Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: [ archivace 30.4. ] eclipzore --> F4Ke :***

  1. #16

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Ještě není za včasu se radovat z předčasného unbanu. Dovolím si nesouhlasit s fyksenovým výrokem s tím, že hráč na demu pořízeném na našem serveru nepoužil prostředky pro ulehčení bhopu. Svůj nesouhlas opírám o statistiky bhopu, které z hráčova hraní nasbíral Zoidův implementovaný anticheat. Ty vypadají následovně:

    Pomer perfektnich odrazu: 44 z 86 (51.16 )
    Prumerny pocet scrollu behem odrazu: 11.53
    Nejdelsi serie perfektnich odrazu: 7
    DBH: 85 (97.67 )
    VALUES: 50 | 31 | 51 | 4

    Ze vzorku 86 odrazů ze země při bhopu lze vyčíst, že při každém odrazu hráčův klient vyvolává vysoké množství +jump commandů, které je 2x až 3x větší než při klasickém scrollu kolečka na myši. Všechny tuto scrolly jsou navíc z 97.67 % identické. Vysoký počet vyvolaných +jump commandů dává hráči tu výhodu, že je menší šance, že při odrazu stráví na zemi méně než tři framy (tedy se bude více vyhýbat chybným odrazům, které ho zpomalí), což nám ukazuje i statistika fog values, kdy hráč z 86 odrazů strávil na zemi u 31 odrazů jeden frame, u 51 odrazů dva framy a pouze čtyř odrazů tři framy.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-04-21 v 17:25.

  2. #17

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ještě není za včasu se radovat z předčasného unbanu. Dovolím si nesouhlasit s fyksenovým výrokem s tím, že hráč na demu pořízeném na našem serveru nepoužil prostředky pro ulehčení bhopu. Svůj nesouhlas opírám o statistiky bhopu, které z hráčova hraní nasbíral Zoidův implementovaný anticheat. Ty vypadají následovně:

    Pomer perfektnich odrazu: 44 z 86 (51.16 )
    Prumerny pocet scrollu behem odrazu: 11.53
    Nejdelsi serie perfektnich odrazu: 7
    DBH: 85 (97.67 )
    VALUES: 50 | 31 | 51 | 4

    Ze vzorku 86 odrazů ze země při bhopu lze vyčíst, že při každém odrazu hráčův klient vyvolává vysoké množství +jump commandů, které je 2x až 3x větší než při klasickém scrollu kolečka na myši. Všechny tuto scrolly jsou navíc z 97.67 % identické. Vysoký počet vyvolaných +jump commandů dává hráči tu výhodu, že je menší šance, že při odrazu stráví na zemi méně než tři framy (tedy se bude více vyhýbat chybným odrazům, které ho zpomalí), což nám ukazuje i statistika fog values, kdy hráč z 86 odrazů strávil na zemi u 31 odrazů jeden frame, u 51 odrazů dva framy a pouze čtyř odrazů tři framy.


    Nevím kde takovou sračku berete, ale oukej. Takže vlastně jsem použil bhop script na to abych přeskákal to, co dám rychleji /viz demo co jsem poslal fyksenovi/ bez bhop scriptu ? Tak to mám chápat jo? :DD Buďto si to opravte a naberte adminy na jump takový, kteří něco umí a rozumí těm věcem, nebo ty servery zrušte, takhle akorát nasírate lidi ;) Zkus uvažovat, pošlu demo, který očividně bylo fyksenem zkontrolováno přes demo explorer, napíše, že je to clear a přeskákal jsem to rychleji, než na serveru podle Vás s bhop scriptem... Dovolím si i já nesouhlasit s tebou.

  3. #18

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Bez slušného vyjadřování to jinak řešit nepůjde. Opírám so o tvrdá data a vysvětluji detailně to, co považuji za důkaz o použití nepovolených prostředků a za tím si stojím. Vyjádření ve stylu "to je sračka, na čistém lan demu jsem to přeskákal rychleji než na serveru, takže scripty nepotřebuji", nelze považovat za plnohodnotný protiargument proti mnou vytáhnutým čistým statistickým číslům. Uznávám fyksena jakožto velice schopného a zkušeného jumpera, od kterého bych se mohl ještě ledacos naučit, ale momentální situaci, kdy jen napsal "pošli mi lan demo ze stejné mapy" a následně jen "clear" nemohu jaksik nechat nečině ležet. Poprosil bych fyksena tedy o nějaké logické vyvrácení mého tvrzení opřeného o tvrdá data o tom, že žadatel není čistý.

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    To demo z LANu je čistý.

    Údaje z anticheatu jsem neměl, takže dávám za pravdu Grakonovi.

    Pro srovnání, já mám průměrně tak 28% perf :).

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Keď pozrieš konzolu počas dema, tak uvidíš detect.
    F4Ke

  6. #21

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Citovat Původně založeno fykseN Zobrazit příspěvky
    To demo z LANu je čistý.

    Údaje z anticheatu jsem neměl, takže dávám za pravdu Grakonovi.

    Pro srovnání, já mám průměrně tak 28% perf :).
    Děkuji za odpověď. Kdyžtak údaje od anticheatu najdeš vždycky na našich demech při přehrávání v konzoli, pokud zrovna točící admin ty údaje vyvolá příslušným příkazem. Tím pádem si myslím, že může kolega f4ke ban znovu obnovit.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Ban obnovený.
    F4Ke

  8. #23

    Odpověď: [ demo k posouzení ] eclipzore --> F4Ke :***

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si přejete připojit na servery znova okamžitě, můžete tak učinit výměnou ročního VIP za unban. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na postupu a podmínkách.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •