Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 27.5. ] Dan --> Latins

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    [ archivace 27.5. ] Dan --> Latins

    Vypis z konzole:

    andrejbabsi: Výpis z konzole.

    Nemám sú na mobile

    20-05-21 SK unnamed Latins. Nadmerna vulgarita, Urazky a provokace clena AT + Historie 84 dní (steam)

    Detaily banu detaily edituj odbanování smazat
    Hráč unnamed
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:90667726
    IP adresa 95.103.152.112
    Udělen 20-05-2021 - 21:35
    Délka BANu 120960 minut
    Vyprší 12-08-2021 - 21:35 (2 měsíce 3 týdny 2 dny 19 hodin 23 minut ještě zbývá )
    Důvod Nadmerna vulgarita, Urazky a provokace clena AT + Historie
    BAN dal Admin Latins. (Latins)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jail_desert)
    Předchozí bany 25
    Poznamka:


    Neviem ci ta to az tak moc bavi (; .Uz neviem co k tomu povedat, podme od zaciatku si na mna urazeny za vetu co som vypustil na serveri co bola- Fellow mal pravdu. Od vtedy si ma zabanoval za kazdu blbost co som spravil co sa tyka aj minuleho banu. Ak ti moje vystupovanie na serveri ktore vacsinu aplikujem na svojich znamych/kamaratov az tak moc vadi tak uz fakt neviem co k tomu mam povedat. Urazanie Admina (asi myslis sam seba) Urazal alebo podpichoval som ta na zaklade toho ze ma urazas cez inych hracov/speslov/adminov sukromne a nemas vobec odvahu mi to napisat normalne cez inu socialnu siet ig,msg,forum (: Ak si az tak moc ublizeny z toho ze som obchadzal 5 minut svojho banu :D co som ani nevedel ze to obchadzam lebo som necakal ze ma to vobec napoji na server, adminom som aj pisal na steame nech mi daju znova ban ze sa stala chyba a ty z toho ides robit cirkus a vyplakavat sa sukromne ludom ze som zmrd ze obchadzam tvoj nepodareny ban. Z mojej strany asi vsetko,vacsinu ako som tu uz spomenul-nenadavam random hracom co pridu prvy krat a zacnem im hned nadavat ze su kokoti atd, nadavam vacsinu kamaratom a nemyslim to ani vazne nazor. ukazka Zabije ma napriklad Vice,InLove,Hoffo,Daxer,Hunted atd atd tak proste len poviem ze ty si kokot a dam zato takto pekne 3 smajlikov :DDD, Ak Vam pride tento ban v poriadku tak Vam nazor neberiem nebudem tu plakat kedze je pravda ze som vulgarny hrac, ale nemyslim si ze je to az tak hrozne aby som dostal 2 ci kolko to mesiacov, chapem svojej historii ale aj tak je to nonsens (:
    Naposledy upraveno hofy; 21-05-21 v 03:13.

  2. #2

    Odpověď: Dan

    Já říkal najdete si poradnej důvod :D
    Řešit tyhle nadavky “kamíkům” tak vybanujes i ten zbytek aktivních hracu, co tam ještě zůstal.
    Podle mě je ten ban blbost, je potřeba rozlišovat vulgaritu, kterou předváděl třeba babsi a kterou Dan. Chápu, ze to na servery nepatří, ale tohle je proste přestřel
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 21-05-21 v 01:45.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    U tebe je to Dane docela složitý. Na jednu stranu za sebe říkám, že ten ban je přestřelenej, že tam hrál roli určitě i nějakej afekt, ale na druhou, že tvoje chování je jak horská dráha. Někdy v klidu, ale kolikrát úplně zbytečně provokuješ, vyjadřuješ se jen aby vzniklo "něco" a nebo se přesně situacema jako tahle necháš zbytečně vyprovokovat. Když ti přilítne mute, nebo kick tak ti to prostě nedá a pokračuješ v tom. Bylo by fajn kdybys svoje chování v pár směrech změnil.
    Stop being such a fucking cliche.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    :D
    Neriešilo sa to minulú žiadosť o ub? Jasne, daj mu aj permu, ale za dačo poriadne už. Veď si tam navzájom nadáva 80%ľudí, pretože sú navzájom kamíci. Ten jeho chatlog je katastrofa, ale určite nie katastrofa na 80 dní. Daj mu tam 5 dní - týždeň, keď bude ďalej ako debil, tak sa mu to vždy môže hodiť na pár kliknutí
    Naposledy upraveno Mlýn; 21-05-21 v 18:55.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    U tebe je to Dane docela složitý. Na jednu stranu za sebe říkám, že ten ban je přestřelenej, že tam hrál roli určitě i nějakej afekt, ale na druhou, že tvoje chování je jak horská dráha. Někdy v klidu, ale kolikrát úplně zbytečně provokuješ, vyjadřuješ se jen aby vzniklo "něco" a nebo se přesně situacema jako tahle necháš zbytečně vyprovokovat. Když ti přilítne mute, nebo kick tak ti to prostě nedá a pokračuješ v tom. Bylo by fajn kdybys svoje chování v pár směrech změnil.
    Souhlasím
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    neprídeš mi ako jeden z nolife, čudujem sa ti že ťa ta mrtva hra po tých banoch ešte neodradila, princíp je samozrejme druhá vec keďže je latins voči tebe prehnane zaujatý, už len z hrdosti by som to ale neriešil nech je niekto štastný že si vykompenzoval dôležitosť v hre, ja osobne ako ťa poznám (možno nie dostatočne) by som tento ub už ani neriešil a žil úplne inde od týchto vecí ale keď už sme pri tom asi by som ti dal ten mesiac, samozrejme latins musí vedieť sám či je to naozaj adekvátna dĺžka banu za to čo banoval

    inými slovami: myslím si že máš na viac ako “ponižovať” sa tu pred niekym a žiadať/prosiť ho aby ti skrátil nejaký ban

    unihoc tebe to "hádzali o držku" na margo princípu nie kvôli tomu že si niečo napísal
    - podľa mňa by to neni až take ťažké na pochopenie keď sa niekto pýta ako to môžu hrať že tomu nechápeš a hovoriť že je to mŕtva hra a potom si za chvíľu požiadaš - to je detskosť čo sa tam riešila, ja nikde nežiadam, mne aj keby to zobrali je mi to tri pät, napísal som len fakty takže je to totálne diff v porovnaní s tebou, keby si idem žiadať za mesiac o rozšírenie na knife tak by mi to tak isto v žiadosti pripomenuli ako tebe takže nemáš dôvod sa cítiť dotknutý :d
    Naposledy upraveno mirecc; 25-05-21 v 16:59.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    neprídeš mi ako jeden z nolife, čudujem sa ti že ťa ta mrtva hra po tých banoch ešte neodradila
    Todle mi někoho připomíná, když toto napsal a pak mu to házeli o držku i v žádosti hahahaha

    K věci, JB je známo tím, že se tam dávají přehrocený bany lidem, kteří jsou nějakým způsobem kontroverzní. Dan je pro mě prostě člověk, kterej vyhledává beefy a celkově zastávám stejný názor k této věci jako Any. Ale, ano vždycky tu je nějaký ale. Jsme lidé a lidé jsou sprostí, já osobně jsem sprostej na svoje kamarády irl, pro mě je slovo piča a kokot stejný jako rohlík a kafe - (tuto větu jsem si půjčil od Separa) a proto, pokud Dan nějak vyloženě nenapadal člověka, kterýmu ty nadávky fakt tak vadily, tak jsem rozhodně pro zkrácení potažmo pro zrušení banu, i když můj WTF metr uplne zakolísal, když jsem viděl, že tu má zase žádost o UB, kterou ale chápu, chce hrát a prostě jeden měsíc si už odpykal a toto mi příjde už jako čistá zaujatost ze strany Latinse, což se divím, protože je to taky JB legenda a měl by vědět, že prostě kdyby banoval každýho člověka co si na JB nadává, nehrál by tam nikdo.

    Jsem za snížení, potažmo zrušení banu.

    S pozdravem
    Unihoc CZ, JB legenda

    mirec: Jakýho principu prosimtě, to že sem Unihoc?
    Naposledy upraveno UNHCZ; 25-05-21 v 16:08.

    čau grakone


  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ čekání na admina ] Dan --> Latins

    Žádost se řešila neveřejně, proto jen komentář k vyřešení žádosti. Ban byl shledán jako oprávněný, důvod banu odpovídá (chatlog obsahuje četnou vulgárnost, která nadměrně převyšuje toleranční míru), vzhledem k historii banů (opakované porušování stejných pravidel, a to za krátký časový rámec) lze délku banu zvýšit nad obvyklou délku. Pouze délka banu byla nepřiměřeně vysoká, proto byla zkrácena na polovinu (6 týdnů). Po vypršení banu doporučuji pravidla dodržovat a kontrolovat vyjadřování v chatu, pokud bude vše v pořádku, nebude důvod dostávat další bany, které by vzhledem k historii už opravdu mohly být dlouhé.

  9. #9

    Odpověď: [ archivace 27.5. ] Dan --> Latins

    Zdravím,
    jako první bych se chtěl omluvit za mlčení v předchozích dnech. Trest jsem komunikoval s hofym. Proto to zpoždění.

    Tentokrát jsem si našel už závažný důvod. Počet sprostých slov zaznamenaných v chatlogu je natolik vysoký, že by vystačil pro celý Jailbreak skoro na celý den. To je obrovské množství.
    Nejhorším na tom je, že stejně dotyčný pokračuje v psaní vulgarit a urážení hráčů i na serverech mimo Jailbreak. Byl i osm krát trestán za stejné prohřešky s tím, že předminulý trest byl ve výši 4 týdnů. Nevzal si žádné ponaučení.

    Jsem dost tolerantní člověk, co se týče vulgarit a urážek. Sám je užívám v nějakém množství. Takže ano, dokážu přehlížet, ignorovat a i rozlišovat vulgaritu a urážky.

    A teď přímo k žádosti. Co se týče urážky admina. Připadá ti tohle v pořádku?
    Jailbreak 6 16-05-2021 15:23:10 STEAM_0:0:90667726 95.103.248.219 unnamed: pojebany smooke
    Tady byl hlavní impulz k tomu, abych tě začal řešit. Vím jistě, že Smooke tvůj kamarád není.

    Co se týče obvinění, že tě urážím je zcestný. Nejsem povinný tě jakkoliv kontaktovat nebo odepisovat mimo fórum. Dále k tvým lžím a drbům, které zde šíříš se nebudu vyjadřovat.

    Souhlasím s tebou ANY. Pěkně si to celé napsala a máš pravdu. Měl by pár věcí na svém chování změnit.
    Trest byl zkrácen na dobu 6 týdnů s podmínkou, že příští trest za vulgaritu může být již skutečně dlouhý.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •