Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Přenášení modelů postav a zbraní mezi hráči

Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015

Přenášení modelů postav a zbraní mezi hráči

Zdravím. Nedávno som navštívil nemenovaný zahraničný server. Bol to FUN server z mnohými prvkami ako padák, viditeľnosť dmg cez steny atď., ale jedna vec mi prišla veľmi dobrá a osobne som ani nevedel že je to v 1.6ke možné.
    Dopredu hovorím, absolútne sa nevyznám do programovania a je to len NÁVRH.

Jedná sa o viditeľnosť skinov iných hráčov a dokonca aj používanie ich. Akonáhle niekoho spectujem a daný hráč používa skiny, tak ich vidím. Akonáhle daný hráč zomre/vyhodí zbraň a ja ju následne zoberiem, tak používam danú zbraň s jeho skinom.

Naskinovať si zbrane v csku vie aj opica. Sám používam skiny na zbrane a úprimne to bol veľmi dobrý pocit a experience vidieť u ostatných ich skiny a dokonca si aj odskúšať. Myslím si že by to mohlo oživiť trošku tu hru.

Prajem hezký deň.
    Karadak

Edit: Hru to neupravuje ani neuľahčuje, jedná sa len o vizuálne prvky.
    Naposledy upraveno Karadak; 17-06-21 v 16:49.

Moderátor
    Server Admin

Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha

Odpověď: Přenášení modelů postav a zbraní mezi hráči

Ahoj, nezdá se mi, že by tohle bylo v csku možné..nešlo spíš o modely, které hráčům podle něčeho server přidělil, nebo si je mohli sami hráči zvolit z nějaké předdefinované nabídky serveru?
    Nedovedu si představit, jak by to fungovalo, podle toho co píšeš, by musel klient nahrát custom skiny na server a ostatní klienti by je zase museli stahovat.

Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015

Tiež som sa s tým stretol prvý krát a nevedel som že je to možné, ale prišlo mi to že to nebola predvoľba serveru ale každý mal skiny aké chcel a aké sa mu lúbili. Ú hráčov ktorý skiny nemali, som videl normálne svoje vlastné.
    Je to zahraničný server takže som sa tam veľa nedočítal. Večer ti keď tak pošlem do PMky IP serveru aby si ako skúsenejší/odborník mohol vidieť na vlastné oči a nejak to pochopiť lepšie ako ja.

Spešl hráč Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar

*VIP*

Čau,
    Tiež som sa s týmto stretol, avšak pri "CS:GO" móde. Taktiež zahraničný server.
    Tvoj skin vidíš ty, hráč ktorý ťa spectí + hráč, ktorý zoberie tvoju dropnutu zbraň.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání