Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ archivace 20.5. ] Deyik --> Latins

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    [ archivace 20.5. ] Deyik --> Latins

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč Dey.
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:550293283
    IP adresa 85.163.41.18
    Udělen 15-05-2021 - 20:44
    Délka BANu 4320 minut
    Vyprší 18-05-2021 - 20:44 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 54 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Demence
    BAN dal Admin Latins. (Latins)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
    [/indent]

    Poznamka:



    Poprosim o UB ,jelikoz to jsou zhruba dva roky od posledniho banu tak si myslim ,ze UB neni mimo, a snad se to uz nebude opakovat .



  2. #2

    Odpověď: Deyik

    Zdravím,
    banoval jsem na základě hlášení od Hunteda.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #3

    Odpověď: Deyik

    Hráč mi poslal demo, kde dáš jeden FK(nejspíš úmyslný ve Tvém případě) a zabraňuješ vzpouře pomocí módu sparta.

    Demo - http://csko.cz/XsKJI 14:10 až začátek sparty, kterou si zabraňoval vzpouře
    Z mého pohledu jsi problémový a častokrát máš blízko k banu. Je to tvůj první ban na steamu, ale to neznamená, že ti bude zrušen, navíc si žádost napsal arogantně.
    Jsem proti zkrácení či UB.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Deyik --> Latins

    Tak abych se k tomu nějak vyjádřil po zhlednutí dema.
    To je jak akce z filmu jeden dělá léčku a druhý to dokumentuje.
    Nechápu proč neřekneš ,že to máš od InLoveSvK ,ale je mi to fuk.
    Na demu je opravdu ,že scout neměl Vice a měl dostat VD.
    A k té spartě ,dal jsem příkaz a najedou opět začali dělat vzpoury jako každé kolo už jsem na to neměl náladu tak jsem dal mod při třech věznů.
    Z tvého pohledu jsem problémový hráč a žádost je napsaná arogantně.
    Kdybych byl asi problémový hráč tak se chovám asi jinak to ,že ty považuješ za problematiku to ,že hodím héčko při tvém duelu PP a ty mě slayneš tak potom jsem teda problémový hráč.
    Žádost napsaná arogantně? Viděl si někdy arogantního člověka nebo arogatně napsanou žádost?
    Já jsem poprosil a řekl jsem ,že se to snad nebude opakovat maximálně tak ty si mi odpovídal arogatně na moje otázky ve hře po banu a ješte k tomu napíšeš ironický smajlíky typu :) a to nemluvím o tom jak furt tvojí kamarádi a ty píšete nebo ty říkáš do voicu moje jméno (a toho ani napsat neumíte) a když napsal tenkrát dan tvoje jméno do chatu tak ses z toho mohl posrat.
    Nejde o to, že to je můj první ban na steamu jde o to ,že jsem byl dva roky bez prohřešku ,příště si to aspoň přečti.


    Peace :)


    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Demo je demo a je to důkaz Tvého prohřešku, jak a kým bylo pořízeno/natočeno je irelevatní. Navíc to demo je točený už nějakou dobu, než se stalo, co se stalo ty akční filme.
    Samozřejmě, že to tam je, do voicu jsi mu říkal, že z něj vypadla a VD mu nedáš, moc dobře si věděl, že pro to nemohl stihnout dojít a ani jsi se nenamáhal zjišťovat, zda z něj opravdu scouta vypadla, čehož byl schopný i hráč T a došel se podívat na tu střechu.
    K tý spartě ještě. Je úplně jedno jestli dělali vzpoury chápeš? Poslal si je do boxu a chtěl si simonovat, on ti utekl do zbrojky, tak si pohotově hodil spartu.
    Problémový hráč si pro mě z důvodu, že zneužíváš nepřítomnosti znalých hráčů a častokrát si na tebe někdo stěžuje, že když se na serveru nenachází někdo, kdo by tě byl schopný nahlásit porušuješ pravidla, jak se dá.
    Nevim, že ti furt ten slay leží v žaludku, byly jste 2CTčka a oba jste hodili něco opakovaně, tak jsem vás zabil oba. Nemáš narušovat průběh duelu PP.
    Ano, arogantně. Pls UB, ban jsem dlouho neměl, snad uz nic neudelam. To mi nepřijde jako úctivě napsaný text.
    Já Tvé jméno neznám a nepotřebuju to, nevim kde bereš že Tvoje jméno vytrubuju na serveru do mikrofonu, ale fajn. Za lidi s kterými se bavím neručím, pokud máš s čimkoliv problém, lze se obrátit na adminy/spešly včetně mě a zakročím.
    "Posrat" bych neřekl, ale takový věci se nedělaj a já to s ním adekvátně vyřešil. Každopádně, tady se řeší Tvá žádost o UB, takže nechápu, co tu na mě vytahuješ za špínu. Pokud se ti na mě něco nezamlouvá, navštiv sekci stížností, nebo si popiš s náborářem.
    To, jak dlouho si byl na ns/s bez prohřešku mi je jedno. Zakoupil jsi si steam, tak jsem to bral podle steamu.

    Závěrem, pravidla jsi porušil a tím to hasne. Já jsem vyjádřil svůj názor, že si nepřeji, aby se ti zákaz zkracoval/rušil, navíc když to jsou jen 3dny. Nyní nech posoudit ostatní adminy žádost.
    so that's too much

    E: Ten duel byl jen příklad je tam dalších x věcí a to ,že jsem hodil héčko ,které do slova nic neudělalo a nechápu proč se to tady řeší :)
    A nějaký slay ve hře mně neleží v žaludku, leží mi v žaludku totálně jiný irl žáležitosti.
    Naposledy upraveno Deyik; 16-05-21 v 22:17.


    Believe it, go and prove it.

  5. #5

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Deyik --> Latins

    Demo je demo a je to důkaz Tvého prohřešku, jak a kým bylo pořízeno/natočeno je irelevatní. Navíc to demo je točený už nějakou dobu, než se stalo, co se stalo ty akční filme.
    Samozřejmě, že to tam je, do voicu jsi mu říkal, že z něj vypadla a VD mu nedáš, moc dobře si věděl, že pro to nemohl stihnout dojít a ani jsi se nenamáhal zjišťovat, zda z něj opravdu scouta vypadla, čehož byl schopný i hráč T a došel se podívat na tu střechu.
    K tý spartě ještě. Je úplně jedno jestli dělali vzpoury chápeš? Poslal si je do boxu a chtěl si simonovat, on ti utekl do zbrojky, tak si pohotově hodil spartu.
    Problémový hráč si pro mě z důvodu, že zneužíváš nepřítomnosti znalých hráčů a častokrát si na tebe někdo stěžuje, že když se na serveru nenachází někdo, kdo by tě byl schopný nahlásit porušuješ pravidla, jak se dá.
    Nevim, že ti furt ten slay leží v žaludku, byly jste 2CTčka a oba jste hodili něco opakovaně, tak jsem vás zabil oba. Nemáš narušovat průběh duelu PP.
    Ano, arogantně. Pls UB, ban jsem dlouho neměl, snad uz nic neudelam. To mi nepřijde jako úctivě napsaný text.
    Já Tvé jméno neznám a nepotřebuju to, nevim kde bereš že Tvoje jméno vytrubuju na serveru do mikrofonu, ale fajn. Za lidi s kterými se bavím neručím, pokud máš s čimkoliv problém, lze se obrátit na adminy/spešly včetně mě a zakročím.
    "Posrat" bych neřekl, ale takový věci se nedělaj a já to s ním adekvátně vyřešil. Každopádně, tady se řeší Tvá žádost o UB, takže nechápu, co tu na mě vytahuješ za špínu. Pokud se ti na mě něco nezamlouvá, navštiv sekci stížností, nebo si popiš s náborářem.
    To, jak dlouho si byl na ns/s bez prohřešku mi je jedno. Zakoupil jsi si steam, tak jsem to bral podle steamu.

    Závěrem, pravidla jsi porušil a tím to hasne. Já jsem vyjádřil svůj názor, že si nepřeji, aby se ti zákaz zkracoval/rušil, navíc když to jsou jen 3dny. Nyní nech posoudit ostatní adminy žádost.
    Naposledy upraveno Hunted; 16-05-21 v 18:38.

  6. #6
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Deyik --> Latins

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Tak abych se k tomu nějak vyjádřil po zhlednutí dema.
    To je jak akce z filmu jeden dělá léčku a druhý to dokumentuje.
    Nechápu proč neřekneš ,že to máš od InLoveSvK ,ale je mi to fuk.
    Na demu je opravdu ,že scout neměl Vice a měl dostat VD.
    A k té spartě ,dal jsem příkaz a najedou opět začali dělat vzpoury jako každé kolo už jsem na to neměl náladu tak jsem dal mod při třech věznů.
    Z tvého pohledu jsem problémový hráč a žádost je napsaná arogantně.
    Kdybych byl asi problémový hráč tak se chovám asi jinak to ,že ty považuješ za problematiku to ,že hodím héčko při tvém duelu PP a ty mě slayneš tak potom jsem teda problémový hráč.
    Žádost napsaná arogantně? Viděl si někdy arogantního člověka nebo arogatně napsanou žádost?
    Já jsem poprosil a řekl jsem ,že se to snad nebude opakovat maximálně tak ty si mi odpovídal arogatně na moje otázky ve hře po banu a ješte k tomu napíšeš ironický smajlíky typu :) a to nemluvím o tom jak furt tvojí kamarádi a ty píšete nebo ty říkáš do voicu moje jméno (a toho ani napsat neumíte) a když napsal tenkrát dan tvoje jméno do chatu tak ses z toho mohl posrat.
    Nejde o to, že to je můj první ban na steamu jde o to ,že jsem byl dva roky bez prohřešku ,příště si to aspoň přečti.

    Peace :)




    so that's too much



    Koukla jsem na to demo taky, a ta první věc byla prostě moc. To, že zabiješ někoho, když ani nebylo v jeho silách tam reálně dojít a tu scoutu sebrat je věc jedna, ale to, že si to ani nedojdeš zkontrolovat, když ti to píše a bylo to selskym rozumem úplně jasný, že ji ani mít nemůže (podle mě jsi to věděl hned), ale radši tam nedojít a ještě to zazdít takovým způsobem je prostě špatně. To s tou spartou je na hraně, máš ten mod ohlásit tak nějak rozumně a ne je nahnat do boxu a když vidíš, že ti utekl do zbrojky ji tam hodit.

    Poslední věc čistě objektivní, která koukám, že ti leží v žaludku je ten slay. Máš smůlu, že jsem tam u toho byla taky a ty a ještě někdo jste prostě to pp narušovali granátama. Nezajímá mě kdo jakej házel. Kdyby vás nezabil Hunted, udělám to já. Ve finále s tím banem souhlasim.
    Naposledy upraveno Any; 16-05-21 v 21:59.
    Stop being such a fucking cliche.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •