Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žádost

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Žádost

    Asi bych žádosti už zamknul. Máte tady více adminů, jak hráčů.

    Už to není plné, co kdysi.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429


    Odpověď: Žádost

    Téma presunutá. Predbežne umožníme vyjadriť sa k tejto problematike aj hráčom, každý zaujímavý postreh k obohateniu tejto témy je vítaný. Ak budú príspevky smerované nie priamo k téme, príde k ich zmazaniu (pri opakovaných OT príspevkoch aj k "trestným bodom"), prípadne uzavretiu a presunutiu do admin fóra. Prosíme o rešpektovanie týchto skutočností.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: Žádost

    Já si nemyslím, že je zrovna problém v žádosti - ok, taky jsem už několikrát navrhovala, aby se to uzavřelo, ale pouze na některé servery, přeci jen aim je jeden z největších celků, co tvoří Kotelnu a je tam stále někdo potřeba.
    Upřímně problém je jinde. Co si tak všímám, tak zde ubývají hráči, to je pravda, jenže k tomu ještě bohužel napomáhají někteří admini s dost zbytečně dlouhými bany a hráč už třeba nedojde, nebo ho to odradí a jde jinam. Nechci to nějak adminům vyčítat, vím, že si každý dělá svoji práci a někdy je třeba dát delší trest, ale určitě bych trest dala maximálně (pokud se nejedná o cheatra) tak do těch 2 týdnů.
    Taky jsou prázdniny, někdo rád je doma a hraje hry, někdo zase ne a využívá čas na dovolený apod. Do toho přišlo rozvolnění, takže se ani není čemu divit že ty servery jsou momentálně prázdnější, ale určitě bych chtěla hlavně apelovat na adminy - chodí mi mnoho stížností na steam, že se dávají zbytečně dlouhé bany.
    Dále zde bylo od Kotla slíbení znovu nahození chatu na web, což se nestalo, je to škoda - dost lidí by to bralo jako velké +, potom opravení black pozadí, teď to dost frčí a tam, kde je to možné, tak já osobně to používám, protože z toho tolik nebolí oči, ale my modi ho používat nemůžeme, nejdou nám na něm určité pravomoce a taky není nastaven jako default, takže se pokaždé i tak změní. Plno hráčů má na svém pozadí nastaveno ještě z dřívějška jinou barvu, kterou mít nechtějí, ale to se taky neopravilo.
    Asi bych mohla pokračovat dál a dál, bohužel to vždy vše záleželo na Kotlovi, aby se na to podíval, NEBO aby si k sobě vzal člověka, dal mu veškerá práva a ten to opravil, což už několikrát bylo domluveno a taky to nevyšlo.
    Takže abych to shrnula: Já osobně bych nechala otevřený nábor pouze na AIM servery, zbytek, ať se řeší přes nový systém "alá spešl", potom aby admini se víc krotili při těch délkách a fakt nedávali, tak dlouhé bany. A v poslední řadě zkusila ještě přes DC se nějak domluvit s Kotlem, aby se podíval na web a opravil ho, třeba vylepšil.
    Nikdo neví co bude po prázdninách, co se zase stane, třeba se servery zase naplní, bude víc hráčů, zase se něco uzavře :D To je tak vše a pardon za slohovku, je to pouze můj pohled, když sem chodím každý den na web se dívat co se kde děje a jak to vypadá, nebo pokud někdo nepotřebuje s něčím od modů pomoct.
    Naposledy upraveno Britny; 06-08-21 v 15:20.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •