Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Mikrolagy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27


    Mikrolagy

    Ahoj,

    obracím se na vás s prosbou o pomoc. Už se to tu řešilo, ale téma je zamknuté a to, co pomohlo předchozímu hráči bohužel nepomohlo mně (nastavení rate).
    Mám problém s mikrolagy, které jsou nepravidelné. Nejčastěji se stávají při rádiových hláškách (Roger that, Bomb has been planted, ...). Původně jsem myslel, že by to mohlo být spojené s HDD, tak jsem přeinstaloval CS na SSD. Nepomohlo. CS mám samozřejmě na STEAMu.
    PC: Ryzen 5 3600, GeForce GTX1650, 32Gb RAM, Připojení je stabilní (kabel), FPS nemají šancí dropnout.
    Na starém noťasu mi to nedělalo.

    Setkal se s tím už taky někdo?

    Edit: dělá to jak na Kotelna serverech, tak i na Fastcup serverech.
    Edit: při googlení jsem našel něco, co by odpovídalo mému problému "bullet skip issue". Bohužel jsem ale nenašel řešení :(
    Naposledy upraveno butcheR; 28-04-21 v 15:47.
    ... and all the whores and politicians will look up and shout: 'Save us!'.
    And I'll look down and whisper: 'No.'


  2. #2


    Odpověď: Mikrolagy

    Ahoj, ak si ešte neskúšal tak určite skús overiť integritu hry, inak to bude môcť byť počítačom, napríklad ak máš zapnuté viacero vecí tak ti to pekne zje RAM, príklad skáčeš bhop, v pozadí máš zapnuté pesničky na yt a môže ti to jemne sekať skrz RAM, no keby máš off yt a čisto iba csko tak ti to ide plynulejšie, skús integritu inak taktiež netuším:)


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27


    Odpověď: Mikrolagy

    Když mám zapnuté csko, tak nemám na pozadí téměř žádné další jiné aplikace. Jen TS nebo Gameguard. Kdyby to dělalo jen z Gameguardem, tak bych to chápal. Je to taková pofiderní aplikace, která dělá v PC bůhví co... ale dělá to i bez něj. Vypadá to, jako by se zastavoval HDD před smrtí, ale schválně jsem přesunul CS na SSD a je to to samé.

    Tu integritu ještě vyzkouším, i když mám nedávno udělanou čistou instalaci hry. Ještě mě napadlo, jestli to nedělá těch 100,5 fps (s Gameguardem je to forcnuté na fps_max 1000 a nejde nastavit méně) nebo -stretchaspect.
    Naposledy upraveno butcheR; 29-04-21 v 07:52.
    ... and all the whores and politicians will look up and shout: 'Save us!'.
    And I'll look down and whisper: 'No.'


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •