Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 20.5. ] Dan --> Latins

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    [ archivace 20.5. ] Dan --> Latins

    Vypis z konzole:


    Hráč dan
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:90667726
    IP adresa 95.103.248.219
    Udělen 14-05-2021 - 19:25
    Délka BANu 120960 minut
    Vyprší 06-08-2021 - 19:25 (2 měsíce 3 týdny 1 den 19 hodin 8 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel (Prejizdeni), Nehorazna demence + Historie
    BAN dal Admin Latins. (Latins)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
    Hrac dan ztraci moznost hrat dozorce na 12 tydnu, duvod: [zakaz k CT] Neznalost pravidel (Prejizdeni), Nehorazna demence Hist


    Poznamka:


    Nebud mad pane boze, to ze prejdem neumyselne niekoho na auticku a pak mu dam VD, co na kotelne to furt niekto dela kazdy patek. 12 tyzdnov kvuli jednemu fk co sem mu dal VD :DD Co si urazeny na mna lebo ti nieco napisu a pak places niekomu sukromne ze som zmrd tankere.
    Naposledy upraveno hofy; 16-05-21 v 01:17.

  2. #2

    Odpověď: Dan

    Zdravím,
    porušil si pravidla serveru, konkrétně pravidlo č.14 pro dozorce.

    Trest v téhle výši jsem zvolil z důvodu, že si dlouhodobě problémový a nepoučitelný hráč s bohatou historií trestů za CT.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Dan

    :DDD Zrazil som hrača omylom a daš mi 12 tyždnov jen proto že maš somnu problem :D, jdi radši psat listre cez hlasenia, nebo dej miss rovno prava

  4. #4

    Odpověď: Dan

    Za poslední týden jsem mu nechal dát 2x třídenní ban za demenci, očividně ani jeden nepomohl. Kdyby se choval na úrovni, možná bych se i přimluvil, ale akorát dokazuje, že nemá špetku rozumu.
    Zkrácení/UB nepřipadá momentálně v úvahu a jsi opět na tenkém ledě a máš blízko k banu na všechny servery.

    E: Co "pane bože"? Nejseš schopnej se zachovat normálně a podat slušnou žádost o UB. Ani jeden z Vás tu neobjasnil, co se tam vlastně stalo a ty tu akorát rejpeš do Latinse, co čekáš? Že admini ti napíšou, že ban je přestřelenej a dostaneš hned UB? Musíš si to nějak zasloužit a ty ukazuješ opak.
    Jak jsem ti řekl na serveru, kdyby si se choval normálně, byl bych pro zkrácení, ale ty ze sebe zas děláš šaška

    Na serveru dan říkal, že prý omylem při party módu(6 hráčů) přejel CT buď hráče Flexer nebo Bob, vysvětloval to chaoticky,tak by bylo dobry, abyste to upřesnili.

    E: Jestli to, co pise dan je pravda, tak bych to i pres tu historii zkratil.
    Naposledy upraveno Hunted; 16-05-21 v 01:57.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Dan

    :DD Pane bože Hunted


    Nebudu se chovať slušne voči niekomu čo ma zabanuje za totalnu blbost lebo som ho urazil a ted hlada všetko možne aby mi mohol dať ban


    Kludne ti tu napišu co se stalo: Party 6,7,8 hračov zrazil som ctčko omluvil sem se mu. Pak prišli ludia Simonovalo sa normalne, zrazil som (omylem jedneho hrača s nickem bob) Ten to ani nehrotil povedal som mu že mu dam Vdčko odpisal mi že v pohode. Ban na 12 tyždnov za prejdenie ctčka,tčka co se to tu deje každy den..
    Naposledy upraveno Dan; 14-05-21 v 23:37.

  6. #6

    Odpověď: Dan

    Jestli přejel jednoho hráče a pak mu dal VD?
    Pokud ho chcete zabanovat, najdete si aspoň důvod. 12 týdnu za tohle je proste nesmysl. Ať je hráč problemovy nebo ne. Radši mu kontroluje chtlg a najdete si něco poradnyho. Bože, neblázněte
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Historie banů je sice docela obsáhlá, ale za dané porušení pravidel se dává trest v intervalu 60 minut - 1 den, proto bych vzhledem k historii banů navrhoval trest v délce desetinásobku horní hranice (což je samo o sobě extrémní trest), tedy zákaz na dobu 10 dnů. 84-násobek horní hranice trestu je za mě nepřiměřené.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Ak je to tak, ako píše Dan (Keďže Latins situáciu nepopísal, ani nepridal dôkaz, ak to hlásil hráč/ nevyjadril sa spešl, kt. by to mal nahlasovať) tak by bolo na mieste to skrátiť.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Hráč je problémový a celkově nerespektuje pravidla, ale 3 měsíce za to, že někoho přejede mi příjde moc, jsem pro zkrácení banu.

    S pozdravem
    Unihoc CZ, JB legenda

    čau grakone


  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Koho zdraviš (MYSLEL SEM TO ZE SRANDY, ALE K.)
    Naposledy upraveno Dan; 19-05-21 v 01:46.

  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Citovat Původně založeno Dan Zobrazit příspěvky
    Koho zdraviš
    Prosimte, vzhledem k tomu, ze asi stojis o unban (když o nej zadas), a admini se te zastávají a snaží o zkráceni, přestaň se aspoň tady chovat jako idiot..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Trest zkrátím na 7 dní.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Dan --> Latins

    Díky za vyřešení, tím bych žádost uzavřel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •