Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 12.6. ] separko69 --> plejerplejer

  1. #1

    [ archivace 12.6. ] separko69 --> plejerplejer

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem lol_lol
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'neustale zneuzivani hlaseni'
    [AMXBANS] Delka: '8 hodin a 20 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:537323336'
    [AMXBANS] Tvoje IP: 'xxx'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Separ' byl zabanovan na '8 hodin a 20 minut'.
    Duvod: 'neustale zneuzivani hlaseni'
    By admin lol_lol


    Poznamka:


    Zdravim, nezdala sa mi hra mojho spoluhraca, tak som napisal /cheater aby sa o nom aspon vedelo. Admin mi za to nahodil vyssie uvedeny ban. Keby som umyselne spamoval /cheater a nahlasoval kazdeho postupne, tak by som to respektoval. Prisiel som si vsak normalne zahrat a ked sa mi nieco nezdalo, posunul som to dalej cez /cheater.

    Prosim admina o dodanie dokazov, ze neustale zneuzivam nahlasenie, pretoze nesuhlasim.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: separko69

    Hráči které hlásíš nevykazují ani náznaky nějakého cheatingu. Jsou to naprosté faily. Zbytečně otravuješ adminy, kteří poctivě chodí na tvá hlášení několikrát denně. Neustále vyloženě otravuješ. Někde jsem četl, že prý jsi dělal admina... jako fakt? Tak než hlásíš, tak si to ověř. Ban ti zkracovat nebudu. Odpočiň si a přemýšlej. Admini nejsou automaty pro tvou zábavu. Pěkné odpoledne.

  3. #3

    Odpověď: separko69

    Vôbec to nenahlasujem aby som bral čas adminom, ale aby bol na servery trochu viac poriadok. Nepríde mi to vôbec ako zneužívanie ani ako zábavka.

    AK nie si banujúci admin, nemusíš sa vyjadrovať, resp. uzatvárať tému.

    Ešte raz prosím admina o dodanie dôkazov, keďže som si istý že moje nahlásenia dávam s čistým svedomím iba keď sa mi niečo nezdá.
    Naposledy upraveno separko69; 06-06-21 v 16:26.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: separko69

    Na serveru jsem byl, hlášený hráč neměl žádné náznaky na jakýkoliv cheat, o čistém svědomí dost pochybuji.

  5. #5

    Odpověď: separko69

    Mne osobne sa nezdali 2 prefire. Netvrdím tvrdošíjne že mal na 200% cheaty. Iba sa mi nezdal tak som to nahlásil a dostal som za to radikálne ban.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: separko69

    Stáhni HLTV, dodej ty 2 prefire, na kterých doufám, že nebude zvuk nebo nějaká předchozí smrt a pak ti možná dám za pravdu, že se nezkoušíš provokovat.

  7. #7

    Odpověď: separko69

    Tak mi ukáž tých 20 nahlásení denne... dám tak 3-4 čo sa mi nezdá, keď sa ti moje nahlásenia nepozdávajú tak ich nepozeraj.

    Za to že chcem pomôcť mi ban v poriadku nepride.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: separko69

    Víš, být adminem je něco, co jsme si vybrali dobrovolně, takže to děláme zadarmo a ve svém volném čase. Uvedu tě do jisté situace, já si takhle hezky skáču na jumpu, říkám si, že mi to jde, a potom příjde hlášení od tebe, říkám si okej, dojdu tam, tak dojdu a vidím, že hráč je čistej. Takhle nějak se to zopakuje 3x až 4x a člověk v tvé hlášení absolutně ztratí důvěru, jsou tu admini, kteří prostě nechodí na hlášení od lidí, které neznají, protože je to ve většině případů fail, protože si to lidi jako ty nedojdou ani zkontrolovat. Existuje prostě spec, do kterýho když se mi někdo nezdá, tak jdu a koukám se na něj jak hraje a točím demo, abych ho mohl v případě absence admina postnoust do hlášení. Není ni lehčího než si jít na těch pár minut sednout do spectu a utvrdit se v tom, jestli ten hráč má nebo nemá, potom by se předešlo těmto banům za spamování failů. Snad si to pochopil a budeš se řídit radami, co jsme ti sem napsali.

    čau grakone


  9. #9
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] separko69 --> plejerplejer

    Ahoj pár krát jsem tam taky došel a vždy CLR.
    *-!-NeeO-!-*

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] separko69 --> plejerplejer

    Musím souhlasit co napsali kolegové, hlavně UNHCZ - za mě si byl adminem moc krátce a nevím, jaký aji byl důvod proč třeba už nejsi, ale jedno vím jistě. Na druhém portále stačí být trochu aktivní, nahlásit nějaké blbiny a hned ti dají šanci, ale potom už jsou přísní. Tady je to úplně jiné, tady ti jen tak práva nedají. Kdyby sis chtěl o ně požádat, neměl bys žádnou šanci. Ty podle mě nepoznáš vůbec cheatera a to soudím už jen z toho hlášení a všech možných hlášení zde na webu, včetně stížností na adminy. Jako nechci tě nějak urazit, ale hrozně na mě tak působíš.

    Pokud někdo už vážně zbytečně spamuje hlášení, že to odradí adminy a už nechodí na hlášení, protože to je jeden fail za druhým, tak se tomu nesmíš divit a jestli se u tebe projeví určitá netrpělivost, tak automaticky začneš spamovat a to už může admin zasáhnout a dát ti za to ban - ovšem ne nějaký dlouhý, ale v přiměřené délce. Já osobně bych ti dala třeba max 3h, někdo by ti dal jen 1h, ale někdo prostě ti dá více, aby se to mohlo zkrátka více vyřešit na webu a řeklo se ti, co bylo špatně - za kratší bany totiž z velkého % hráči si pro UB nepřijdou, proto se občas dají delší a pokud to hráč pochopí, může se mu ban zkrátit, nebo dát úplný UB, pokud ne, tak si trest odpyká celý.

    Já doufám, že si na to dáš příště pozor a už nebudeš spamovat - dle adminů hlášení, aby si nemusel dostávat bany. Pokud nikdo nepřijde, tak hráče zkrátka natoč, ve tvém případě bych demo raději vyčasovala co se ti nezdá a dala ho do hlášení. Správně by se mělo shodnout min. 3 aim admini, že je to clear, ale někdy stačí i dva, pokud demo je zde už delší dobu, to jen abys dopředu znal naše pravidla apod.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] separko69 --> plejerplejer

    Ban již dávno vypršel a žadatel byl dostatečně poučen. Zda-li si z toho něco vezme, zůstane čistě na něm. Tuto žádost uzavírám jako vyřešenou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •