Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 18.5. ] Mr.Koalino --> Troppe

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    [ archivace 18.5. ] Mr.Koalino --> Troppe

    Vypis z konzole:

    Hráč SOM KRAL JAILBRIKU !!!!
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:430199106
    IP adresa 212.158.158.178
    Udělen 06-05-2021 - 10:07
    DĂ©lka BANu 30240 minut
    Vypršà 27-05-2021 - 10:07 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 23 hodin 53 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] Demence
    BAN dal Admin Troppe (Troppe)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    cus kamosi, chtel bych sa iba zeptat co som take hrozne robil ze som dostal zas zakaz na 3 tydny xd fakt sem jen normalne simonoval jen mi tam nejakej tonda prisel nadavat tak jsme si vymenili par nazoru a to bylo vsechno takze plski proc xd ani fk sem nedal fakt nn

  2. #2

    Odpověď: Mr.Koalino

    Zdravim

    Délka zákazu je přiměřená Tvému chování u CT a Tvé historii. Neustále skáčeš ostatním simonům do hry, přičemž sám simonuješ minimálně(když nepočítám, že zapneš mód) + Při 3 hráčích dáš reakci s tím, že nevíš, kdo z nás poslední čupl, tak řekneš, že zabiješ třeba toho a obhájíš si to tím, že s z něj vypadla guna a když se tě zeptá, proč jsi ho zabil, řekneš, že vypadla guna a fk to být nemohl.
    Poslední ban měl podobný důvod(14dní), takže bych očekával, že začneš "sekat latinu". No, nestalo se tak.
    Od unbanu pokračuješ ve svém "hloupém" chování na které si mnozí stěžují.

    E: Grinder za celou dobu, co jsem tam byl afkoval 1x.
    Mluvil jsi v podstatě nonstop + jsi se hádal s hráčem "Air signature player"
    S tou reakcí se tě CT zeptalo, zda nebyl poslední, neřeklo že si je jistý, kdo to byl a ty jako Simon, který má reakce řídit sám, pokud neurčí jinak si máš být jistý, kdo to byl. Pokud by oba CT hráči řekli, že to byl jeden vězěň bylo by to v pořádku. Ale tady jde primárně o to, že jsi si kill obhajoval, tím že vypadal guna.
    To je za mě vše, nyní počkej na vyjádření adminů, zda budou chtít zákaz zrušit/zkrátit. Já jsem proti vzhledem k tomu, že jsi neponaučitelný a jsi podobný případ jako babsi.

    E2: Omlouvám se Ti, nevšiml jsem si Tvého editu. Já se napojil asi v půlce mapy, je možný, že grinder afkoval, ale já viděl pouze jedno kolo. To s tou reakcí je prostě Tvá chyba a měl sis to pohlídat, když nevim, kdo to byl nefraguju, navíc když ti ani CT neni schopný 100% určit hráče, který to byl. K tomu Tvé vysvětlení "nechtěl jsem mu to 3hodiny vysvětlovat" je až úsměvné.
    Vidím ale, že ohledně Tvého narušování siimonování ostatním hráčům a příp. dementního chování se zde neohrazuješ čili s banem souhlasíš. Od posledního banu jsi to nezměnil, proto přišel další a je čistě na Tobě, zda se buď začneš chovat jako normální hráč, nebo budeš přesouvanej/banovanej dál.
    Naposledy upraveno Hunted; 10-05-21 v 08:56.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Mr.Koalino

    však jsem simonoval dostkrát, grinder tam afkoval ve zbrojce tak jsem na něho čekal až se vzbudí a až pak simonoval a když se to dělo každé kolo tak co no, jsem hold dobrá duše a čekám na své kolegy xd
    občas jsem jim skočil do řeči, ale to se mě většinou na něco ptali a zas tak moc jsem je nerušil xd
    a za ten případ s těmi třemi vězni, tak pokud bys dával pozor, tak by sis všiml, že mi ct řeklo že ten týpek čupl jako poslední, proto jsem ho zabil xd ještě jsem to řekl: "když to říkáš tak ho zabiju" něco v tom stylu xdd

    e:
    tak nevim jestli jsme každý na jiné planetě nebo jestli někdo dal mi nebo tobě do čajiku drogy, ale grinder tam za dobu co jsem tam byl ja tak afkoval tak asi 3-4 bo jak řikal tak stavěl mikrofon či co xd
    ten plesnivák air signature tam furt brečel něco o fk a pak mi začal nadávat tak jsme si, jak už jsem psal btw. vyměnili pár nazoru a to bylo vše xdd
    a ohledně té reakce mi ct řeklo, jop řeklo, že to byl tento tak jsme ho odjebal xd (ale možná mi fakt dal někdo drogy idk) druhé ctčko dělalo chujoviny a tak jsem se jeho zeptat ani nemohl xd a když mi potom týpek brečel do chatu že jsem ho zabil jen tak, tak jsem neměl nervy mu to 3 hodiny vysvětlovat aby stejně pořád jen dokola brečel tak jsem mu řekl že měl stejně gunu, tak co, tu gunu u sebe tak či tak měl xd
    a btw babši má hrubší hlas takže jako babši nikdy nebudu :c

    e2:
    tak za 3 týdny xd a neva troppe si frajer
    Naposledy upraveno Mr.Koalino; 10-05-21 v 10:14.
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ čekání na admina ] Mr.Koalino --> Troppe

    Ahoj, omlouvám se, že se vyjadřuju až teď. Banoval jsem na hlášení spešla. Já byl mimo server, veškeré prohřešky vypsal snad výše.

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Troppe

    Nejsem si úplně jistý, jestli je ban vhodný s ohledem na popsanou situaci, kdy teda žadatel dal jeden neúmyslný FK. Ohledně toho mluvení, tam předpokládám, že to bylo hlavně vyprovokováno tím air signature player.

  6. #6

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Troppe

    Ban byl udělen za dlouhodobou demenci u CT i přes to, že týden zpět mu vypršel zákaz za tu stejnou věc. Upozorňován na to je neustále a nepoučil se. Proto jsem po tomto nechal udělit další zákaz.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Troppe

    ale šak plski, sem mu dal omylem jeden fk a trošku jsem si popovídal s tím air signature člověkem, už se zlepším, budu kamoš se všema a nebudu už zlobit fakt pls o zkrácení alespoň, pozvu tě na zmrzku ak daš zkracení hunted fakt
    Naposledy upraveno Mr.Koalino; 14-05-21 v 18:25.
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Troppe

    Zákaz jsem zrušil s ohledem na to, že banující admin nebyl během porušení pravidel přítomen a spešl neviděl situaci v celém kontextu hry, dostáváme se tak do situace, kdy se zákaz stává takřka nepřezkoumatelným, navíc od udělení zákazu uběhly dva týdny, což by, věřím, samo o sobě mohlo dostačovat k nápravě.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •