Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Odvolání admina stupa

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Exclamation Odvolání admina stupa

    Čau lidi a přátelé,

    nevím jak často sem kdo chodí nebo nechodí, já jsem až nyní začal bádat po fóru a zjišťuji, co vše tu je.

    Chtěl bych oslovit všechny ty, co mají problém s adminem ( Stupo ) tak jako mám sním problém já.

    U mě je situace taková, že mám pocit, že je na mě zasedlý a uděluje mi ban za banem jak se mu zlíbí, za záminkou randomování.
    Bohužel, jsem od některých hráčů dostal podobný podnět, že dostal ban za něco, co by ostatní přehlédli.

    Nadále po nějakém sledování jsem přesvědčen, že sám poručuje pravidla. ( bohužel důkaz jako demo (nahrávka) nemám, až tak znalý v csku nejsem a nevím jak se to dělá)
    Několikrát jsem byl svědkem toho, že za 1 kolo jako nevinný randomoval 2 spoluhráče a do voice se tím pochlubil, a další kolo to opakoval včetně pochlubení do vioce.

    Rád bych oslovil i ostatní hráče na serveru Trouble in Terrorist Town, a řekl jim že tato debata tu je, a aby se rovněž vyjádřili k tomuto problému, nicméně mám nyní ban na 1 měsíc, a nemohu na to upozornit. - prosím tedy, pokud si to přečteš a hraješ na tomto serveru, řekni to ostatním.

    Aby bylo jasno proč je toto téma zde otevřené.
    Dostal jsem výzvu od samotného admina Stupa, abych tuto debatu zde zadal. (přikládám zprávu od něho níže)
    ................
    Ak nájdeš 10 aktívnych hráčov TTT, ktorých som zabanoval neprávom a podľa ktorých zneužívam svoje právomoci ako Admin, resp. ako podľa teba/nich randomujem, potom sa vzdám svojích práv.
    Toto si tu odložím, pretože pre mňa si obyčajný úchyl.

    https://ibb.co/mSXQsgY
    ................


    Aby to bylo fér, nevymýšlejte si prosím a pište skutečnou zkušenost s tímto adminem. ( není to hon na čarodějnice )

    Není záměr admina Stupa vyhnat ze serveru, jen ať klidně hraje, ale prosím, jako admin už prosím NE !!!


    Děkuji za pozornost, a přejí Vás spousty úspěšných hodin u Cska

    Doktor práv
    Naposledy upraveno kolotoc122; 11-04-21 v 01:11. Důvod: Lepší vysvětlení

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •