Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: TTT/Rezervace

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele zatox22
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    Nová Bystřice
    Příspěvky
    22


    Exclamation TTT/Rezervace

    Zdravím. Jako komunita by jsme vás chtěli poprosit o pár věcí. Zde je seznam.

    MOD-TTT Nápady.
    Za 1. Bylo by hrozně super kdyby se AFK čas prodloužil z 40s na 60.Pokud člověk už vážně nutně potřebuje na WC ( na malou ) za 40 s je to občas těžké stihnout.

    Za 2. By jsem chtěl pouze připomenout panu Burák. Že jsme se bavili o aktualizaci modu TTT při rezervaci na kotelně. ( Některé věci jsou tam starší.)
    Bylo by dobré tam zrušit že C4 jde použít pokud je na živu více jak 3-4 lidi.



    Za 3. U modu TTT nevím jak to je s HLTV ale pokud by to šlo tak přidat.

    Za 4. Bylo by hrozně dobré trošku poupravit pravidla u modu TTT. Některé věci jsou tam napsány zjednodušeně a hráči se občas hádají a slovíčkaří. Příklad- Dojde hráč na server a dá mu to detektiva. Koupí si vestu po pár sekundách UMP a začne zkoušet vestu. Je to random hit nebo není ? Za mě ano..... Ale hráči to nechápou a apelují na to že vlastně ten dmg nevzali takže to hit není....

    Za 5. Zda by nešlo přidat něco nového a trošku nám to TTT vylepšit už se zase dlouho hraje bez novinek a spoustu lidí by to ocenilo.
    Pokud mě něco nového napadne napíšu Edit. Díky moc za vyjádření. Pěkný den a s pozdravem hráč (No mik :/ :D)
    Naposledy upraveno zatox22; 02-05-21 v 12:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •