Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

  1. #1


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Zdravím,

    napadlo mě povolit voice, tzv. hlasovou komunikaci pro všechny hráče, aby se vzájemně slyšeli CT i T, také bych to povolil tzv. "dead players" a udělat z toho takový voice server. Na těchto serverech se večer schází poměrně dost aktivně hrajících lidí a tímto by se to trochu více okořenilo. Server by se tak, dle mého názoru, stal více oblíbeným a hráči by si navzájem nemuseli psát do chatu. Zároveň by z toho vznikl takový večerní pokec.

    Píšu tento návrh proto, že csko komunita už pomalu upadá do toho nejhlubšího konce. Proto tuto změnu vidím, jako příležitost pro větší oddech. Pár voice serverů jsem v minulosti navštěvoval a atmosféra na serveru byla taková více domácí. Hráči měli kromě možnosti klasického cska si více "pokecat", což bylo fajn nejen v navazování nových vztahů, ale i většího vzájemného respektu.

    Nechal bych o tomto klidně hlasovat.

    Děkuji,

    Lee.

  2. #2
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Máš pravdu s tím, že by se to okořenilo, tady si totiž umím představit, jak by si lidi nadávali přes voice, protože jak říkáš, nemuseli by si psát do chatu. :D Další věc je ta, že lidi si sem jdou hlavně zastřílet, ne pokecat, od toho tu jsou i jiný servery, kecání ostatních jim často vadí a proto si dávají mute. :D
    Pokud jak píšeš to tu upadá, je to právě tou komunitou, která tu hru tvoří :D
    Naposledy upraveno Any; 28-05-21 v 11:56.
    Stop being such a fucking cliche.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Máš pravdu s tím, že by se to okořenilo, tady si totiž umím představit, jak by si lidi nadávali přes voice, protože jak říkáš, nemuseli by si psát do chatu. :D Další věc je ta, že lidi si sem jdou hlavně zastřílet, ne pokecat, od toho tu jsou i jiný servery, kecání ostatních jim často vadí a proto si dávají mute. :D
    Pokud jak píšeš to tu upadá, je to právě tou komunitou, která tu hru tvoří :D
    ono keby to niekomu vadilo, že sa tam rozpráva, dá si /mute a nič nemusí riešiť. :D samozrejme, ak sa niekto vulgárne vyjadruje, možu ho nahlásiť, natočiť demo a hodiť na forum. poprípade zavolať admina/spešla a nasledne by dostal kick alebo ban.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    ono keby to niekomu vadilo, že sa tam rozpráva, dá si /mute a nič nemusí riešiť. :D samozrejme, ak sa niekto vulgárne vyjadruje, možu ho nahlásiť, natočiť demo a hodiť na forum. poprípade zavolať admina/spešla a nasledne by dostal kick alebo ban.
    Furt je potřeba brát nějakym způsobem v potaz to, že to je aim server a ne debatní kroužek, myslim, že pokecat tam chce tak 3/10 lidí. :D
    Člověk tam chytá patřičně větší nervy, než třeba na dr. Pokud bude mít možnost vyřvat někoho místo chatu do mikrofonu, udělá to. By v hlášení nebylo pomalu nic jinýho :D
    Stop being such a fucking cliche.

  5. #5


    1 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    ono keby to niekomu vadilo, že sa tam rozpráva, dá si /mute a nič nemusí riešiť. :D samozrejme, ak sa niekto vulgárne vyjadruje, možu ho nahlásiť, natočiť demo a hodiť na forum. poprípade zavolať admina/spešla a nasledne by dostal kick alebo ban.
    A nebo všem hráčům povolit WH a kdyby to někomu vadilo, dá si /server a nemusí nic řešit. Samozřejmě, když by toho využíval, tak se může nahlásit, případně někdo může natočit demo a hodit na forum.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #6


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    3/10 jak to víš? Já si naopak myslím, že by mohla být většina lidí pro. Proto bych o tom klidně hlasoval, nebo to jen zkusil. Nemyslím si, že by hráči, co nadávají začali místo klasického chatu pro nadávky používat voice chat. Samozřejmě, že určité skupině méně tolerantních adminů, by se nadávky typu vole líbit nemusely a možná by vznikly drobné problémy, ale snad by to nebylo až tak horké. Např. zvlášť T a CT si povídat mohou a v chatu si nadávají běžně, ve voice už skoro ne. Nebavíme se tu zas o tak velké změně.

    Před x lety tyto servery normálně jely a bylo to fajn. Nevím, jestli si tu někdo pamatuje např. server jako war, nebo rapid.

  7. #7


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Tady jde taky o to, že hooodně hráču do voice chatu dává info týmu. Neztrácelo by to pak smysl, kdyby to slyšeli i enemy? A kdyby mohli živým mluvit i mrtvý, tak by se pořád radila pozice a byl by to strašnej chaos a nehratelnej server.

  8. #8


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Asi trochu ano, ale to patří k voice serveru. Možná by tedy mrtví lidé mluvit nemuseli, aby to nebylo příliš.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Takže hráč jako já, by po připojení do hry musel prvně 5 minut všechny mutovat, aby si v klidu zahrál hru, která je podle mě založena na zvuku. Stačí těch pár lidí co musím neustále mutovat :D

  10. #10


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Když si je mutneš, zůstanou muted i příště.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Voice_enable 0
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    blbost, voice je hlavně k infu a kdyby se mohly teamy navzájem slyšet tak by to dopadadlo jak v goučku při half time-u

    E: Nepříjde mi, že by D2 only upadalo, za mě to je jeden z mála serverů co je na Kotelně skoro nonstop z velké většiny naplněný plus d2only jednička je asi 150. nejlepší server v Evropě a to z toho počtu serverů je docela dobrej plac

    čau grakone


  13. #13
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Dust2 only velká změna - sdílené voice pro všechny

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Takže hráč jako já, by po připojení do hry musel prvně 5 minut všechny mutovat, aby si v klidu zahrál hru, která je podle mě založena na zvuku. Stačí těch pár lidí co musím neustále mutovat :D
    Tak jsem rad, ze ja jsem zatim sitem prosel :D :D
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •