Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: [ archivace 16.4. ] Pan Kys --> Nakladana Okurka

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys

    Any, moja pekná, koho som zabil priebežne počas vysvetľovana? môžem prosím vidieť demo, alebo niečo podobné? :)

    Prepáčte my sa tu bavíme o simpoch alebo o hre? :)

    Môžem dostať ts? Dlho som nebol zabanovaný za demenciu takže ma to uráža

    Vy čo si vymýšlate NIKOMU SOM MIKROFON NEVYPOL OCIVIDNE STE HLUPACI :) nikdy som nikomu nikdy nevypol mik a ked anoo nech sa k tomu vyjadri komunita old adminy profim podte spat prosim chybate nam vsetkým :(
    Naposledy upraveno Samco; 13-04-21 v 21:41. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  2. #17

    Odpověď: Pán Kys

    Je škoda, že jsem nebyl zrovna na serveru. Zajímalo by mě, co bych se dozvěděl o sobě.

    Samozřejmě s trestem souhlasím a klidni se. Můžeš dopadnout ještě hůř.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #18

    Odpověď: Pán Kys

    Citovat Původně založeno Pán Kys Zobrazit příspěvky
    Any, moja pekná, koho som zabil priebežne počas vysvetľovana? môžem prosím vidieť demo, alebo niečo podobné? :)

    Prepáčte my sa tu bavíme o simpoch alebo o hre? :)

    Môžem dostať ts? Dlho som nebol zabanovaný za demenciu takže ma to uráža

    Vy čo si vymýšlate NIKOMU SOM MIKROFON NEVYPOL OCIVIDNE STE HLUPACI :) nikdy som nikomu nikdy nevypol mik a ked anoo nech sa k tomu vyjadri komunita old adminy profim podte spat prosim chybate nam vsetkým :(
    Sak si se sám přiznal, ze si mu zapínal mik. FK se to určitě neřeší, stačilo ty Miky vypnout. Nicméně si tak či tak na serveru řekl “za tohle mi klidně zákaz dejte” a teď tu vyplakáváš.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys

    Latins, samozrejme o sebe by si sa nedozvedel o sebe nič je to stare a beriem to ako minulosť, ale pokiaľ ma berieš za staré ja beriem aj ja ten ban, pekní večer všetkým :)

    Dobre, nemienim ani nebudem sa hádať sa s vami, ale koĽKO hráčov mali lepšie podmienky ako ja. (PROSIM SI SPAT KOTLA KED ESTE ROZHODOVAL O SERVERY) CHYBAS NAM) :(

    "Dobré, posledné moje vyjadrenie ten hráč, nakoľko žiadal 3 kolo neprávavom žiadal o vd a dostal posledný krát údajne fk, "tak súhlasim dostal fk raz alenže preto že3 kola pýtal VDD úplne nezmyselne aj keď nemal mať VD :) Je mi ľúto ako tento sever spadol, momentalne sa tento server simpovanie
    Naposledy upraveno Samco; 13-04-21 v 22:13. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys

    Nikdy som nebol najlepší simon ako og adminy simony hráći ma môžu poznať, ale pevné verím, že ani jeden, nemôže povedať. že som isiel proti pravidlam

  6. #21

    Odpověď: Pán Kys



    Pokud někdo žádá o UB, čeká se z jeho strany styl chování, který odpovídá skutečně seriózní žádosti. Omluva, přiznání chyby, popř. prosba o vysvětlení situace, není-li si žadatel jistý, za co dostal ban. Tato žádost nesplňuje kritéria slušného vychování, a tak nemůže být již nadále seriózně řešena. Situace se vysvětlila a žadatel nemá výhrady k popisu toho, co se vlastně na serveru stalo, tedy posouzení důkazů není třeba. Žádost se tímto zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •