Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: TTT/Rezervace

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele zatox22
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    Nová Bystřice
    Příspěvky
    22


    Exclamation TTT/Rezervace

    Zdravím. Jako komunita by jsme vás chtěli poprosit o pár věcí. Zde je seznam.

    MOD-TTT Nápady.
    Za 1. Bylo by hrozně super kdyby se AFK čas prodloužil z 40s na 60.Pokud člověk už vážně nutně potřebuje na WC ( na malou ) za 40 s je to občas těžké stihnout.

    Za 2. By jsem chtěl pouze připomenout panu Burák. Že jsme se bavili o aktualizaci modu TTT při rezervaci na kotelně. ( Některé věci jsou tam starší.)
    Bylo by dobré tam zrušit že C4 jde použít pokud je na živu více jak 3-4 lidi.



    Za 3. U modu TTT nevím jak to je s HLTV ale pokud by to šlo tak přidat.

    Za 4. Bylo by hrozně dobré trošku poupravit pravidla u modu TTT. Některé věci jsou tam napsány zjednodušeně a hráči se občas hádají a slovíčkaří. Příklad- Dojde hráč na server a dá mu to detektiva. Koupí si vestu po pár sekundách UMP a začne zkoušet vestu. Je to random hit nebo není ? Za mě ano..... Ale hráči to nechápou a apelují na to že vlastně ten dmg nevzali takže to hit není....

    Za 5. Zda by nešlo přidat něco nového a trošku nám to TTT vylepšit už se zase dlouho hraje bez novinek a spoustu lidí by to ocenilo.
    Pokud mě něco nového napadne napíšu Edit. Díky moc za vyjádření. Pěkný den a s pozdravem hráč (No mik :/ :D)
    Naposledy upraveno zatox22; 02-05-21 v 13:58.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Čau..je trochu na zamyslenie, či Ti to tu komentovať, keďže je to tak, ako je, ale už keď si si dal námahu, tak je psou povinnosťou, aby sa k tomu vyjadrili minimálne TTT admini..

    K bodu 1: Toto téma je najrozoberanejšou témou na serveri, no po opýtaní sa na to kotla som len dostal odpoveď, nech hráči odbiehajú vtedy, keď sú mŕtvy..ak Ti toto stačí za odpoveď, neviem..ja osobne navrhujem navýšiť tento "afk time" na hranicu aj okolo 100s z dôvodu, že prvú minútu sa i tak zväčša na serveri nič nedeje a hráči strácajú trpezlivosť so zdržovaním až po 120s..

    K bodu 2: Pri organizovaní turnaja, ktorý som robil potajomky pred Vianocami sme sa stretli s týmto problémom. Bolo by fajn to spraviť, ale ak Ti to Burak sľúbil, tak to spraví.

    K bodu 3: Pridať HLTV na server je mega komplikované, pretože ho hádže ako ďalšieho hráča. Áno, HLTV dostáva rolu ako klasický hráč. Je to proste tak a HLTV preto na TTT bohužiaľ nebude nikdy.

    K bodu 4: Skúšanie vesty by malo byť trestané, no pravidlá boli napísané pri zakladaní módu a tak to ostalo. Niekde dávnejšie som písal, že by sa mohlo vytvoriť VIP acc, kde by sa pridala vesta tým, ktorý majú to VIPko a toto zneužívanie by nebolo možné zneužívať. Dopadlo to tak ako vždy. Jediné riešenie je znížiť počet nábojov v UMP o polovicu, resp. ho vyhodiť a skúšanie vesty páčidlom, UMP trestať. Btw. ja osobne toto za randomovanie nepovažujem, neodoberáš HP, ale jednoducho "bugmi" zistíš, kto je zradca a to by malo byť trestané.

    K bodu 5: https://csko.cz/forum/showthread.php...Bny-a-%FApravy --> Pozri si príspevky zmien. Od konca minulého roku bolo na TTT urobených viac zmien ako od jeho spustenia. Veľa vecí sa zmenilo a postupne sa upravuje. Ak máš nejaké skutočné nápady, kľudni svoj príspevok editni, čo by to podľa teba byť malo.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele zatox22
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    Nová Bystřice
    Příspěvky
    22


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Děkuju za velmi obsáhlé odpovědi. Jsem rád že se k tomu vyjádřil aktivní admin.

    K bodu č.1* Za mě odpověd od kotla spíše odfláknutá.A určitě neměl jen náladu něco řešit. A není to jen o toaletě, byl to spíš ten horší příklad. Myslím si že se může stát milon věcí které neuděláš schválně a trvají déle jak 40s no a jako skupina si myslíme že by těch +- 60-100s pomohlo.

    K bodu č.2* Burák o tom ví. A říkal že to udělá. tento bod sloužil pouze k tomu mu to připomenout.

    K bodu č.3* Chápu. Všimli jsme si právě. Nevadí.

    K bodu č.4* A co takhle prostě založit nové Téma někde a poprosit komunitu o sestavení pravidel na TTT určitě by tam padlo spoustu návrhů. A nakonec by jste se jako admini sešli vybrali ty nejlepší návrhy a napsali se konečně pravidla srozumitelně. Je fakt že to nikdo nečte to víme...... Ale uštří vám to žádosti v UB protože už nebudou muset slovíčkařit protože ban byl udělen za věc co byla v těch pravidlech napsaná. Ump dmg nebere ale za mě je to hit jako hit.... a je celkém otravné běžet po laně a detektiv tě hitne ty padneš a máš hned +- 40hp dole....... takže prakticky ti ty HP vzít může.....No uvidíme na další názor pokud se to odváží někdo komentovat....

    K bodu č.5*https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3651/ Za mě dobrá mapa třeba na newton,awp a pro zrádce krása. Mapa je to celkem šílená a určitě by na ní bylo hodně zábavy.
    https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3650/ Zde je mapa která je celkem tmavá takže pro zrádce co rádi používají usp někde v tmavém koutku taky super.

    https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3635/ mapa podobná 100 rooms pokud je na serveru málo lidí stopro ocení něco menšího a že je se kam schovat o tom není pochyb.

    https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3624/ nebo co takhle si přidat trochu CS:GO ? taky super mapa si myslím.

    Pokud chcete mohu vám sem přidat milion map.Pokud bude zájem.... a klidně i vypsat v čem je dobrá a v čem zase ne. Ale nechci to dělat jen tak zbytečně proto počkám zda se nějaký tvůj kolega vyjádří. Děkuju moc s pozdravem hráč No mik :/ :D. PS: Pokud by jsem mohl tak bych chtěl poprosit další členy AT o komentář.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130


    Odpověď: TTT/Rezervace

    čus,

    1. Na jednu stranu je pravda že ľudia pri tom 40s limite nestihnú nič ani záchod. Mám to odskúšané :D. Na druhú stranu Afkeri niekedy zdržujú kolo, jasne nie vždy ale často sa aj ten točiaci sa týpek dokáže dosť zdržať kolo. Podľa mňa by tých 60s stačilo. Alebo ako povedal: Kotel: no musi odbihat, kdyz nejsou nazivu

    4. To by dopadlo asi dosť bizarne :D. Pravidlá sú síce jednoduché ale vystihujú potrebné veci a dokážeš si z nich jednoducho odvodiť. K UMP - Hit ako hit, nikde nie je napísane že ten hit ti musí zobrať HP. Jediné čo by sa tam asi zišlo doplniť je niečo ku blokovaniu.

    5. Mapy hádž do príslušnej témy: https://csko.cz/forum/showthread.php...D-nov%FDch-map - Môžeš sa tam aj vyjadriť, je oveľa lepšie keď sa k tomu vyjadria aj hráči. Je lepšie prediskutovať tú mapu než sa pridá / poskúšať ju. Mapy sa stále riešia, pridávajú a rozoberajú (popr. vytvárajú viz. Insanity a jeho Blacktown či ako sa to volalo, Cafebank ktorú navrhol Alex a teraz je to jedna z dosť populárnych máp). Každopádne nápady na zlepšenie sú vítané.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Ad. 1 si na začátku kola napište kill jako innocent a běžte ne? Závisláci :D

    Ad. 5 mapy: Momentálně se hraje furt dokola 4_houses, cs_max a rio. Já bych uvítal větší, členitější mapy, jako jsou například as_oilrig, cs_747, de_piranesi, cs_havana, možná de_train, de_survivor, cs_siege, de_prodigy. Všechno vanilla mapy. Možnej problém by byl v tom, že jsou to mapy docela velký, prý lidi nebaví větší mapy. Třeba i jail mapy by mohly bejt zajimavý.
    Naposledy upraveno IKEA; 03-05-21 v 14:28.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele zatox22
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    Nová Bystřice
    Příspěvky
    22


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Děkuju za názor. (Noizik)

    Bod.č.5* A na mapy se pak podíváme s klukama a vypíšeme do do sekce.

    Bod č.1* Kotel: no musi odbihat, kdyz nejsou nazivu. Tohle komentovat nechci....... (kotel je kotel a jeho slova jsou občas jaká jsou.) Nicméně nejde jen o toaletu. Může ti do toho přijít více věcí.

    Bod č.4* Bohužel tam hraje tolik hráčů s podprůměrným IQ že ty pravidla maximálně navádí k tomu se s Adminem hádat že to tam v pravidlech není..... Takže tohle si myslím že je docela na místě poupravit.....

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele zatox22
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    Nová Bystřice
    Příspěvky
    22


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Ahoj milovaný Ikea....

    Bod č.1* Bez komentáře.

    Bod č.5*Pokud by jsi měl zájem s klukama se někdy sejdeme a budeme vybírat možná mapy co by se mohli přidat. Pokud máš zájem budeš vítaný.

    Dále co vím tak je na serveru (+-) 15-20 adminů tak mi neříkejte že se k tomu vážně vyjádří jen 1 a jeden spešl.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: TTT/Rezervace

    Afk time sa nakoniec predĺžil zo 40s na 80s. Čo sa týka pravidiel, snažím sa ich upraviť tak, aby boli písané, čo najjednoduchšie a odrážkovito (vychádzam z pravidiel a príkazov, ktoré sú postnuté na serveri po prihlásení a od súboru, ktorý mi poslal spešl Noizik, keďže sa do toho začal rýpať on ako prvý), pretože po ich prečítaní je tam mnoho informácií veľmi zložito napísaných a už mnoho príkazov nie je aktuálnych.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •