Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: [ archivace 2.6. ] Stížnost na admina bolek :)

  1. #1

    [ archivace 2.6. ] Stížnost na admina bolek :)

    Zdravím, nepozdával sa mi jeden hráč, tak som dal /cheater

    bolek ho nepozrel, čo mu nevyčítam, má právo si zahrať....

    Ale namiesto toho napísal hráčovi ktorého som reportoval, že som ho zrejme nahlásil.


    SA | Fr4g f0r y0u : separ nauc se hrat a nebrec :"D

    Tohto hráča som reportol, a nemal to odkiaľ vedieť.

    Keby ho chcel skontrolovať iný admin, vďaka Bolekovi by hráč vedel že mal Report a začal potencionálne cheaty skrývať.

    Prosím o prešetrenie admina či konal správne.

    S pozdravom.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Bylo by dobré dopsat ke stížnosti: server, kde se to mělo stát, (den) čas kdy se to mělo stát, možná i mapu pro upřesnění a také důvod, proč si toho hráč hlásil. Pokud máš na hráče podezření, je i dobré udělat demo a z něj by pak bylo toto vše jasné i ten, podle tvého mínění incident s hlášením, který se stal. Ale hlavně, nějaký důkaz? Jediné, co vidím je odpověď bolka na tvé hlášení, že hráč nemá nic. Není tam který hráč. A i kdyby bylo, tak poté, co admin online posoudil, že nic nemá by i jméno hráče nevadilo. Pokud máš pochybnosti, natoč demo. Neuvedl ani dokonce komu odpovídá, čili ani tvé jméno. Po nějakém vynášení ani stopa. Nevím kolik hráčů denně hlásíš a jak často je to pravda. To je pro posouzení také důležité...
    Ergo: Nevidím žádné provinění admina ve věci, na kterou si stěžuješ.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 22-05-21 v 16:02.

  3. #3

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Ospravedlňujem sa...

    Bola to mapa Dust 2 na servery Dust 2 Only 1... v čase 14:30. Hráča som nahlásil cez /cheater, čo vyskočí adminom, že som ho nahlásil. Admin bolek následne oznámil nahlasenému hráčovi (SA | Fr4g f0r y0u) že som mu dal nahlásenie cez /cheater ...

    Čiže mne nejde ani tak o preverenie hráča, ale chcel by som podať sťažnosť na admina, pretože si myslím, že toto by nemal.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Jak mu to oznámil?
    Za mě je celá tvá stížnost naprostý nesmysl.
    Ve 14.30 + - 5 minut jsi nehlásil nic.
    Tohoto hráče jsi hlásil v čase 14.16.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 22-05-21 v 16:14.

  5. #5

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Čas bol iba orientačný... keď tak dodám demo cez HLTV, len by som počkal na vyjadrenie admina... preverenie situácie neriešil, čo mne osobne až tak nevadí... veď nech si aj zahra, ale nechápem prečo to oznamoval Nahlasenému hráčovi... keby som ho išiel spectovať tak by vedel že ho mam vyhliadnutého, vďaka adminovi BOlek...

    Adminovi som napísal, že to nahlásim, načo odpísal, ok.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Takže naposledy: JAK TO TOMU HRÁČI OZNÁMIL?

  7. #7

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    NIE SOM JASNOVIDEC PREBOHA

    ... nech sa vyjadrí admin... lebo ten hráč to nemal odkiaľ vedieť, iba som dal /cheater, klikol na jeho meno + Wallhack, a za 2 minuty hráč napisal:

    SA | Fr4g f0r y0u : separ nauc se hrat a nebrec :"D

    Čiže je evidentné, že mu to oznámil admin bolek (A prosím nepytaj sa ako... hoc aj poštovým holubom) ... nemohol to od nikoho iného vedieť


    e.
    ... aby sme sa správne pochopili, ja neviem ako mu to oznámil. Ale oznámil, lebo hráčovi to samému neukáže, že ho niekto nahlásil... nemal odkiaľ vedieť že som mu dal report.
    Naposledy upraveno separko69; 22-05-21 v 17:31.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: bolek :) - vynášanie nahlásení skrz /cheater

    Celá tvoje stížnost je naprosto mimo mísu.
    Událost se stala takto:

    dust2 only 22-05-2021 14:16:00 STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ /report
    dust2 only 22-05-2021 14:16:02 STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ /cheater
    dust2 only 22-05-2021 14:16:16 STEAM_0:0:23116648 89.24.45.55 bolek :) nema nic
    dust2 only 22-05-2021 14:16:26 STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ cez stenu mi vyjebal hlavu s AWP
    dust2 only 22-05-2021 14:16:34 STEAM_0:0:23116648 89.24.45.55 bolek :) to se stane :D
    dust2 only 22-05-2021 14:17:24 VALVE_0:0:1295595847 92.240.190.236 SA | Fr4g f0r y0u separ nauc se hrat a nebrec :"D
    dust2 only 22-05-2021 14:17:43 STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ bolek toto nahlasim.. že vynašaš repotrty :D
    dust2 only 22-05-2021 14:17:49 VALVE_0:0:1295595847 92.240.190.236 SA | Fr4g f0r y0u sam tam derujes a kdyz ti dam diru ja tak mam WH >D
    dust2 only 22-05-2021 14:17:51 STEAM_0:0:23116648 89.24.45.55 bolek :) ok

    Rozlišil jsem ti to barevně, aby ses v tom vyznal.

    SA Frag reagoval na tvou stížnost, že ti dal hlavu přes stěnu.

    Nikdo nikam nic nevynášel, to je jen tvůj omyl.

    Nemáš na to jediný důkaz a obviňuješ tady neprávem admina.

    I kdyby mu to poté, co se přesvědčil, že nic nemá řekl, že jsi ho nahlásil, tak to stejně není nic proti pravidlům. (Teoreticky by to nebylo ok, protože pak by se hráč na tebe mohl zbytečně naštvávat, ale proti pravidlům určitě ne.)

    Takže očekávám dvě věci:

    1) Omluvu adminovi bolek za to, že ho tu křivě obviňuješ. Máš na to???

    2) Okamžité zlepšení tvého chování na serverech. Tvůj chatlog svědčí o tom, že jsi velkohubý a sprostý.

    V případě neuposlechnutí bodu č. 2) ode mne očekávej v brzké době BAN.

    Po omluvě Bolkovi od Separa můžeme LCK.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 22-05-21 v 17:54.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina bolek :)

    Je zřejmé, že tady nešlo o to, zda ten hráč SA něco měl, či ne. Šlo o to, že Separ se zmýlil, vydedukoval si nějakou konstrukci. Ta mu byla rozbita, vysvětlena. Není určitě tak hloupý, aby neviděl svou chybu. Dívá se sem opakovaně, omluvit se za křivé obvinění (vymyšleným nesmyslem) zatím neumí. Chovat se také neumí. Třeba potřebuje čas, aby si uvědomil, jak se má člověk chovat. Celkově a i když nechtěně udělá chybu a někoho tím poškodí. Tak se z dětí stávají chlapi...možná ještě jeho čas nepřišel...

    EDIT: Vidím, že Separ to četl už několikrát... Dotčené reakce byly v řádu minut... teď hodiny nic... Můžem lock, na omluvu nemá...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 23-05-21 v 17:35.

  10. #10

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    Hráč bol nažive keď som napísal tie 2 správy, a Dead chat nevidí (Ja som bol mŕtvy). Čiže nie, nereagoval na základe toho čo som napísal ... admin sa za 5 dni nevie vyjadriť ... keď sa ho to týka a sťažnosť je práve naňho.

    Určite sa mu neospravedlnim, len preto, že si mi to prikázal ty. Nie si môj nadriadený... a stojím si za tým, čo som nahlásil. Kto mlčí ten svedčí ...

    Čiže nabudúce, keď tu budeš dávať unáhlene závery na základe toho čo si ty mysliš, ale nemáš overené, si prv over čo povieš. To rozlišuje zmysluplne rozmýšľajuceho človeka od hlupáka.

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    No unahlene zavery davas casto spis ty, tvoje uspesnost hlaseni je dost miziva
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    Vidím, že tady je další koment zbytečný. Separ to pochopit nechce, nebo neumí. V jedné věci ale pravdu má...

  13. #13

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    S adminom som chcel prebrať, prečo sa nechce vyjadriť na fóre, a písal mi neustále, že mu to je jedno, nech mu aj zoberú práva, je to len hra...
    Myslím si, že by si mal plniť svoje povinnosti, keď už nie na serveri, tak aspoň na fóre. Admin vie, že to urobil... ale načo sa priznávať že ano... neviem ako či to chceme zamlčať... alebo admin ma výnimku, že sa nemusí ani len k situácii vyjadriť...


    Separ : mne pisali admini že ak sa nevyjadriš


    bolek :) : prijedou ke me domu? :D


    Separ : ved ti môžu kludne zobrať prava
    Separ : vraj si mas sledovať forum


    bolek :) : a myslis ze me to trapi?
    bolek :) : vsechno odfot a utikej uz

  14. #14

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    Pro tvuj klid na dusi separe...nikoho sem neupozrnil a hrace znam a i jsem na nej koukal a nic nemel! a k tomu co jsi poslal ted..stojim si za tim co jsem napsal....neudelal sem nic spatneho ale pokud bude potreba klidne si ty prava necham vzit...vis mam rodinu a toho casu je min nez sedet kazdy den na pc! mej se

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina bolek :)

    No chtěl jsem se podívat na HLTV z toho času jak to tedy bylo, kdo žil co viděl/neviděl a tu díru, ale opět jsem ho nenašel. Každopádně se mi teda nelíbí, že Separ dostane jednu díru s AWP a okamžitě bez nějakého ověření píše /cheater a následně si myslí, že se kvůli němu admini zblázní. Stížnost i obvinění je směšné.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •