Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 28.7. ] Divné Menu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2017
    Příspěvky
    4

    [ archivace 28.7. ] Divné Menu

    Zdravím, v poslednej dobe mam taký problem, pokazde ked zapnem csko, sa mi v hlavnem menu ukazuje že "Join Random Server" a neviem ako si s tým vobec poradiť...zkušal som vyhledavať aj na yt, nič mi nevyšlo, dokonca som kvoli tomu aj niekoľkokrát odinstaloval a zas nainstaloval celý csko, hned po nainštalování mi to ide v pohodičke no až keď to zapnem na po 3x, 4x sa mi stane že sa mi v menu dá samo od seba "Join Random Server" ako som písal... no vobec neviem ako to mám riešiť, lebo pokaždé keď sa mi to tam ukáže tak mi to resetuje cele nastavenie a mám uplne iny nick... a keď si to všetko pokušam nastaviť spat tak sa mi nastavenie neuloží... snad niekotý budu vedieť čo s tým, budem rád za každu správu...

  2. #2

    Odpověď: Divné Menu

    pripajas sa na servery kde menia config a ine blbosti. ale nas klient cs16full_v43g_cskocz.exe by mal mat na to ochranu.
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2017
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Divné Menu

    Prepac, ale naozaj sa nikam inam než na csko nepripajam

  4. #4

    Odpověď: Divné Menu

    Jestli nestahuješ csko přes kotelnu, tak to udělej, jak psal savage, měla by proti takovým věcem být ochrana. Ale nejlepší pro tebe bude si koupit csko na Steam, tam nebudeš mít snad žádný problémy.

  5. #5

    Odpověď: Divné Menu

    Kdyby problém přetrvával, založ si nové vlákno. Tohle vlákno uzavírám jako vyřešené.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •