Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ archivace 16.4. ] GORDY123 --> Indian0

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    11

    [ archivace 16.4. ] GORDY123 --> Indian0

    Vypis z konzole:

    Prosim o zmiernenie banu


    Poznamka:


    Caute poprosil by som Indian0 o zmiernenie trestu nakolko nebol na tom servery a to ze ma niekto nahlasil zato ze si vymysla veci tak ako len tak dalej a cs nebude hrat nikto lebo deti tu nahlasuju len. A keby ze sa mi chce tak nahlasujem aj ja ale nesom k.t cize prosim o zrusenie banu a umyselne randomy ? to ze sa zacnu zabijat a jeden druheho zabije a potom ja zabijem ten co prezil je random ?
    co sa tyka NOIZIKA nesuhlasim zeby bol admin a dufam ze ani nebude dik

  2. #2

    Odpověď: GORDY123

    Som ochotný ti to skrátiť, s tým nemám žiaden problém. Na druhú stranu by si mohol prestať mávať rukami okolo seba a ukazovať na druhých, pretože sám máš za ušami a pozri koľko banov si nazbieral za posledný mesiac. Ak v randomovaní budeš pokračovať, tak sa ti budú bany predlžovať. Ak budeš ďalej zatĺkať, Noizo ti tu kľudne hodí vyčasované demo.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    11

    Odpověď: GORDY123

    Ved ja som vedomy ze som dal random a hej posledný mesiac ps: TTT som zacal hrať nedavno kiežby ste davali bany rovnomerne ne ze ma zabije hrač zo znamim nickom nebudem menovať a on ban nedostane lebo sa poznate ste kamarati a akurat admin hral tiež cize ok a nemyslel som teba

  4. #4

    Odpověď: GORDY123

    Citovat Původně založeno GORDY123 Zobrazit příspěvky
    Ved ja som vedomy ze som dal random a hej posledný mesiac ps: TTT som zacal hrať nedavno kiežby ste davali bany rovnomerne ne ze ma zabije hrač zo znamim nickom nebudem menovať a on ban nedostane lebo sa poznate ste kamarati a akurat admin hral tiež cize ok a nemyslel som teba
    Snažím sa banovať len v krajnej nutnosti a spravodlivo každého. Tiež som len človek, teda nedokážem kontrolovať všetkých hráčov v hre naraz, tým pádom sa stane, že si niekoho nevšimnem(e) ako randomuje. Ban ti skracujem na dĺžku jedného dňa. Dávaj si avšak pozor, lebo ti hrozia týždenné bany pri najbližších priestupkoch.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    11

    Odpověď: GORDY123

    Okej Ďik

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    11

    Odpověď: GORDY123

    A nemusel si mi dať ban na všetky servery stacilo na TTT ale už nechaj tak už to vydržim

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 16.4. ] GORDY123 --> Indian0

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •