzvu od samotného admina Stupa, abych tuto debatu zde zadal. (přikládám zprávu od něho níže)
    ................
    Ak nájdeš 10 aktívnych hráčov TTT, ktorých som zabanoval neprávom a podľa ktorých zneužívam svoje právomoci ako Admin, resp. ako podľa teba/nich randomujem, potom sa vzdám svojích práv.
    Toto si tu odložím, pretože pre mňa si obyčajný úchyl.

    https://ibb.co/mSXQsgY
    ................


    Aby to bylo fér, nevymýšlejte si prosím a pište skutečnou zkušenost s tímto adminem. ( není to hon na čarodějnice )

    Není záměr admina Stupa vyhnat ze serveru, jen ať klidně hraje, ale prosím, jako admin už prosím NE !!!


    Děkuji za pozornost, a přejí Vás spousty úspěšných hodin u Cska

    Doktor práv
    Naposledy upraveno kolotoc122; 11-04-21 v 02:11. Důvod: Lepší vysvětlení

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    neznám, ale pokud s ním máš problém ty, tak držím s tebou. Jsem pro odebrání práv.

    E1:
    Na TTT fakt nehraju a neznám tebe ani stupa. Očividně máš s ním problém, který se týká jen tebe. Pochybuji, že získáš 5 lidí ,kteří by se cítili jako ty, natož tak 10.

    Stupo patří mezi ty větší borce v A-teamu a očividně je schopen věnovat ti svou pozornost. Namísto tvého snažení vzít mu práva doporučuji se s ním normálně domluvit. Běžte si to vyříkat třeba na tsko, kde si řeknete svůj názor mimo kotelnu. On ti řekne co máš a co nemáš dělat a další takové žvásty. Ideálně stupo bude dál admin, aby ten server vypadal slušně a ty si budeš moc zahrát, aniž by jsi dostal pro tebe nepochopitelné bany. Snad i stupovi se otevřou oči a pochopí, že není třeba přestřelovat bany na mrtvé hře.
    Kotelna je komunitní portál a hodně lidí je ti schopno jít vstříc, pokud se nechováš jak naprostý hotentot.
    Naposledy upraveno Cavror; 11-04-21 v 16:28.
    Napiš mi instagram, děvče.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Jsem ted vdecny za to ze mam tak privetivou komunitu na serveru :D
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Mám taký pocit že jediný, kto s ním má problém si JEDINE TY.
    Byť tebou sa rýchlo uvedomím, alebo to prestanem hrať, tvoje chovanie je neakceptovateľné, buď rád, že ešte nemáš perma ban, ale mám taký pocit, že čoskoro bude.
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  5. #5


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Nakoľko som sa poslednou dobou dobre zabavil čítaním tvojich žiadostí o unban tak som začal zasa hrávať trochu aktívnejšie na TTT serveri. A čo vidím z tvojho hrania tak hraješ ako ja pred rokom - hitovanie, randomovanie a podobne. Len pre pochopenie - nehovorím že teraz máš dostať permu na TTT, ale minimálne by si sa mal uvedomiť a urobiť to čo ja - prestať hrať, nechať si to na určitú dobu prejsť hlavou, a možno pochopíš o čom je tá hra. Vždy keď som hral so stupom nebol nijaký problém, je to admin s ktorým sa dá v pohode vychádzať ak nerobíš niečo čo nemáš - a to ty robíš. Nič v zlom ale zamysli sa kde je problém a nehádž špinu okolo seba.

  6. #6


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Ten TTT admin tým se střídá rychleji, než ministři zdravotnictví v ČR.

  7. #7


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Úplně nevím, zdali mám zapotřebí tu plýtvat časem, protože, když ti někdo něco napsal, tak mi několikrát přišlo, že sis to ani nepřečetl, a jel si to svoje. V každém případě, jelikož si se odvážně pojmenovat "Doktor práv" tak nemůžu odolat.

    1) Nikoho tu nezajímá to jak si tu pořád stěžuješ, jak je tu na tebe někdo zasedlý aniž by si dodal jediný relevantní a racionální důkaz. O což horší je, že ty si dokonce nedodal nejen důkaz, ale dokonce si neprezentovat ani jeden argument, nad kterým by se dalo pozastavit a říct si: "Tyjo, na tom něco bude."

    2) Tvoje chování a následná odezva je naprosto "mimo mísu" a akorát tak poukazuješ na to, že potrestání, kterého se ti dostává je v souladu s principem absolutní teorie trestání, tedy zkráceně "Trestá se proto, že bylo pácháno zlo" -> Od 24.10.2020 si byl zabanován 13x a to 5 různými adminy (+ jedním spešlem). (Podotýkám, že takový streak tu nepředvedl snad ani Vice, který tu drží snad 50 vypršených banů a u kterého "trestání" dostálo svému výsledku.) Pozn. Má cenu komentovat, že minimálně 5x "NEPRAVEM" zabanový člověk, již po prvním "neoprávněném banu, netočí demo pokaždé, co jde hrát nebo vidí stupa na serveru? :)

    3)Důvody banů, které si dostával za své prohřešky se konstantně opakují - Neznalost, randomování, hitování, left, otravování hráčů

    4) V každém případě, z výše uvedeného vyplývá, že tvoje trestání nemá nic společného s tím, že by Stupo byl na tebe zasednutý, ale s tím, že ty nejsi schopný pochopit základní pravidla módu a co hůře, nejsi schopný ukázat kapku sebereflexe a soudnosti. -> Tudíž již tohle téma je naprosto zbytečně založené, protože, v případě, že by se něco takového dělo, měl by ho založit ten, který "byl neprávem zabanován Stupem", což není tvůj případ.

    5) Na základě výše uvedených skutečnosti a faktu, že si starý známý recidivista a trestání, které mělo posloužit tomu, aby se tvé chování napravilo a ty ses mohl vrátit do společnosti "hráčů" jako lepší jedinec, nebylo dostatečné a je nad míru jasné, že každý další trest v "obvyklém" trvání by neplnil účel, za jakým se bany udávají.

    Je proto na místě přehodnotit délku současného banu, který byl udělen pár dni zpět a inspirovat se rozhodnutím, které bylo učiněno v případě jiných, podobně problémových hráčů - Liky - 168 dnů (Madr)

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Speeder,
    tys asi vůbec nepochopil o co tady jde.

    1. nežádám zde o Unban, za ban od admina Nudaa, to je mi celkem asi jedno.
    2. demo jsem nemohl nahrát jelikož nevím jak se to dělá.
    3. toto téma navrhl sám Stupo abych zde dal, a pokud by se sešlo více lidí, tak se navrhl že rezignuje na admina.
    4. pokud si mojí úvodní zprávu vůbec četl, tak nehodlám honit Stupa za každou cenu. Já sním mám problém, a pokud sním má rovněž nějaký hráč problém, tak ať to sem napíše. (nehodlám dělat hon na čarodějnici)
    5. trošku doufám, že si čte fórum dostatek hráčů, kteří mi potvrdí, mou zkušenost s porušováním pravidel co dělá Stupo. (randomování a chlubení se tim o voice)

    Mohl bych pokračovat, ale nechci sem dávat špatnou krev. - pokud má někdo problém tak jak já, nechť to sem napíše, ale čestně bez nějakých vymyšlených dějů.

    Měj se fajn

    Doktor práv

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno AlexCZSK Zobrazit příspěvky
    Mám taký pocit že jediný, kto s ním má problém si JEDINE TY.
    Byť tebou sa rýchlo uvedomím, alebo to prestanem hrať, tvoje chovanie je neakceptovateľné, buď rád, že ešte nemáš perma ban, ale mám taký pocit, že čoskoro bude.
    Číňane,

    vím, že nejsem jediný kdo má s ním tento problém, ale jelikož mám ban, tak se nemuhu spojit s hráči který ten problém mají taky. ( takže musím jen koukat jestli sem ti hráči vůbec chodí na fórum)
    Ale víš co, i kdybych byl sám, tak se nebojím vystoupit a říct svůj názor. Pokud Vím, tak admin není něco víc jak běžný hráč...

    Měj se fajn, :)

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Jsem ted vdecny za to ze mam tak privetivou komunitu na serveru :D
    Tak to jsem rád, jen nevím co si tím chtěl říct :D

    Přeji pěkný den. :)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno Cavror Zobrazit příspěvky
    neznám, ale pokud s ním máš problém ty, tak držím s tebou. Jsem pro odebrání práv.

    E1:
    Na TTT fakt nehraju a neznám tebe ani stupa. Očividně máš s ním problém, který se týká jen tebe. Pochybuji, že získáš 5 lidí ,kteří by se cítili jako ty, natož tak 10.

    Stupo patří mezi ty větší borce v A-teamu a očividně je schopen věnovat ti svou pozornost. Namísto tvého snažení vzít mu práva doporučuji se s ním normálně domluvit. Běžte si to vyříkat třeba na tsko, kde si řeknete svůj názor mimo kotelnu. On ti řekne co máš a co nemáš dělat a další takové žvásty. Ideálně stupo bude dál admin, aby ten server vypadal slušně a ty si budeš moc zahrát, aniž by jsi dostal pro tebe nepochopitelné bany. Snad i stupovi se otevřou oči a pochopí, že není třeba přestřelovat bany na mrtvé hře.
    Kotelna je komunitní portál a hodně lidí je ti schopno jít vstříc, pokud se nechováš jak naprostý hotentot.
    Cavrone, :)

    moc pěkně si to napsal :)

    Měj se fajn :)

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ten TTT admin tým se střídá rychleji, než ministři zdravotnictví v ČR.
    :D

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Citovat Původně založeno kolotoc122 Zobrazit příspěvky
    Číňane,

    vím, že nejsem jediný kdo má s ním tento problém, ale jelikož mám ban, tak se nemuhu spojit s hráči který ten problém mají taky. ( takže musím jen koukat jestli sem ti hráči vůbec chodí na fórum)
    Ale víš co, i kdybych byl sám, tak se nebojím vystoupit a říct svůj názor. Pokud Vím, tak admin není něco víc jak běžný hráč...

    Měj se fajn, :)
    Všetky sťažnosti na Stupa sú založené tebou. Myslím si, že každý má svoj rozum, takže nevidím dôvod prečo by nemohli aj iní hráči založiť sťažnosť + existujú sociálne siete (Steam, FB, Insta) ľahko sa dokážeš s niekim spojiť.
    Myslím si, že sa tu neoplatí viac písať, tak či tak to nepochopíš, alebo to odignoruješ, takže sa maj uži ban. Vidíme sa za x dní na serveri :)

    P.S.: Jediné plus ktoré v tebe vidím je, že si s nikím neradíš.
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    TTT mód je hrozne zložitý mód a môžem si dovoliť tvrdiť, že na pochopenie pravidiel aj najkomplikovanejší. Je tu neustály problém s novými hráčmi, ktorí pri prihlásení na server si pochopiteľne neprečítajú pravidlá módu, pretože každý chce hrať ako čítať nejaké pravidlá. Stalo sa to aj mne, keď som sa po štyroch rokoch vrátil hrať túto hru a omylom som sa napojil na TTT mód, kde som nechápal, prečo sú všetci hráči teroristi, a preto som rozsekal prvého, ktorého som videl a zhodou náhod to bol detektív. Ešte šťastie, že na serveri nebol admin, no od každého hráča, ktorí bol prítomný na serveri som dostal pár nadávok a uvedomil som si, že chyba je asi vo mne. Už niečo cez 2 roky klikám tento mód (aktívne od začiatku pandémie) a stále nemôžem pochopiť, ako dlhoroční hráči nedokážu použiť správne slovo random. Väčšina z hlásení, ktorá príde je tá, že slovo random bolo zle použité (a potom sa hráči sťažujú, veď aj on zabil nevinného a BAN nedostal a ja som dostal) a tak tu naposledy skúsim popísať, kedy hráč porušuje pravidlá, a kedy i ja, keď tu ty píšeš, že som zabil 4 nevinných za dva kolá dokážem, že som pravidlá neporušil, no ty ich porušuješ stále.

    1. V prvom rade si na TTT móde musíte všímať, kto prvý začal strieľať (ak to nevidíte, musíte počúvať, ktorá zbraň začala strieľať ako prvá (podľa pravidiel, vždy prvý začne strieľať hráč zradca, keďže je to jeho primárny úkol, ak začne prvý strieľať nevinný, je to proti pravidlám a hráč randomuje)). Na 4_houses, kde som zabil šiestich hráčov (z toho 4x zle 2x dobre, no podľa teba išlo o randomovanie, no podľa mňa som pravidlá neporušil. Ak hráč, ktorý je nevinný začne strieľať nevinného a zabije ho a pribehne tam treti hráč, ktorý je tiež nevinný a zabije toho, čo z tej dvojice prežil a začal zabíjať prvý, randomák nie je. Len pokračuje v tom, čo začal ten prvý hráč. Následne pribehne ďalší hráč nevinný a začne strieľať po tom jednom nevinnom, ktorý tam ostal (v tomto prípade ja), ale hráč, ktorý pribehol znova zomrie, pretože predchádzajúci hráč ho zabije, taktiež nie je randomák. Je tu spustená reťazová reakcia, ktorú spustil hráč č.1 a ostatné veci sa nebanujú. Toto bol môj príklad a nikdy sa za to BAN na tomto portále doposiaľ nedával a ani dávať nebude. Takéto situácie sú na TTT móde snáď každé druhé kolo a potom prídu hlásenia, že sa hráči randomujú.

    2. Ak nastane situácia, že podľa pravidiel začne zabíjať zradca, čo je jeho úloha, no nevinný je šikovnejší a zabije ho, no následne pribehne ďalší hráč a je nevinný, no bohužiaľ v tej rýchlosti zle vyhodnotí situáciu (a i keď poruší pravidlá a zabije nevinný nevinného), hráč potrestaný nie je, proste tento mód je kvôli tomu zaujímavým, že každý sa môže pomýliť, preto je tam tá karma a či dokážeš počúvať, strieľať a vyhodnocovať situácie správne.

    3. Ak nastane situácia, že nemáš ani len jeden dôvod zabiť hráča (dôvod nie je jeho priblíženie k tebe, dôvod nie je ani to, že to hráč kliká prvýkrát a nevie, čo má robiť, dôvod nie je ani to, že hráč zdržuje, ani to, že má odobrané HP a pod.), vtedy sa dáva BAN, pretože randomuješ (tipuješ, že asi to bude on). Nemôžeš to robiť ani vtedy, že sú dvaja hráči o ktorých ani len netušíš, kto to je a ty si povieš, veď mám 50% šancu, že trafím a tak ho zabijem. Toto je porušovanie pravidiel ako aj úmyselné random hitovanie za nevinného, skúšanie vesty páčidlom, zneužívanie UMP, absolútna neznalosť, otravovanie hráčov, cheating a pod.

    Ja a všetci, áno, všetci hráči sa zaradzujú do skupiny 1 a 2. Ty a tí ostatní, ktorí dostali BAN sa zaradzujete do skupiny 3. Tak ako som ja po prvom pripojení zabil random hráča a uvedomil som si to po pár mapách, kde som radšej nestrieľal a pozoroval ostatných hráčov, ty si to doteraz nepochopil. Ja nikdy nezabijem hráča len tak, opakujem nikdy aj keď je to silné slovo ale nedovolil som si ty robiť ako ani hráč a už vôbec nie ako admin. Sorry, trial, či čo to vlastne som.

    Ak by som chcel, celú komunitu, ktorú mám vo friends liste na steame (opravím sa, ľudí, ktorých mám na STEAME), by som mohol kontaktovať, aby sa tu vyjadrili a ver mi, že by ťa tu zlinčovali. Nechcem a ani to neurobím. Rozdal som cca 250 banov za randomovanie a ak si chcú hráči, ktorí sa zaradzujú do skupiny 1 a 2 zahrať túto hru podľa pravidiel, budeš neustále BANovaný, pre mňa za mňa aj každý mesiac, ak budeš robiť to, čo je v skupine 3.

    Aby som ti bol trochu nápomocný a stále si myslíš, že porušujem pravidlá, demo si spustíš otvorením konzoly (pod ESC máš tlačidlo, kde otvoríš konzolu a napíšeš tam "record "názov dema", pr. record stupo), vtedy začneš demo nahrávať. Po každej skončenej mape musíš ale napísať stop a na novo spustiť demo, ako som Ti písal. Potom si vytvor sťažnosť na mňa aj s demom, ako porušujem pravidlá a ver mi, že pri prvom prehrešku mi budú práva odobrané. Dovtedy ale choď na gs a rob si tam presne to, čo robí skupina 3 na kotolni, pretože tam to je dovolené a vypisuj každému ahoj, ako si napísal aj mne predvčerom, keď som si chcel vyskúšať, či som schopný dať 1000 karmu aj tam.

    Alex, sťažnosti na mňa boli tri (2x Doktor Práv a jeden hráč, ktoré si ani nick už nepamätám). Na TTT mód chodia títo hráči, ktorí sa absolútne nechytajú pravidlám a ktorí proste nemajú snahu, vedomosti alebo neviem, čo, aby momentálne klikali tento mód. Ide o hráčov Mohamed Ali, pipik, Name_lun_pik, rweewee, gordy a teba. Vy šiesti ani len nechápete ako tento mód funguje a ak si trochu nevstrebete pravidlá, budete banovaný bohužiaľ pravidelne.
    Naposledy upraveno stupo; 12-04-21 v 15:47.

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Odvolání admina stupa

    Já třeba stupa nemám na steamu - když se zmínil, že by třeba kontaktoval lidi co tam má, aby se vyjádřili, ale toto téma sleduju od založení a taky sleduju z pozadí vývoj situací, když někdo na stupa podá stížnost. Řekla bych, že možná jedna z nich byla více oprávněná, ale nikdy bych nebyla PRO, aby se mu za to vzaly hned práva, protože vím, že on tento mod ovládá jako jeden z mála adminů perfektně a stará se o to tam a dokázal to i tím, jak to tu vše do detailu pěkně popsal.

    Stupo toto navrhnul, protože věděl, že se nenajde tolik lidí, ani na jedné ruce bys je nenašel. I když si kde kdo na něj stěžuje, ale to si stěžuje více hráčů i na jiné adminy, to je zkrátka normální, protože si každý myslí, že dostal BAN neprávem. Můžu říct, že zde je vyšší % které vždy bylo na straně admina, než hráče, protože, jak napsal stupo - hráči nečtou pravidla, nechce se jim, nebo to nepochopí. Není to tak, že třeba ostatní admini by drželi s adminem, protože to jsou jeho kolegové, kolikrát se stalo, že to šlo proti adminovi, protože pravdu měl hráč.

    Myslím, že tento celý post je zbytečný. I když to byl nápad stupa, tak ty lidi nenajdeš, jen kdyby tu chtěli psát schválně, ale to se pozná - jak sem ti to psala v PM a pozná to i stupo. Takže pokud to někdo z vás dvou bude chtít ukončit, tak mi klidně dejte vědět a třeba si to fakt můžete vyříkat jen mezi sebou. Myslím, že stupo není takový, že by tě raději ignoroval, jinak by se sem ani nevyjádřil a pokud dostáváš více banů i od jiných adminů, tak vážně nebude chyba na jeho straně.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •