Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Newimka

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Newimka

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem tuyệt vời Fellow;
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'spolupraca ( zradce nevinny)'
    [AMXBANS] Delka: '1 tyden'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:572127101'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '185.69.68.116'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Newim[ka]' byl zabanovan na '1 tyden'.
    Duvod: 'spolupraca ( zradce nevinny)'
    By admin tuyệt vời Fellow;
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Nepravem jsem dostala ja i Medved Newim[ka]*s lover.Nejsme vedle sebe, ani si nevolame. Nechapu duvod banu. Pokud nekomu pripada, ze spoluprace je jen to ,ze ma mou prezdivku v nicku je smutne. Dekuji Newimka.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Newimka

    Ahoj, čakal som že sa k tomu postavíte ako inteligentný ľudia ale vidím že sa opäť budeme hrať že " ja nič , ja muzikant"

    Situácia bola taká že na mape cs_office som prechádzal k T spawnu cez long a za mnou šiel tvoj "kamarát" a zabil ma na koľko bol zradca. Ty si stála hneď za ním všetko si to videla, videla si že ma zabil a že začal strielať po mne prvý ale po mojej smrti si neurobila nič ( nezabila si ho ako by to urobil každý nevinný) a dokonca si sa ešte tvárila že ty si nič nevidela a o ničom nevieš.

    Čakal som na koniec kola aby som zistil či si nebola náhodu zradca ale na tvoju smolu si bola nevinná.

    Nie ste kamoši , neokomunikujete spolu ani nič podobné ale hlavne píšeš že si dostala ban neprávom a zahrnula si do toho hneď aj jeho. To ma len utvrdzuje na tom že ste si radili a spolupracovali.
    Predpokladám že na portále kde hráte je toto povolené ale u nás nie.

    Tým pádom UB odo mňa nečakaj.

    E. nabudúce nespolupracujte a vyhnete sa problémom.
    Naposledy upraveno Fellow; 12-07-21 v 21:23.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Newimka

    Ano, jako partneři jsme v kontaktu, podle toho se domluvime ze jdeme spolu hrat. Nevim kterou situaci myslis.Pokud mas demo, rada se podivam. O jedne situaci vim kdy jsem ho mohla zabit, ale prisla jsem pozde a nevedela kdo zacal strilet, proto jsem ho jen hitla abych neprisla o moc karmy. Kdyz myslis ze to je pravem tak mi ten ban nechej, me to neublizi :) preji prijemny zbytek vecera a budu rada za to demo.
    Naposledy upraveno Newimka; 12-07-21 v 21:38.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Newimka

    Som rád že sa chápeme. Môžeme LOCK

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Newimka

    Byla bych ale ráda kdybych videla ze to je opravnene, popripade aby se k tomu vyjadrili ostatni admini, nemas zadny dukaz a ja stojim za tim ze jsme si neradili. Je smutne ze vychazis jen z jedne nejasne situace. Radeji se budu ridit pravidlem "moudrejsi ustoupi". Tohle fakt nema cenu, prijdu si zahrat 1 za pul roku a dostanu neopravnene BAN (Prvni za celou dobu co hraju cs1.6). Myslim si ze se najdou hraci kteri me znaji a vi jak hraju �� PS: stojim si za tim ze jsem nespolupracovala. Rada bych videla to demo, ktere by jsi mel mit jako spravny admin a nazor ostatnich adminu.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Newimka

    Aby sme sa pochopili na rovinu, ja nechodím do hry stým že idem niekoho zabanovať tak hneď zapínam nahrávanie dema. Neviem ako to funguje u vás ( nakoľko nie ste naši hráči) ale u nás má TTT mód vlastné pravidlá..

    A naposledy, s tým že ste v ten daný moment nespolupracovali na mňa nechoď na koľko on bol zradca, zabil mňa odzadu a ty si pri ňom celý čas stála a obaja ste sa tvárili ako keby nič plus keď bol zradca tak ťa nechal a to ta mohol hneď po mne jednoducho zabiť no keďže si to bola ty neurobil to
    .. to len dokazuje že ste spolu komunikovali počas hry a pomáhali si navzájom

    Nebudem sa sem ďalej vyjadrovať nemá to cenu pretože to že ste spolupracovali si nepriznáte, ahoj
    Naposledy upraveno Fellow; 12-07-21 v 22:35.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Newimka

    Nemam co priznat, ty jsi to videl z jineho uhlu pohledu, ja prisla az jste strileli a jak uz jsem psala, nevedela jsem kdo zacal, proto jsem do neho strelila a abych neztratila karmu tak ho logicky nezabila. Kdyby byl zradce, coz nakonec byl, mohl me zabit, ja ho logicky chtela vyprovokovat ale nezacal, coz to dela hodne hracu takto ze proste nestrili a tvari se jakoby byli nevinni. Nebudu se dohadovat. Lidi nejsou neomylni. Jen me mrzi to ze si jdu zahrat hru jednou za uhersky rok kdy jsem na dovolene a dopadne to takto. Smutne je i to ze admini neuznaji svou chybu. Jedine co mohu v tuhle chvili priznat je to, ze kdyz medved zacinal hrat TTT tak jsme si volali abych mu to trosku vysvetlila, ale NIKDY jsme si neprozrazovali nic co by nam hru mohlo ulehcit a tim i zkazit. Jak rikam, dany cas jsem prisla az po tom co jste strileli, ze medved na me nestrilel, bylo jeho hracske rozhodnuti a tim padem mozna strategie.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Newimka

    Videl som to jasne nemusím si nič domýšlať. V tú dobu čo do mňa začal strieľať si šla za ním a jasne si videla kto strieľal prvý a ani ťa len nenapadlo zabiť ho potom čo zabil mňa... Výhovorky typu hrala som to na karmu, stým na mňa nechoď lebo každý hráč by ho následne zabil keby videl hráča ktorý zabíja ďalšieho hráča a je jedno že by bol nevinný alebo zradca..

    Ako som povedal vyjadrovať sa už nebduem za banom si stojím.
    Naposledy upraveno Fellow; 12-07-21 v 23:27.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Newimka

    Klidne se nevydruj, ja si stojim za tym ze jsem nevidela kdo zacal strilet. Bohuzel a timto se omlouvam za svoji blbost ze jsem prisla az se strilelo. Tolikrat jsem ho ve hre zabila jak se hralo a najednou to neudelam? To same i on me. Tak zase za pul roku se mozna sejdem ��

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Newimka

    Skúsim to nejako pospájať všetko dokopy, aby to celé malo zmysel. TTT mód na GS sa vyľudnil. Už dlhé dni, týždne tam nechodí nik, a preto hráči z tohto portálu začali chodiť na ten náš, čo je super, pretože server dosahuje čísla, kedy si človek zahrá viacmenej kedy chce. Na druhú stranu spájať náš TTT mód s konkurenčným portálom je šialenosť, keďže na ich portáli je dovolené random hitovanie, aj random zabíjanie a podobné typy týchto vecí. Kľudne môžem spomenúť hráča SolomonStory, ktorý zabije ako detektív označeného hráča a povie Ti, že sa to odzrkadlí len na jeho karme. Možno tak na konkurenčnom portáli, pretože tu sme neskutočne háklivý, čo i len za jeden random hit, ktorý ti odoberie napr. 2HP. Poslednú dobu som nezažil toľko random hitovaní, random zabití od "no name" hráčov, ktorí neprišli len tak, ale prišli z konkurenčného portálu (teraz nenarážam na Vás dvoch), pretože sú na to zvyknutí. To len taká krátka vsuvka. Teraz k BANu od Fellowa.

    Fellow je admin, ktorý odohral na TTT asi najviac minút zo všetkých ľudí, ktorí mali, resp. majú na TTT práva, čiže určite vie, čo BANuje. Taktiež vie, že ty s tvojím priateľom ste primárne hráči GS a nikdy by ste na náš portál neprišli, ak by tam boli ľudia. Tá "rivalita" alebo ako to nazvať je až mega prehnaná a osobne si myslím, že aj keď si je istý, že ste spolupracovali, tak BAN je prestrelený. Tieto situácie "spolupráce" je mega ťažké banovať, pretože je to slovo proti slovu, tak ako ak zabanujete niekoho za random. V tomto prípade ale TTT admin by mal vedieť viac o randomovaní ako hráč, preto sa prikladá na jeho stranu, že ten BAN dal právom, keďže stále veľa aktívnych hráčov nerozumie slovíčku random a kedy sa random banuje a kedy nie. V tomto prípade ak si našiel len jednu situáciu, kde spolu asi spolupracovali, tak si myslím, že je to prísne, pretože i ja mám už pár hodín na tomto móde odohratých a neprekvapí ma tam už asi nič, ale ak vidím, že aj keď začal strieľať prvý hráč, ktorý je pre mňa no name, tak radšej nestrieľam, pretože to môže byť kľudne v tomto období randomák. To, že im sedia nicky a podľa tvojho popisu je asi zrejmé, že spolu volali, ale taktiež nemuseli, podľa toho ako to opísala Newimka, že proste prišla neskoro, a tak sa to predsa má robiť, že ak nevidíš, resp. nepočuješ, čakaj, čo sa stane. Taktiež viem o skupinkách ako No mik, Karel Suck a Boban, že sú neustále na TS, alebo skupina Adela a Cikanek, alebo Janina, Zeus, Termix, Eugen a pod., a je logické, že si sem-tam niečo povedia, ale nebanoval by som to aspoň ja, lebo vždy by ti povedali to, čo Newimka. Ak si si už istý BANom, čo kľudne mohlo byť tak, ako si napísal ty, alebo kľudne aj ako napísala Newimka, tak pri jej prvom prehrešku by som ho dal rapídne kratší a do budúcna si ich všímal viac a našiel viac takýchto situácií. Lebo ako som písal, v tomto prípade to môže byť zaslúžený BAN, alebo resp. aj omyl. Je to ale len môj osobný názor, pretože som reálne túto situáciu nevidel a neviem, ako sa po tvojom zabití správal jej priateľ a ona, čo i ty vieš, že podľa toho správania skúsenejší hráč vyhodnotí situáciu v daný moment správne a rozhodne sa strieľať, resp. nie.
    Naposledy upraveno stupo; 13-07-21 v 09:44.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2019
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Newimka

    Díky stupo, jeste se vratim k tomu ze jsem prisla pozde, jsem na chate se psem, ten pes neni zrovna klidas takze jsem klidne mohla mit zrovna oci na psovi a ne na hru. Tohle je ale uz vedlejsi. Svuj nazor jsem rekla. Pritel zacina a ja hrala i na konkurencnim serveru. Nicmene se budu ted venovat jinemu typu serveru, aspon po tu dobu co jsem na chate a chci si k veceru zahrat, protoze jak zase zacne prace, ke hre se nedostanu ��
    Naposledy upraveno Newimka; 13-07-21 v 14:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •