Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 7.5. ] Stížnost na admina Grakon2702

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    [ archivace 7.5. ] Stížnost na admina Grakon2702

    Zdravím adminy, hráče, transky a Grakona aka moderátora bez kapky rozumu a špetky humoru. Všichni víme, že nejsem jediný ani poslední s kým má tenhle člověk problém. Problém je ve striktnosti tohoto člověka, který si myslí že když někomu dá ban, tak dělá správně. Ale je otázka, nepřehání to už?
    Proč dokáží ostatní admini "ignorovat" troll, nadávky které občas ulítnou a mají nadhled nad věcí který tomuhle člověku chybí. Dostal jsem UB, po roku banu na discordu. Musel jsem si založit vlákno v žádostech o UB, už jen to vtipné a trošku trapné. Ale dejme tomu, nic jsem tam skoro nepsal, nebyl jsem aktivní a jen sledoval. I přesto mě Grakon2702 vyhodil, protože jsem se zeptal jestli mu přijde ban na fórum, za slovo "děvka" Na 3 týdny normální. Není to osobní a nemám v sobě vůči němu zlost. Ale myslím, že by se nad sebou měl trošku zamyslet a žít i nějaký život mimo kotelnu. Nejsem jediný ani poslední kdo bude na tohle poukazovat, jenže škoda že se všechny stížnosti na adminy zametou pod koberec. Ale když se jedná o hráče, tak jste schopní se na dotyčného každý den dívat do chatlogu a hledat sebemenší špínu. Podle mě by sis měl dát Grakone přestávku, chvíli se věnovat i životu mimo fórum a úchylku na lišky, možná by ses trochu uvědomil a přestal řešit úplné blbosti, kterýma se zabývá jen tvé ego které je za komplexované a takhle to řešíš :D vždyť to všichni ví a vidí, nechápu na co si hrajete. A teď by mě opravdu zajímalo, proč si mě vyhodil z discordu kde jsem nenapsal ani slovo, které by někoho urazilo, nebo se někoho dotklo. Hm?

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Každý admin má nejaký štýl banovania / riešenia problematických situácií. Pokiaľ koná v rámci pravidiel a svojich povinností rozumne, nestranne a s chladnou hlavou, je to v poriadku. Aj keď sa to mnohokrát nemusí páčiť hlavne problémovým ľuďom (len na samotnom fóre ich tu máme viac než dosť).
    Sťažnosti na adminov nie sú zametané pod koberec. Pokiaľ je žiadosť adekvátna a opodstatnená, vždy sa vyvodí nejaký dôsledok voči adminovi, ak sa teda samozrejme preukáže, že zneužil svoje právomoci. Je ale na individuálnej báze, v akom rozsahu.

    Momenty, ktoré uvádzaš nemožno zatiaľ spochybňovať, ale ani s nimi pracovať, pokiaľ tu nie je aj vyjadrenie druhej strany.

  3. #3

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Uvedu na míru jednu podstatnou věc obrázkem:



    A nyní uvedu na míru, proč je yadort s yengem velmi blízko permanentnímu banu zde na fóru:

    Začalo to před rokem cca v únoru, kdy se yeng a yadort společně ještě s jením pro mne neznámým týpkem připojili na Discord server, který se čerstvě otevřel veřejnosti a bylo dlouhému trvání, kdy psali prasečinky do jediného hlavního chatu. O tom, jak se mají rádi, jak by si lízali zadečky, jak chcou sníst obsah svých střev, jak se chcou navzájem mazat svými genitáliemi po tělech a mnoho dalších podobných prasečinek. Téměř každý den. Tenkrát panovala snaha o to nalákat hráče na novou komunikační platformu, ale jejich každodení spam velmi pravděpodobně napomohl tomu, že tam nikdo jiný neměl chuť komunikovat, neboť každý, kdo se náhodou přidal do diskuze, byl nedobrovolně stažen do poznámek o jejich choutek. Trvalo to několik měsíců s tím, že jsem je mnohokrát upozorňoval, ať toho nechají, ale bez výsledku a k tomu jsem byl ještě provokován pokaždé, když jsem ozval. Myslím si, že jsem tenkrát byl moc hodný, že jsem to toleroval tak dlouho, neboť být tam jakýkoliv jiný admin, k trestu by došlo o mnohem dříve. Poradil jsem se s Burakem a nakonec všem třem dal permanentní ban na Discordu. A byl na dlouhou dobu klid.

    Pak přišla žádost o UB na discord od yadorta, ten nakonec dostal. Upřímně si nepamatuji, co přesně se dělo na DC, takže jen napíšu to, že se podobné vyjadřování společně s Yengem pokračovalo dlouhou dobu zde na fóru v chatboxu v trošičku mírnější formě, než předtím, ale i tak dostatečně otravně natolik, aby to začalo vadit ostatním lidem. To, co bylo psáno v chatboxu si snad kolegové čerstvě pamatují, takže stačí jen aby to potvrdili. Ještě jsem se radil s ostatníma adminama na Discordu, jestli jim vyjadřování těch dvou v chatboxu vadí, či nikoliv a bylo mi potvrzeno, že by si někteří přáli, ať dostanou ban. Tak jsem to začal banovat a myslím, že hlavně yenga. Ten má momentálně ban na tři měsíce s poznámkou, že je to jeho poslední ban před permou.


    Nyní uvedu na pravou míru věci, které zde byli diskreditačně napsané o mé osobě:

    Momentálně jsem jeden z nejméně aktivních adminů. Moje aktivita se výhradně přesunula na fórum, kde se snažím udržovat čistotu a pořádek. Jinak nemám na csko chuť a čas, neboť se věnuji svému zaměstnání, svému bydlení a trávení času se svými irl známými hraním jiných coop videoher. V podstatě by se dalo říct, že si sem vždycky jen na pár minut odskočím pořešit nějaké věci a pak se věnuji něčemu jinému. Občas si skočím na server zabanovat cheatera nebo zahrát jen tak, ale to jen výjimečně. Jinak moje striktní řešení věcí jsem jaksik dal na volnější cestu, což si asi mohli lidi všimnout. Jediné, co mě tady ještě těší, je zbavování se potratů, kteří tady dlouhodobě oxidujou vzduch ostatním normálním slušným lidem a zatím se mi to i přes velké nevole z určitých skupin daří a doufám, že to dotáhnu do konce. Ti lidi budou vědět, o kterých se bavím. Tohle je odpověď na to, jak prý csko strašně hrotím a měl bych si od něj odpočinout.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-05-21 v 13:00.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Ten discord byl dead. Psali jsme tam jen my 3, takže si nemyslím, že by to někoho uráželo. Kromě tebe. Ale to je rok zpět, teď jsem na discordu nenapsal jedinou věc, která by se týkala trollu a stejně mě keprocock vykopne :-D funny co, jak některým ležím v žaludku jen proto, že překážím v jeho důležité práci nastolit mír pro kotelnu. Berete to moc vážně, na to že na serverech je dohromady 50 lidí. Za rok, dva tu bude 10 lidí na 20 adminů, bude vás to pořád bavit?

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Řekl bych, že admini zde na kotelně jsou až příliš tolerantní. Nevím co je vtipného na tom psát si takové věci na discordu nebo zde v chatu na foru (asi mám naprosto jiný typ humoru). Proč si to nepíšete v soukromé zprávě? Vymyslete si jiný způsob jak být středem pozornosti. Za mě je 50 lidí na serverech dost, kdyby ty vaše komentáře měli byť jen jednoho člověka odradit od hraní, tak si myslím, že tresty na vaši adresu jsou naprosto oprávněné.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Jako upřímně já nepíšu skoro nic už do chatu a jakmile jsem sem tam jen něco napsala, tak okamžitě měl hlavně yeng nemístnou poznámku, kterou teda já osobně jsem zametla pod ten kobereček a sama jsem i dost tolerantní osoba a spíš si toho nevšímám, ale je pravda, že to co jste tam psali, není vůbec žádný typ humoru, ale nějaká perverze. A vůbec se nehodí sem na herní web. Ty si mi nikdy nic nepsal, takže já se na to vše dívám z pohledu objektivity. Ale do teď moc nepochopím, jak mohl yeng vůbec patřit do AT týmu. A jako modi zkrátka jsme tu od toho, aby byl na webu hlavně pořádek, takže si já osobně nemyslím, že by Grakon udělal něco špatného ohledně těch banů - stejně jako Kopr ten kick. Když si tu sám, tak mi přijdeš v pohodě, ale s yengem ne, ten i sám má blbý poznámky. Asi tak mi to přijde.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Můžete lock, já tady chci aby se Grakon trochu zamyslel a vy tady začnete tahat yenga a rok zpátky :-D aby toho nebylo dost, tak friscovi a mně smažete koment, dost ubohé.

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  8. #8

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Já se nemám nad čím zamýšlet. Tvoje tvrzení jsem vyvrátil v mém předchozím příspěvku, to by ho ale chtělo přečíst celý a pořádně. Já si spíše myslím, že se ti nelíbí, že se našel někdo, kdo ty vaše prasečinky začal reálně řešit a že je něco špatně na vaši straně, mám potvrzeno i s podporou od ostatních kolegů. Založil jsi stížnost v podstatě o ničem pouze se snahou očernit mě krátce po tom, co jsem zabanoval tvého kamaráda. Myslím si, že problém s identifikací a egem v reálném životě máš hlavně ty. Já jsem jen člověk, který má koule na to banovat lidi, co se pohybují na hraně pravidel portálu a slušného chování a přebírat zodpovědnost a zlobu kamarádů z AT na sebe, aby ostatní slušní lidi, kteří mají stejnou pravomoc, měli od těchto dětinských problémů pokoj.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-05-21 v 21:00.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Cituji : Jediné, co mě tady ještě těší, je zbavování se potratů, kteří tady dlouhodobě oxidujou vzduch ostatním normálním slušným lidem a zatím se mi to i přes velké nevole z určitých skupin daří a doufám, že to dotáhnu do konce. Ti lidi budou vědět, o kterých se bavím. Tohle je odpověď na to, jak prý csko strašně hrotím a měl bych si od něj odpočinout.

    :D Ok, takže někdo kdo vypadá jako ty, nemá kamarády a chodí sám na pivo bude nazývat lidi potraty? Můžeš mi říct, kde píšu o hrocení cska? Takový lidi jako ty, si přes písmenka dovoluji nejvíc. Ale pamatuj, svět je drsný a ty moc měkký. Tím že budeš zbavovat portál od potratů, své ego nenaplnis když vypadáš jal trotl :D
    Myslím si, že kdyby se ostatní moderátoři na to nevysrali, tak ty nemáš šanci kamaráde. Kotel te tu nechává, jen proto, že delas otroka za 5 lidi.

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  10. #10

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Je mi líto, co z téhle diskuze nakonec vzešlo. Když jsem vyvrátil všechno, na co jsi poukázal v původním příspěvku, nezbylo ti nic jiného než chabé pokusy o uražení mé osoby. V chatboxu jsi dokonce odhalil své agresivní sklony a nutnost tahat problém z online do reálného světa. Podle mého skromného úsudku jsem ti argumentačně šlapánul na kuří oko a tvé ego to nezvládá natolik, že se začínáš chovat jako psychopat. Myslím si, že by pro tvé dobro bylo lepší, kdyby se tenhle případ uzavřel. Avšak vzhledem k tomu, že jsem v tomhle případě protistrana, z morálního hlediska by nebylo vhodné, abych to byl já, kdo to uzavře. Když už se do toho vložil náborář Samco, nechám konečný posudek na něm.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-05-21 v 02:20.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Jediný psychopat jsi tady ty, dekuju za pobavení :D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Já to uzavřu, aby z toho tady nebyl ještě větší flame a nechám to zde na konečné vyjádření Samce.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina Grakon2702

    Sťažnosť je neopodstatnená, sťažujúci sa hráč je sám o sebe problémový, aj s jeho kamarátom. Svoju chorobnú potrebu zaujať preukazujú pravidelne tu na fóre, minimálne jeden z nich pravidelne aj v hre.

    Takíto škodliví ľudia tu nie sú vítaní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •