Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 21.4. ] Dust2 only --> Wallhack

  1. #1

    [ archivace 21.4. ] Dust2 only --> Wallhack

    Zdravím,

    nenahrál jsem demo, takže jen HLTV:
    Player: WinFakt
    Steam: STEAM_0:0:88127382
    IP: 88.212.41.12
    Předešlé nahlášení: https://csko.cz/forum/showthread.php...WinFakt-gt-Tsk
    HLTV: https://uloz.to/file/jcFaA7BSGrd5/winfakt2-dem

    23:23, předměřování
    24:01, nekonzistence průchodu na long, jako by věděl, že je čistý vzduch, na chvíli přímo zaměří přez zeď na oponenta, pak znovu one-shot-one-kill
    24:27, zase předměření (ano, sluchátka napověděla, že tam kempí awp, ale ne takhle), následně hned změní směr a už přes zeď předměří dalšího hráče
    24:49, opět ví a už je nařčen ostatními hráči online
    25:19, ví
    25:24, jeho zaměřovač v jeden moment doslova následuje oponentovu hlavu přes zeď
    25:54, najednou ho to samé místo, ale druhé kolo, vůbec nezajímá - protože ví, že tam nikdo není. Každý hraje s určitou mírou konzistence, hráči s WH nikoliv a zde je toho krásný příklad.
    26:10, opět seběvědomě, žádná kontrola obvyklých kamp míst, rovnou jde najisto za nepřítelem
    26:11, tady už je vidět předměření na hráče
    26:12, následuje hráče skrz zeď
    26:18, opět namíří na hráče už skrz zeď
    26:54, nekonzistence, opět rovnou na hlavu skrz zeď

    Dál už mě nebaví alt-tabovat a zapisovat časy. Měl dostat ban, respektive neměl dostat unban a teď si zaslouží nový a tentokrát už natrvalo. Díky

    Edit: Teď koukám jen 2 minuty na předchozí dema z prvního nahlášení - jak ten člověk vůbec mohl dostat unban? Vždyť několikrát proděraví zeď uplně přesně do hráče a to i z naprosto neproveditelných pozic.


    Naposledy upraveno TheLastChaos; 19-04-21 v 04:06. Důvod: Nepřidal jsem odkaz na hltv
    S pozdravem,
    TheLastChaos.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Ahoj,

    pozrel som si demo 2x. Už z jeho aimu je vidieť, že ide o hráča trochu skúsenejšieho. Tie časy, čo si tu popísal, by som nazval, že sú takými nepriamými dôkazmi. Pokiaľ by sa jednalo o hráča, u ktorého je zjavné, že nevie, ani s akým tlačítkom sa prebíja zbraň, tak OK - lebo je fakt zaujímavé, ako ide častokrát na istotu.

    Tento hráč si raz skontroluje camp, inokedy ho prejde bez akýchkoľvek zábran, predmierovanie a predstreľovanie sú taktiež kontroverzné - našiel som asi 2 časy, v ktorých by som pochyboval o čistote daného hráča. Jeho pohyb po mape je neusporiadaný, podľa mňa ani nevie kam ide a čo tam "nájde". Jednoducho, kamikadze. Kde ho klávesnica zavedie, tam skončí.

    Vzhľadom k tomu, že nemám ns a WH, tak sa k tomu asi viac nemôžem vyjadriť. Nech to pozrie niekto, kto bude vidieť viac obsažnejšie.

    V celkovom pohľade sa mi hra hráča nepáči - veľa kontroverzií, tušení o hráčoch, predmierovanie - aj keď je to jeho istým štýlom hry, predmieruje si vždy, nie len na hráčov. Je zase fakt, že hráčov bolo počuť a keďže to nehrá rok (mapu d2), tak si môže domyslieť, kadiaľ daný hráč prejde.
    Taktiež som tam našiel časy, kde ho zjavne hráč prekvapil a sám zostal zamrazený.

    V celkovom hodnotení si myslím, že nie všetky časy sú úplne čisté, no ja to na ban nevidím.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  3. #3

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Ahoj,

    nerad se vám pletu do procesu, ale sám jsem nejdřív myslel, že je prostě pozdě v noci a necháváme se kosit někým, kdo dobře hraje. Nicméně po chvilce hry bylo dost zjevné, že ne a následně jsem strávil dlouhý čas nad sledováním dema (hráč přišel na server círka 2:30 a postnul jsem až 4:30). Jakmile člověk při sledování dema zapne WH, je dle mého názoru zřejmě vidět rozdíl mezi hráčem, co se připravuje vystřelit a tím, co dělal WinFakt - což bylo ve všech vhodných chvílích zamířit přímo na hráče už skrz zeď a následně ho sledovat crosshairem až po výstřel. Kdyby tak jednal pokaždé, šli by některé časy přejít, ale jeho nekonzistence zvlášť ze začátku je pro mě dost silným argumentem sama o sobě.
    Zjevné je to především v čase 25:24, kde jak jsem zmínil v úvodním příspěvku, dochází k přestřelce na midu a WinFakt(ův) crosshair následuje hráčovu hlavu za zeď a zpět - hráč pod útokem se skryje za roh a vyjde vzápětí zpět a WinFakt(ův) crosshair ho celou dobu nepustí.
    S pozdravem,
    TheLastChaos.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    clr


  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Ahoj, za mňa clear.

  6. #6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Pro lidi, kteří koukají na demo bez WH, tady je můj výběr časů, které za mě na WH u tohoto hráče ukazují. Brát je potřeba na vědomí fakt, že hráč si byl plně vědom toho, že je sledován hráči a následně adminem.


    Naposledy upraveno TheLastChaos; 19-04-21 v 03:46.
    S pozdravem,
    TheLastChaos.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    sem rád, že je tady aspoň pořád pár brain adminů, schválně sem čekal až se někdo vyjádří...je to clear samozřejmě, nedíváte se tady na kluka co dostal csko na minulý vánoce, ale tipoval bych to tak na 5k a víc hodin dle gameplay...hawk

  8. #8

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno TheLastChaos Zobrazit příspěvky
    Pro lidi, kteří koukají na demo bez WH, tady je můj výběr časů, které za mě na WH u tohoto hráče ukazují. Brát je potřeba na vědomí fakt, že hráč si byl plně vědom toho, že je sledován hráči a následně adminem.


    Pozrel som tento zostrih a príde mi to čisté. Ak bude treba pozriem celé demo, no ja tam banovateľné nevidím nič.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Mezi časem 0:33 a 0:34 vybíhá z poza rohu (čas na videu). Hráče, který v tu chvíli zabíhá na opačné straně za krytí neviděl, i přes to ale jeho crosshair hráče přesně sleduje po celou dobu skrz stěnu přes čas 0:35 až 0:37, kdy začne střílet. Pokud je tenhle čas čistý, pak mi zjevně něco uniká a omlouvám se za mrhání času tolika místních adminů. Jen si tohle vedle ostatních situací, kdy crosshair tohoto hráče doslova sleduje ostatní hráče skrz zeď, společně s až věšteckou schopností vždycky přesně odhadnout, kde nepřítel bude a kam už dopředu mířit, nedovedu vysvětlit. Občas z longu kryje horní bedny na A, občas kryje v pravo bednu za rohem, občas kryje spodek A. Nikdy žádná konzistence a vždycky se nesplete a na dané pozici na něj čeká nepřítel. Někdy z CT spawn běží na short a kryje jednu část obvyklých míst, někdy druhou část obvyklých míst, někdy žádné. A opět se nesplete a v momentech kdy se ani nepodívá na obvyklé kemp místa na ních zázrakem nikdo není. Osobně to neberu jako náhodu.
    Naposledy upraveno TheLastChaos; 19-04-21 v 15:27.
    S pozdravem,
    TheLastChaos.

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    hráli ste 3v3 nebo kolik to bylo...díky zvuku a radaru není težký takhle předvídat...zvládne každý zkušenější hráč. Navíc v každé situaci co v tom demu máš je vidět, že i přesto, že má dobrej crosshair placement musí vždy trošku adjustnout když mu hráč vyběhne...není to 100 procentní instant cross lock

  11. #11

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno TheLastChaos Zobrazit příspěvky
    Mezi časem 0:33 a 0:34 vybíhá z poza rohu (čas na videu). Hráče, který v tu chvíli zabíhá na opačné straně za krytí neviděl, i přes to ale jeho crosshair hráče přesně sleduje po celou dobu skrz stěnu přes čas 0:35 až 0:37, kdy začne střílet. Pokud je tenhle čas čistý, pak mi zjevně něco uniká a omlouvám se za mrhání času tolika místních adminů. Jen si tohle vedle ostatních situací, kdy crosshair tohoto hráče doslova sleduje ostatní hráče skrz zeď, společně s až věšteckou schopností vždycky přesně odhadnout, kde nepřítel bude a kam už dopředu mířit, nedovedu vysvětlit. Občas z longu kryje horní bedny na A, občas kryje v pravo bednu za rohem, občas kryje spodek A. Nikdy žádná konzistence a vždycky se nesplete a na dané pozici na něj čeká nepřítel. Někdy z CT spawn běží na short a kryje jednu část obvyklých míst, někdy druhou část obvyklých míst, někdy žádné. A opět se nesplete a v momentech kdy se ani nepodívá na obvyklé kemp místa na ních zázrakem nikdo není. Osobně to neberu jako náhodu.
    Treba ale zobrať do úvahy aj fakt, že nejde o hráča nováčika, že sa hrá dust2, najviac hraná mapa na 1.6, kde každý skúsený hráč pozná výhodné pozície a miesta kde sa dá skryť a čo a ako dierovať. Navyše viacero časov je úplne čistých a jeden dva osamotené časy, ktoré sú podozrivé sa nedajú banovať. Stále treba počítaj aj so šťastenou.

    Dal si si veľkú námahu, dosť si nám to uľahčil za čo ti aj v mene kolegovcom ďakujem(e), ale toto je za mňa clr.

    E: Dokiaľ odpíšem, tak kolega medzitým napíše to isté, takže sorrko za duplicitu.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno TheLastChaos Zobrazit příspěvky



    Nevím jestli ty časy sedí na to yt video, ale pokusím se to očíslovat podle počtů cutů.
    1. Normální gameplay, flash a hecko na short v případě, že by tam někdo mohl být, to HEčko bouchnulo a hitnulo hráče, to bystřejší uši zachytí nahned a mohl si jít, troufnu si s jistotou říct, krásně peeknout hráče za bednou - clear
    2. Tuto akci vůbec nechápu, že jsi zařadil mezi nějaký podezřelý časy. Normální gameplay, vyběhneš long, fast peek jestli tam někdo není, viděl že tam jsou 2 hráči, s tím že jeden už zaběhl za roh a druhýho viděl, že šel do vany, proč by si to nemohl peeknout prefirem? - clear
    3. Tato akce mě taky udivuje, že je zařazena mezi podezřelé. Normální postup směrem k A situ, v goučku naprosto normální věc, že jdeš s crossem, který máš nalajnovanej s rohem rampy, protože tam většinou čekají AWPečka nebo hráči na close, co jsou v ducku a čekají na peek směrem k shortu. - clear
    4. Push midu, normální akce, věděl o hráči že bude na wipařský, věřil si na to tak proč nepushovat - clear
    5. Určitě ho slyšel minimálně skočit, kdyby měl WH, tak by jistě věděl že hráč je nalevo a nekoukal by napravo. - clear
    6. Nic podezřelého - clear
    7. Mohl čouhat tlumič, nebo jakýkoliv kousek zbraně. Taky normální gameplay, jsi ve vaně a vidíš že tě nikdo nepeekuje z A situ, tak stáhneš a mezitím si budeš koukat reklamu, jestli tam někdo není - clear
    8. Viděl ho, prostě si to předměřoval, protože to je oblíbená pozice AWP, který se snaží checkovat vanu. - clear
    9. Kroky, slyšel je běžet, zvuk od héčka taky mohl zahrát roli - clear
    10. Hráč šel tudíž slyšel kroky, plus se normálně dělá, že vybíháš long a vystřelíš, kdyby náhodou tam někdo byl, v GO taky obvyklá strategie viz. peklo na mirage, jak se říká, allways prefire the ramp - clear
    11. clear
    12. Zkušenosti mu nechybí, viděl že ho nikdo neohrožuje z A situ, tak si zčekneš long - clear
    13. Slyšel ho, mít WH tak prefiruje už dřív aby ho dostal - clear

    Abych to nějak shrnul, tento hráč je čistý, jak psal dlxsf, crosshair placement je uplne jinde než by byl u zapatýho hráče, protože by se svým WH věděl, že tam někdo je, tak by se lépe připravil. Hráč je zkušený, plus je to public server, kde se každý, co má nějak odehráno a má tu mapu doslova nafetovanou, považuje za cheatera, což se dá třeba dobře vztáhnout na admina Dusku a jeho fy_snow. Normální gameplay, HLTV si asi asi pouštět nebudu, protože to už zkonzultovali kolegové.

    Děkujeme za hlášení. Hráč je clear.

    //Pokud máš připomínky k mýmu časování, můžu ti to klidně detailněji více rozebrat, ale todle by pro adminy a snad i pro tebe mělo stačit.

    čau grakone


  13. #13

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Osm adminů potvrdilo, že se jedná o čistého hráče. Tímto můžeme stížnost uzavřít.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •