Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: [ archivace 29.5. ] Dan --> Latins

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    [ archivace 29.5. ] Dan --> Latins

    Vypis z konzole:

    Neviem


    Poznamka:


    Takze ten ban je tak ci tak prestreleny protoze nadavam vacsinu kamaratom, dalej neprajem si aby hofy si mi lockol ziadost a nedal si mi ani pravo na vyjadrenie takze ted budu rad ked mi to nebudes lockovat rok dopredu. Dalsia vec pojebany smookee bolo myslene ako smoke a ne smooke (:, ked som toto napisal Smooke ani nebol na servery a Smooka mam aj rad narozdiel od teba. Napisal som to lebo mi Matej hodil do hlavy smooke a kazdy vie ze hram na mobile a mal som 10 fps. Dalsia vec vyjadruj sa ked mas a nie po Locku a z toho este polka neni ani pravda :D Sam nadavas na servery (:, Dufam ze sa vyjadris ted a ne po locku, nezaujima ma ani ze pocitas moje nadavky lebo nemas co robit ked uz si neni v armade von nechodis takze gl dufam ze ich spocitas co najviac. Viem sam co mam za chatlog (: ale boli tu aj ine pripady ktore sa neriesili ty ma riesis lebo si s prepacenim hlupy :D A si v depkach lebo som napisal ze fellow mal pravdu tvoj mozog to este nezvladol prijat . Este k tomu smookovi neni sme najlepsi kamosi ale isto by som mu nenadaval. Mozno ze si myslite ze to mala byt niaka urazka na Latinsa tak ne len je to cisto moj nazor ze pride domov napise si do googlu csko.cz chatlog pise tam moj nick/ipcku a rata si ze kolko napisem nadavok i kdyz on sam dela to iste cez mik ale nevadi a prosim hofyho aby to nelockoval po minute lebo si tu napisal nieco svoje a myslel si ze to staci a dal lock .
    Naposledy upraveno Dan; 27-05-21 v 21:06.

  2. #2

    Odpověď: Dan

    Původní žádost byla vyřešena. Nezakládej další.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •