Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: kombinace... .

  1. #1


    kombinace... .

    dobrý den dneska sem se dozvěděl o Secretu na mapě jail_artic.. a tož původní autor není préj 2 musice online tak sem se chopil příležitosti to zjistit.. zjistil sem to? no
    ano zjistil ale nejsem tak dobry maper takže nevím jaka je kombinace a jak zjistit kam to vede.. :D no takže sem zapnul bpsedit dal sem tam mapu export to .map to sem dal do jacku
    textury sem opravil a mám to vím jak to funguje zjistil sem že někde musím zadat 4 mísnou kombinaci ale jak říkám nevím v jaké je pořady... to sem si ale chtěl zjistit sám tak sem tukal do tlačítka [myslel sem že je to tlačítko] když mi to nešlo tak sem se znovu podíval a zjistil sem že je to doopravdy displej :D ale nezjistil sem kde to mám natukat... tak se ptám vás zkušených maperu jak to funguje?

    přemyslim jestli vám mám poslat tu mapu :D víte určitě porušuji autorská pravá :D ale já to chci prostě vyřešit sem přece fanoušek takových map kde můžeš hledat Secreti :D

    takže zde v spoileru mate ten .rar z mapou a z mapou :D pro jack/hammer editor :D takže se na to podívejte a poraďte mi prosím :D

    Spoiler Spoiler:


    jestli zjistíte jak to funguje tak mi to prosím vás řeknete PS: nevím jestli to tám vůbec je koukal sem se do entiti report a nenašel sem ale doufám že to tam je :D proč? ten bpsedit to dava nějak divne
    používám ho jenom když něco chci zkusit dat/udělat do vlastní mapy třeba nebo mě zajímá jak to je vlastně udělané.. :D nikdy sem se nesetkal tak složitým mechanizmem :D

    asi to nebude složíte až to pochopim :D

    no to bude asi vše... děkují všem za odpovědi a přeji vám hezky den.. :) :D

  2. #2


    Odpověď: kombinace... .

    ok pochopil sem ten mechanismus a našel sem toto na gamebanana.. to ale neměnil ta tom že sem nenašel tlačítka abych zadal ten kod.. na te mapě..
    [jail_artic]ale bud tam není a je to nedodělané a nebo je dobře skrýti.. každopádně si myslím že můžete dát lock..
    tak to je asi vše děkuji.. a přejí hezky den..

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2023
    Umístění
    Jeseník
    Příspěvky
    1

    *VIP*



    Odpověď: kombinace... .

    :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •