Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 10.5. ] Plejda --> plejerplejer

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2021
    Příspěvky
    0

    [ archivace 10.5. ] Plejda --> plejerplejer

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=291378
    BohuĹľel jsem nevÄ›dÄ›l, Ĺľe mám nÄ›jakou konzoli kopĂrovat, takĹľe jsem hned po neoprávnÄ›nĂ©m BANu vypl CS.


    Poznamka:


    Nechapu, proc jsem nyni dostal ban? Mapa zacala, hral jsem asi 20 vterin, sel jsem jako prvni pro vlajku. Kdyz jsem vlajku mel, zabili me a najednou jsem byl zabanovan?! Z jakeho duvodu? Duvod podle admina je neplneni hry? Jako Vazne? Diky za reseni
    Naposledy upraveno Grakon2702; 17-04-21 v 05:02. Důvod: Přidán odkaz na ban

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Plejda

    1) Výpis z konzole můžeš dodat kdykoli zapneš CSko a budeš se sem chtít připojit... takže to nezávisí na tom, kdy ses odpojil...
    2) Z dema je patrné, že ban jsi dostal až na konci mapy při tvém dost vysokém skore, to jsi fakt za 20 vteřin udělal tolik fragů...?
    2) Je to tvůj 14tý ban za ten samý prohřešek, zpočátku jsi po krátké igoraci zareagoval a hrál normálně, pak jsi podlehl dojmu, že tu nejsem a začal jsi opět svůj styl.... a bany jsi v krátkém čase vždy začal ignorovat, přesto, že jsem ti opakovaně nedával vyšší bany...ale bohužel nedal sis říct, proto jsem začal navyšovat a nyní je tak vysoký, stačí shlédnout tvou historii banů v banlistu.
    4) Protože mi bylo jasné, že adminy bude nudit procházet hodiny tvých stále stejných walk, fraghunt, camp, non capture the flag hltv, tak jsem si tě před posledními bany nahrával a tady je kousek z tvé dnešní hry. Každý se tak může přesvědčit jestli jsi hrál 20 vteřin, aniž by se musel otravovat s hltv. http://csko.cz/dema?UPD=1LWHYmtI
    5) Pokud budeš kromě kempení, navíc ještě lhát, začnu tvé bany prodlužovat opravdu výrazně.
    6) Neočekávám omluvu za tvé obvinění, že jsem tě banoval neoprávněně ale očekávám po vypršení banu plnění úkolů mapy.
    Pěkný den.
    *protože nefunguje odkaz přímo na demo, najděte si jej pod názvem plejda.dem - v případě, že jej sem některý z modů může vložit, prosím o vložení, z nějakého důvodu mi kopírování odkazu za demem nefunguje, děkuji
    Naposledy upraveno plejerplejer; 17-04-21 v 20:16.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Ahoj Plejer,
    Odkaz hadze moje vlastne dema. Aky prehliadac pouzivas? Skus skopirovat cez prave tlacidlo na myske.


  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Už jsem jich tu postoval docela dost, vím jak na to. Včera mi to nefungovalo, dnes už to jede, upraveno. Děkuji za snahu pomoct.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Ta ženská co řekne killing streak je pro někoho až tak moc hot, že ji musí huntit s pomocí kempu. Ban v pořádku

    čau grakone


  6. #6
    Server admin Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Demo je dost kratke, s malo hp sa mu velmi po vlajku nechcelo. Nakoniec ho tam aj tak zabiju. Idem si pozriet HLTV.

    E: napojil v 35 minute. Za 10 minut hrania, niekolkokrat vlajku vzal a rovnako aj zachranil vlastnu vlajku. Vysoke skore mal prave preto, za vlajky su 3 body. V tom case tam tiez hrali dost slabsi hraci. Za tuto hru by som ban nedaval. Chcelo by to mozno lepsie demo. Aj ked viem, ze na CTF si doma a hraca urcite poznas o com svedci jeho historia banov.
    Naposledy upraveno piratjo; 17-04-21 v 21:45.


  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Jsem rád, že ses podíval i na HLTV. Děkuji. Proto tahle sekce funguje, aby admin měl případné oponenty.
    Jestli se najde ještě jeden admin, který se přikloní k tomu, že mu mám dát šanci, tak to zkrátím na polovinu.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 18-04-21 v 23:24.

  8. #8
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Ahoj,
    ako vidím, tak ban už vypršal. Podľa mňa bol ban spravodlivý, pretože ten camp u hráča v banliste je hrozný, navyše ho poznám ako aj hrá. Neuvedumuje si to ani po x upozorneniach, že schovávať sa a stáť na mieste nie je plnenie úloh CTF.

  9. #9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Plejda --> plejerplejer

    Ban již vypršel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •