Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ archivace 26.7. ] cl_flushentitypacket [fix]

  1. #1

    [ archivace 26.7. ] cl_flushentitypacket [fix]

    dobrý den jelikož poslední dobou my začalo při hraní na serveru ukazovat oznámení "cl_flushentitypacket" a legovala se mi hra tak se chci zeptat jak to mám opravit??
    hledal sem to a nic mi nefungovalo.. hned vám na začátku řeknu že mám steam verziu.. no takže veci co mi nefunguji..:

    v konzoli: prej mám dat.

    set rate to 9000
    set cl_rate to 20000
    set cl_cmdrate to 30
    set cl_updaterate to 20
    set fps_max to 100
    set net_graph to 3

    jedině co na nejnovější steam verzije funguje je net_graph "3" ale to nepomáhá

    dal sem našel toto je to přímo pro steam

    Go into your steam library.
    Right Click counter strike.
    Click on properties.
    Click set launch options.
    Write " -w 1280 -h 720 " without the quotes. OR write in what your native screen resolution is, such as " -w 1366 -h 768 "


    dal sem si to pro mě takže -w 1680 -h 1050 taktéž nefunguje zkusil sem si snížit v nastaveni obrazu/video ve hře a snížil sem britnes a apd a nepomohlo to..

    dál sem zjistil že to může byt internetem ale internet mám rychli není nějak zpomalení..

    mám fps_max na 101 fps_modem tam není..

    a to je asi vše dál nevím čim by to mohlo jít ale postřehl sem že se mi to děla jen na jailbreak serverech.. na bhop jump classic nebo na jiných serverech se mi to neděje.. :D

    tak snad mi pomůžete nebo víte jak to opravit.. ale když to tak tady píšu tak to možná bude internetem ale to je divný protože jedu i csgo a tam se nic takového neděje :D
    přitom je to určitě víc náročná hra..

    no předem děkují za odpovědi a přeji vám hezky den :) :D
    Naposledy upraveno bobs; 24-05-21 v 23:21.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele b.22
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    Pravděpodobně nebude chyba na tvojí straně, pokud si zkusil všechny možnosti, které vypisuješ a je to možná přímo serverem nebo jsem zaznamenal taky na JB serverech zvýšený ping, dropnuté fps, lagy a na ostatních serverech jako OldSchool, Classic mi to jede pěkně smooth. Psal si i že CS GO ti jede v pohodě, takže bys měl mít konzistentní signál kor jestli hraješ na káblu.

    (btw to konzolY, divnÍ, Skusil, mY mi bije fakt do očí Bobe, tak ještě vylušti, co tam má správně být)

  3. #3

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    Citovat Původně založeno b.22 Zobrazit příspěvky
    Pravděpodobně nebude chyba na tvojí straně, pokud si zkusil všechny možnosti, které vypisuješ a je to možná přímo serverem nebo jsem zaznamenal taky na JB serverech zvýšený ping, dropnuté fps, lagy a na ostatních serverech jako OldSchool, Classic mi to jede pěkně smooth. Psal si i že CS GO ti jede v pohodě, takže bys měl mít konzistentní signál kor jestli hraješ na káblu.

    (btw to konzolY, divnÍ, Skusil, mY mi bije fakt do očí Bobe, tak ještě vylušti, co tam má správně být)

    jo.. no taky se mi stávalo že sem byl v boxe a měl pokles fps.. měl sem normálně 100fps a pak cca 60fps :D no ping mám pořad dobrej.. tak cca 10 - 20... ping nebo sem si toho aspoň nevšiml.. :D takže tak..
    no možná to bude serverem ale nevyznám se v tom tak bych to nechtěl hned svádět na server.. :D taky sem si všiml když sem zkusil si na chvilku zahrát tak to jelo jakože normálně :D ale pák až se tam připojili víc lidi tak
    se mi to začalo ukazovat a lagovat.. ale to s těma fpskama se mi začalo stávat tak cca před 2 týdnama ale to legovaní asi před týdnem.. :D tak nevím no :D a ne nehraji na káblu ale tím to nebude nehrál sem s nim ani před tím a toto se mi nedělo :D no děkují za odpověď..

  4. #4

    Re: cl_flushentitypacket [fix]

    Zdravím,

    jsi si jistý, že máš skutečně stabilní připojení k netu ? Žádné výpadky ? Nejde mi o ping jako spíše o drop/loss.

  5. #5

    Exclamation Odpověď: Re: cl_flushentitypacket [fix]

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    jsi si jistý, že máš skutečně stabilní připojení k netu ? Žádné výpadky ? Nejde mi o ping jako spíše o drop/loss.
    jakože vše co dělám tak mi při tom funguje internet úplně v pohodě.. takže nevím ale toto mi před tím nedělalo... ale žádný drop/loss nemám a neměl sem ho ještě.... takže nevím..
    ale děkují za odpověď.. :D

  6. #6

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    Ahoj, z vlastní zkušenosti můžu říct, že to je internetem. Dělá ti to dlouhodobě nebo to tam jen skočí třeba na minutu a pak to je zas v pohodě? Mně se to právě dělo tak, že to skočilo jednou za čas, nedalo se skoro hrát a pak to zmizelo. Fix na to nemám, jen jsem se nasral a čekal až to bude v pohodě, ale jak říkám, na 99% to je internetem. To, že internet blbne chvíli v csku a jinde je v pohodě bohužel neznamená, že to tím neni. Taky jsem zkoušel třeba načíst Youtube videa v ultra HD rozlišení když se to dělo a normálně to šlo, ale csko furt sekalo.

  7. #7

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    Citovat Původně založeno Baxlyy Zobrazit příspěvky
    Ahoj, z vlastní zkušenosti můžu říct, že to je internetem. Dělá ti to dlouhodobě nebo to tam jen skočí třeba na minutu a pak to je zas v pohodě? Mně se to právě dělo tak, že to skočilo jednou za čas, nedalo se skoro hrát a pak to zmizelo. Fix na to nemám, jen jsem se nasral a čekal až to bude v pohodě, ale jak říkám, na 99% to je internetem. To, že internet blbne chvíli v csku a jinde je v pohodě bohužel neznamená, že to tím neni. Taky jsem zkoušel třeba načíst Youtube videa v ultra HD rozlišení když se to dělo a normálně to šlo, ale csko furt sekalo.
    no jde o to že toto mi vůbec nedělalo až poslední dobou internet mám furt stejní takže začínám pochybovat že to bude internetem :D no seka se to pořad ne jen filku.. jakože ne že se připojím na server a seka se to pořad ale hraji a normálně to jede a pak bum začne to sekat přitom když se to sekne tak mám 100fps a ping tak 13.. :D

    takže nevím čim to bude.. ale diky za odpověď..

  8. #8

    Re: cl_flushentitypacket [fix]

    Zdravím,

    kromě toho, že máš ping v pohodě si toho moc o připojení neřekl, takže čert ví, že :-) Třeba na WiFi by člověk určitě mohl očekávat nějaké ztráty. Ale zkusil bych si pustit ping třeba na google nebo spíše i tu kotelnu (klidně oboje naráz) a jít hrát nebo dělat cokoli jiného. Pak zkontrolovat výpis, jestli tam nejsou nějaké výpadky.

  9. #9

    Odpověď: Re: cl_flushentitypacket [fix]

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    kromě toho, že máš ping v pohodě si toho moc o připojení neřekl, takže čert ví, že :-) Třeba na WiFi by člověk určitě mohl očekávat nějaké ztráty. Ale zkusil bych si pustit ping třeba na google nebo spíše i tu kotelnu (klidně oboje naráz) a jít hrát nebo dělat cokoli jiného. Pak zkontrolovat výpis, jestli tam nejsou nějaké výpadky.
    no já tomu jakože moc nerozumím takže nevím co vám mám říct :D no měl sem spuštěné youtube a cs 1.6 normálně to jelo pak bum začalo to sekat a pak zase to jelo vypl sem youtube a všechno kromně cs 1.6 zase jelo a pak bum seklo se to pak jelo a tentokrát se to seklo úplně a ukázalo mi to toto

    viz screen:https://ctrlv.link/FHgH

    btw ping sem měl všude stejný.. 13 - 20 ping .. a 100fps

    takže nevím.. ale diky za odpověď

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    Ahoj, nečekal bych jinou příčinu, než v připojení k internetu. Pokud máš možnost připojit se na internet přímo kabelem bez wifi, zkusil bych to jako první vylučovací možnost.

  11. #11

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    no zkusil sem další možnost a to že přes steam a přes vlastnosti sem si ověřil integritu.. a pomohloto ale ne dost protože mám neustalte mokro Lagy..

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nečekal bych jinou příčinu, než v připojení k internetu. Pokud máš možnost připojit se na internet přímo kabelem bez wifi, zkusil bych to jako první vylučovací možnost.
    čau.. no mám přímo kabel který vede z wifini přez zeď k počítači ale ten kabel se jmenuje Cabelcon 3.9 a nevím kam ho připojit.. nevíte kam ho můžu připojit k PC?? :D

    E: zjistil sem že ten kabel je připojení k TV sice nevím proč je to připojení přez zeď ale to je jedno taky sem zjistil že nejspíše nemám možnost se připojit přes kabel.. :D
    neexistuje jiná možnost jak to vyřešit? :D / jestli to teda bude internetem.. :D


    E: hledal sem a našel sem něco co mi pomohlo a to toto pro nejnovější steam verziu..

    toto napište do konzole:

    je to pro DSL Low

    rate "9001.000521"
    cl_cmdrate "40"
    cl_cmdbackup "51
    cl_dlmax "512"
    ex_interp "0.05"

    více příkazu mě nejde napsat do konzole respektive oficiální a nejnovější steam verze neobsahuje vice příkazu jak je uvedeno..

    tihle příkazy sou nejspíše pro ten případ s internetem..

    tady mate pro nosteam i pro steam cely.. pro DSL Low
    rate "9001.000521"
    cl_rate "9999"
    cl_latency "-51.000521"
    cl_updaterate "67"
    cl_cmdrate "40"
    cl_resend "2.5"
    cl_cmdbackup "51"
    cl_dlmax "512"
    ex_interp "0.05"
    ex_extrapmax "4"

    toto vám pomůže jestli teda mate případ který sem nejspíše z velké Časty měl i já..

    zdroj kde sem to našel mate ZDE:
    je tam toho vice záleží jaky mate net.. net si můžete otestovat klidně TU
    a podle toho si to nastavte..

    ale našel sem to prvně tu: odkaz ZDE

    poprosím o lock chyba je opravena.. problém byl v internetu příkazy na fix tohoto problému sou uvedení víše.. pomohli mi a doufám že pomůžou i vám... :)

    děkují všem za odpovědi a přejí vám všem hezky den.. :) :D
    Naposledy upraveno bobs; 28-05-21 v 20:15. Důvod: problém vyřešen..

  12. #12

    Odpověď: one mo

    Piše mi to toto

    Požadovaná adresa URL nebyla na tomto serveru nalezena. Ujistěte se, že adresa webu zobrazená v adresním řádku vašeho prohlížeče je napsána a správně naformátována

    špatně si ten odkaz zadal..

  13. #13

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    + dodávám co sem tetka našel taky vám to může pomoct..
    pro steam:
    gl_vsync 0
    ex_interp 0
    rate 1000000

    dodavám cely kometař tu:
    mám to jenom z odpovědi original tam není.. :D
    "> **Posted by DeadAbyssus** > Use these commands. > > gl_vsync 0 > ex_interp 0 > rate 1000000 > > And add this command to you launch options through steam"

    zde dodavam zdroj postu... je to post z webu gamebanana..:
    ZDE

    doufám že vám něco s toho pomohlo nebo pomůže.. a taky vám přeji hezky den..:) :D

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Sweeeet
    Datum registrace
    Jan 2021
    Příspěvky
    24

    *VIP*

    Odpověď: cl_flushentitypacket [fix]

    mě dneska, zrovna teď 17:03 udělalo to samé, není to nic jiného než jen pomalý internet, a je k tomu více příčin.

    1-Máš na špatném místě router, můžou být špatným směrem otočeny antény. stačí zkusit pokud je možnost router přemístit.
    2-Další varianta je že na stejném kanále je více připojených lidí, stačí přepnout kanál, tady máš návod: https://www.youtube.com/watch?v=_NSk3t-iyws&t=31s
    3-Další je věc je, že můžeš mít starý router a tudíž už nestíhá.


    píšu to sem proto, protože zrovna teď řeším přesně ten samý problém, jedinná věc která může pomoct je navýšit si internet aby stíhal, tak jako ten můj :) snad ti to pomůže GL.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •