Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Proč vlastně?

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599


    2 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Proč vlastně?

    Dobrý den, chtěl bych objasnit proč jsem vlastně žádal o práva. Nebylo to z důvodu, že bych očekával že je dostanu ale z důvodu, že jsem chtěl vědět kdo a jak se vyjádří k tématu. Doufal jsem že dostanu víc
    odpovědí, ale budiž. Vždy se objektivně vyjádřím k jeho odpovědi a něco málo o člověku samotném. Nebudou to žádné dlouhé články, pouze můj názor.

    1. Fast212 - Jeho odpověď je slušně řečeno totální fraška, někdo, kdo na csko zajde jednou za půl století, za celou dobu ví kulový a umí jen brblat komu dal pro a poté toho lituje (Což není pouze u mne) v
    jednoduchosti je krása, takhle bych to nechal.
    2. Indian0 – S Indianem se moc neznáme, ale jako jeden z mála se pořádně vyjádřil a také to jako první rosekl v mé žádosti, je to klidný rozumný chalan.
    3. Revan – Nepoznám protože má práva na jinou sekci, ale ve zkratce, bohužel tě asi zklamu, ale mé palečky v žádosti byly bugnuté, tolik lidí není ani online na svých foro účtech, nebylo jich moc. Jinak ostatním
    moc děkuji za ty palečky dolů, aspoň vím, jací přející jste.
    4. Latins – Člověk, co má úroveň. Má pravdu co se týče mého chování před pár měsíci, snad tím nemyslel aktuální chování.
    5. Nakladana okurka – V mém obecném chování nevidím takový problém, sám víš kdy je čas brát hru vážně nebo se vyblbnout při párty modu. Jinak vyjádření teda nic moc, ty sám jsi udělal velkou blbost a není
    to tak dávno, jinak je pravda, že jsem to nebral tak vážně.
    6. Fellow – Jeho proti nebudu ani řešit. Nerozumíme si, jako spousta dalších hráčů i několika adminů. Několikrát jsem se snažil si s ním rozumět, marně. Třeba když vás na TTT zabije jako nevinný a má to úplně
    u prdele.

    Spoustu věcí si nechám pro sebe, jen jsem vypíchl pár bodů. Ať se každý baví s kým chce, je to jeho věc (eh InLoveSvk). Sám jsem si prošel na csku spousty špatných i dobrých věcí, nejsem svatý člověk, to nikdo.
    Tímto bych se s vámi rozloučil a nebuďte lopaty.
    Keep calm and smoke

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69


    1 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Proč vlastně?

    Udělal jsi něco uplně blbého a trapného? Nikoliv! Vše to byl jen sociální experiment! Doporučuji kariéru na youtube. Snad sis uspokojil své pasivně agresivní choutky a zjistil si, jak se ostatní vyjádří k tvé žádosti. Žádost celkem meme, ale tohle už je cringe.
    Napiš mi instagram, děvče.

  3. #3


    1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Proč vlastně?

    Oki


  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Proč vlastně?

    Ahoj, ak to bolo len za účelom tzv. sondy, kto sa ako vyjadrí na tvoju adresu, tak možnože by bolo lepšie sa spojiť súkromne prostredníctvom PM s jednotlivými adminmi, aby sa ti vyjadrili do správy, čo si o tebe myslia. Možnože by si našiel viacero úprimných odpovedí, z ktorých by si si možnože aj zobral inšpiráciu a eventuélne aj nejaké rozumné tipy/rady.

    Aj keď si už prezradil svoj zámer, možnože by nebolo na takéto niečo ani teraz neskoro. :-)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Proč vlastně?

    Takže moja odpoved je fraška jo? Kedysi som sa ťa snažil podporiť, možno som ti dal aj impulz k tomu aby si si zažiadal o práva prvý krát, to si zrazu nepametáš čo? Ja som až po čase zistil aký si v skutočnosti človek (myslím v hre a na fore, nie v reále) preto som ti dal pri momentálnej žiadosti takú odpoved. Toto ale vystihuje tvoj charakter jak si práva nedostal začal si sa chovať ako si sa choval. Ja som práva nedostal tiež na prvý krát ale uvedomil som si že chyba asi bude vo mne, na druhý krát som ich dostal+ zo spešla som sa dostal na triala do 2 mesiacov čo samo o sebe je celkom pekné... Ty si hned na to začal byť problémový, čo ma znova utvrdilo že dať ti PRO bola chyba+ si mi bol celkom sympatický preto som napríklad pri prvom pro ani nepozrel na tvoj banlist, kedže pri úmfk starom 3 týždne by som PRO určite nedal. Za toto ti celkom aj dakujem kedže človek sa najlepšie učí z vlastných chýb, preto som teraz o dosť viacej objektívny pri všetkých hráčoch. Myslíš si že by si sa hodil na admina? Ruku na srdce a pozri sa na svoje problémy a konflikty, či by si si sám dal pri tom všetkom PRO. Už len ten názov žiadosti je na smiech, preto som reagoval ako som reagoval. Keby napíšeš normálne seriozne celú žiadosť, moja odpoved by bola stále PROTI ale napísal by som ju o dosť serioznejšie. Máš pravdu že už som neni taký aktívny ako kedysi ale myslím si že to len ešte viac zvýšilo moju objektivitu kedže je mi už u piči jaký názor budú mať na mna admini, hráči, či "kamíkovia". A to že nemám aktivitu, neznamená že moj názor za nič nestojí, hlavne ked som primárny JB admin, a na hráčov ktorých poznám, mám určitý obrázok. Ak si si dobre všimol hráčov ktorých nepoznám ani z hry ani z fora nekomentujem.
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •