Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: žádost o práva na servery servery Jailbreak

  1. #1

    žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Nick: bob
    STEAM_ID: STEAM_0:0:601057923
    Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199162381574

    Hrať minimálne 3 mesiace: Spĺňam - na steamu mám hru koupenu nově ale mám ještě no steam verziu kde mám nick jozoo a Bob....
    Banlist: asi Spĺňam - měl jsem jenom 2 zákazy....
    Hlásenia: Hlásím

    Něco o mně: no jmenuji se Matěj.. a sem z České Republiky přesnější z Moravy... hrám tu na kotelně už docela dlouho... hrál sem a někdy hraji na bhop a jump modu.. ale Tětka
    hrají převážně na modu jailbreak... baví mě to... a dál nevím co by jste chtěli vědět.. :D

    Hlášeni: hlásím přes ! ale i přes forko.....

    Důvody podáni žádosti: hmm baví mě to a docela ovládám pravidla serveru/modu... a rád bavím Hrače na serveru....


    dál jak sem říkal tak nevím co byste dál chtěli vědět proto vám pravě tetka dávám možnost se mě zeptat na co budete chtít...


    předem děkují za odpovědi a přejí vám všem hezký den.. :) :D
    Naposledy upraveno bobs; 19-04-21 v 22:09.


    ,,Být vůdcem znamená být schopný hýbat masami.“
    - Adolf Hitler

    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“
    - Adolf Hitler

  2. #2

    Odpověď: žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Hráče neznám.

    Určitě NE.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Ahoj,

    máš nový STEAM aj nový účet na fóre. Staré SID: VALVE_0:0:185809162 IP: 86.49.240.40

    Zaujíma ma, ako dlho tu hráš a koľko máš rokov? Ako dlho sa venuješ serverom JB, keďže v marci si ešte nemal ani mikrofón? (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=270336)

    Aký význam majú tvoje dve mená - napr. v hre bob na Steame Jozoo (aj v hre, ako uvádzaš)? Delíš sa o Steam ešte s niekým, alebo si jeho jediným užívateľom?

    Posledný ban vypršal pred necelými štyrmi dňami (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=271691) s dôvodom udelenia [zakaz k CT] umyslny MFK, absolutni neschopnost Pýtam sa, čo sa stalo? Takýto dôvod banu je nanajvýš pohoršujúci v prípade žiadosti o práva a nie to ešte 4 dni po vypršaní..

    Nemyslíš si, že žiadosť o práva je trochu unáhleným rozhodnutím? (prosím odpoveď).
    Ďakujem zatiaľ. :-)
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  4. #4

    Odpověď: žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    máš nový STEAM aj nový účet na fóre. Staré SID: VALVE_0:0:185809162 IP: 86.49.240.40

    Zaujíma ma, ako dlho tu hráš a koľko máš rokov? Ako dlho sa venuješ serverom JB, keďže v marci si ešte nemal ani mikrofón? (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=270336)

    Aký význam majú tvoje dve mená - napr. v hre bob na Steame Jozoo (aj v hre, ako uvádzaš)? Delíš sa o Steam ešte s niekým, alebo si jeho jediným užívateľom?

    Posledný ban vypršal pred necelými štyrmi dňami (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=271691) s dôvodom udelenia [zakaz k CT] umyslny MFK, absolutni neschopnost Pýtam sa, čo sa stalo? Takýto dôvod banu je nanajvýš pohoršujúci v prípade žiadosti o práva a nie to ešte 4 dni po vypršaní..

    Nemyslíš si, že žiadosť o práva je trochu unáhleným rozhodnutím? (prosím odpoveď).
    Ďakujem zatiaľ. :-)
    na kotelně hraju par roku... a mám 15 let a JB se věnuji pořádně asi cca 3+ měsíce..
    Tak používám dvě Nicky na streame sem chtěl dat bob ale je to už zabrání.. sem jeho jediný uživatelem/majitelem.

    E: ještě jednou sem to zkusil a podařilo se mi to děják udělat.. takže upraveno :D

    No stalo se to podle mě že sem zabil jednoho vězně který nešel do boxu a já sen myslel že jde do zbrojky...
    Moje chyba přiznávám.. ale nebylo to úmyslné.. ale jak píšu moje chyba musím si to víc hlídat.. od te doby sem víc
    Opatrný a už bych za to neměl dostat “zákaz” nebo ban....

    A ano myslím že je to unáhlené.. a proto vás chci požádat o lock tohoto tématu/ žádosti z důvodu toho že
    Je to unáhlené a chci ještě víc nahrát hodiny a zkušeností než budu znovu žádat o práva.... děkuji za vaši ochotu a
    Odpovědi... přeji hezky den..
    Naposledy upraveno bobs; 20-04-21 v 17:13.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Určite NIE

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žádost o práva na servery servery Jailbreak

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •