Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 23.4. ] TTT --> Random

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2018
    Příspěvky
    8

    [ archivace 23.4. ] TTT --> Random

    Upozorňoval som ho na randomovanie niekoľko krát
    http://csko.cz/dema?UPD=ISqro1Gt
    http://csko.cz/dema?UPD=D01JPlo8
    toxik boi VALVE_0:0:1069824349 SK

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Random na TTT

    Hoj,
    Na demách dal 3 randomy + neustále spamoval mikrofón, niekoľkokrát som ho na to upozorňoval ešte v hre.
    Naposledy upraveno Noizik; 21-04-21 v 22:18.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Random na TTT

    čau, chalan má na TTT móde už 5 BANov za randomovanie za 2 mesiace. Na demách sú ďalšie randomy a zaslúžil by si znova BAN, minimálne na týždeň z pohľadu histórie. Chlapec má podľa hlasu max 13 rokov (možno som aj prestrelil) a neraz som s ním už bol na serveri a hral normálne, resp., niekedy len tak hitne a pod., ale to treba brať s rezervou. Ak by šlo o hráča, ktorý to hrá dlhšie a na serveri vidno, že je vyzretejší a správa sa tam ako debil tým, že porušuje pravidlá, nemám problém BANovať takýchto hráčov tak, ako som to robil doteraz. U tohto chalana (a ďalších chalanov v jeho veku) to je iná vec (aj keď som mu ja už neraz BAN dal), keďže mu môžeme dookola neustále dávať BANy a chalan sa to nenaučí nikdy. Ja osobne by som si ho zobral do parády, ak sa s ním stretnem na serveri, pretože to nie je podľa mňa beznádejný prípad a neraz zahrá situáciu dobre. Preto by som ja toto nebanoval. Ak to spraví iný TTT admin, je to jeho vec. Chcel som tu ale napísať tento post. Snáď to pochopíš aj ty, Gussepe.
    Naposledy upraveno stupo; 21-04-21 v 22:42.

  4. #4

    Odpověď: Random na TTT

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    čau, chalan má na TTT móde už 5 BANov za randomovanie za 2 mesiace. Na demách sú ďalšie randomy a zaslúžil by si znova BAN, minimálne na týždeň z pohľadu histórie. Chlapec má podľa hlasu max 13 rokov (možno som aj prestrelil) a neraz som s ním už bol na serveri a hral normálne, resp., niekedy len tak hitne a pod., ale to treba brať s rezervou. Ak by šlo o hráča, ktorý to hrá dlhšie a na serveri vidno, že je vyzretejší a správa sa tam ako debil tým, že porušuje pravidlá, nemám problém BANovať takýchto hráčov tak, ako som to robil doteraz. U tohto chalana (a ďalších chalanov v jeho veku) to je iná vec (aj keď som mu ja už neraz BAN dal), keďže mu môžeme dookola neustále dávať BANy a chalan sa to nenaučí nikdy. Ja osobne by som si ho zobral do parády, ak sa s ním stretnem na serveri, pretože to nie je podľa mňa beznádejný prípad a neraz zahrá situáciu dobre. Preto by som ja toto nebanoval. Ak to spraví iný TTT admin, je to jeho vec. Chcel som tu ale napísať tento post. Snáď to pochopíš aj ty, Gussepe.
    Skús mu dohovoriť. Ak nepomôže, tak nám neostáva nič iné len pritvrdzovať bany.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2018
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Random na TTT

    Ahoj, úplne to chápem a rešpektujem. Je mladý a ešte si nieje vedomý čo robí, treba ho to naučiť. Som ochotný mu pomôcť a ukázať mu ako sa to hrá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •