Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 15.5 ] preal --> piratjo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2020
    Příspěvky
    0

    [ archivace 15.5 ] preal --> piratjo

    Vypis z konzole:

    ziadam o unban ospravedlnujem sa ze som vyskocil na nemenovaneho hraca a urazal som ho naozaj vecer tu chodi cheater a neviete si snim dat rady a mne tu date ban na 3 tyzdne nahnevalo ma to lebo komho som urazal nadaval inym hracom a Pirat jo uz sa uvedom prides tu pare razy nenavidis ma a das mi ban ja proti tebe nic nemam ale uz ma to tu jebe v kuse vecer tu mate cheatera a neviete si snim dat rady ziadam o un ban


    Poznamka:


    ziadam o unban ospravedlnujem sa ze som vyskocil na nemenovaneho hraca a urazal som ho naozaj vecer tu chodi cheater a neviete si snim dat rady a mne tu date ban na 3 tyzdne nahnevalo ma to lebo komho som urazal nadaval inym hracom a Pirat jo uz sa uvedom prides tu pare razy nenavidis ma a das mi ban ja proti tebe nic nemam ale uz ma to tu jebe v kuse vecer tu mate cheatera a neviete si snim dat rady ziadam o un ban
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-05-21 v 19:36. Důvod: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=291897

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: preal

    Ahoj,
    Spoiler Spoiler:


    Toto je Tvoj 8 ban za vyberavy slovnik. Na take slova som haklivy. UB odo mna nedostanes. Su tu vsak miestne odbory. Skus to u nich.
    Naposledy upraveno piratjo; 08-05-21 v 13:17.


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: preal

    Za mě ban v pořádku, jsi nepoučitelný, tak se nedá nic dělat. Jsem proti UB.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  4. #4
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: preal

    Ahoj,
    ten chatlog sa nedá prehliadnuť, vyzerá hrozne. Ban dostatočný a v poriadku.

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] preal --> piratjo

    Žádost se zamítá. Důrazně upozorňuji žadatele, aby se nad sebou pořádně zamyslel. Příští ban bude permanentní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •