Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žádost o práva na AIM servery

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Thumbs up Žádost o práva na AIM servery

    Dobrý den páni admini o práva si žádám již po druhé, první žádost jsem podal před půl rokem a na svoji žádost ji nakonec lockl, jelikož bylo příliš otázek které jsem neměl jak vyvrátit.


    Co se změnilo viz první žádost - (https://csko.cz/forum/showthread.php...na-AIM-servery)
    1. unbind zpávy s výkřičníkem na začátku
    2. hraní na jedné IP adresse (aby bylo vyvráceno podezření na cheaty kvůli dřívější zdílené IP adresse v paneláku, dnes hraji na jedné Ip adresse na vesnici)
    3. více hlášení (za poslední půl rok si pamatuju že jsem hlásil a následně byl udělen ban od Tsk, Troy, Samco, Medvídek Teddy, Plejer, Mathod man a Koprakek
    4. více zkušeností
    5. hraní na více serverech než jen CTF (dust2only, aim, classic a painball)
    6. mělo by mně znát více adminů
    7. hraní pod nickem Xtr3m3 S!GNA!
    8. žádost v méně barvách speciálně pro některé adminy :D
    9. málo hlášení přes výkřičník protože velmi často nikdo nepřijde, hlásím hlavně na steam nebo adminům které znám kde je větší šance že přijdou

    Dva největší mínusy - vydávaní se za admina 2 roky zpět na GS (za to jsem se omluvil a bohužel už to teď nesmažu, a 250 dní starý VAC ban na steamu (VAC byl udělěn kvůli zadání stejného telefonního čísla jako byl na jednom účtě který jsem koupil a byl mi za to zabanován)

    Nick - S!GNA!
    Steam - STEAM_0:0:13734209, https://steamcommunity.com/profiles/76561199095630859
    Servery - CTF, dust2only, AIM - (Capture The Flag)
    Zkušenosti s právy - zatím žádné, /amxbanmenu ovládat umím.
    Discord - S!GNA!#6760


    Něco o mě z herního hlediska:
    Ve hře mě nejspíše znáte pod nickem S!GNA! nebo Xtr3m3 S!GNA!. Ne Kotelně hraji 5 let, první rok jsem hrál painball a Jailbreak, poté mě admin dostal na CTF, kde se mi po chvíli velmi zalíbilo, a dnes tam hraji zhruba 4 roky (na CTF), mód CTF ovládám opravdu dobře, IAM hráč nejsem nic moc ale pracuji na zlepšení, hraji spíše sluchem a přemýšlením což někteří hráči psychicky nezvládají. Ve hře se snažím chovat slušně, a držet emoce na uzdě.

    Něco o mě:
    Jmenuji se Tomáš, je mi 16 let ale v mikrofonu zním podle hráčů na 19. Studuji na Střední elektrotechnické škole - elektrikáře slaboproud s maturitou.
    Ve svém volném čase hraji nejradši CSko a baví mě si ho všelijak upravovat a předělávat (skiny, config, a další ... nejedná se o cheaty). Posledních pár měsíců hraji s dalšími lidmi na TeamSpeaku Gathery, Fastcupy, atd... jedná se buďto o veterány nebo o stálé hráče. Taky dělám už 7. rokem JUDO.

    Co mohu nabídnout:
    Jsem aktivní, chovám se na určité úrovni, velice rád komunikuji s ostatními a pokud to jen trochu jde snažím se být přátelský, poznám WH, AB, SH a mnoho dalších pokročilých cheatů s vylepšenými nastaveními - tyto cheaty poznám v různých situacích i provedeních.

    Proč chci práva?
    To je celkem jednoduché, chci pomoct k udržování dobré komunity, odstranění lidí kteří kazí hru ať slovně, porušováním pravidel a nebo v neposlední řadě cheatingem. Bohužel často je to s hlášením přes výkřičník dosti obtížné, což asi všichni víme, nedostatek adminů zaviňuje že nikdo nechodí na hlášení (ne vždy ale z velké většiny) a já jsem schopen s tímto pomoct.

    Co bych dělal kdybych dostal práva?
    Udělal bych vše pro lepší hru těch kteří si zde přijdou zahrát a umí se chovat, odreagovat se, ale nemůžou se bránit proti těm kteří kazí hru, to v praxi znamená došlápnout si na cheatery, toxické hráče kteří všem okolo nadávají (neberu sem tam nějaký úlet ale systematické nadávky za účelem poškození druhé osoby), a v neposlední řadě na hráče porušující pravidla daného módu.

    Server na kterém nejvíce hrávám a je to zároveň hlavní server kvůli kterému si žádám práva je CTF.
    Jak asi ví každý kdo mě trochu zná, trávím většinu času na CTF (Capture The Flag) ale v poslední době hraju i Dust2only a AIM, asi každý kdo tam někdy zabloudil mě zná. CTF je taky hlavní důvod proč si žádám o práva, samozřejmě bych neměl problém chodit na hlášení na všechny AIM servery.

    Jednotlivé body potřebné pro získání práv na Kotelně:

    1) Vlastnit originální hru - SPLŇUJI
    2) Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portále - SPLŇUJI - hraji zde 5 let a mám zde nahráno pěkných pár hodin
    3) Čistý trestní rejstřík na tomto portále - NESPŇUJI - mám 7 banů. Důvod - první 4 jsou za to že jsem prý neměl mikrofon, uvedu to tedy na pravou míru, měl jsem perfektní mikrofon, ale strašně starý notebook který mi nebyl schopný rozjet myš, klávesnici, sluchátka a mikrofon a tak mi často odumírala myš nebo právě mikrofon, to jsem tehdy ale nevěděl, a tak jsem se sebral a za svoje tehdejší kapesné jsem si koupil sluchátka s mikrofonem, ale co to? Nepomohlo to protože to bylo notebookem, mikrofon mám a v dnešní době už mám normální PC. Předposlední ban byl za vydávání se za admina - to v praxi vypadalo tak že jsem na Gamesites trvdil že jsem admin na Kotelně, za to jsem se upřímně omluvil a od té doby (2 roky zpět) jsem dostal akorát ban na 5 minut za camp. Poslední rok si držím čistý trestní rejstřík.
    4) Hlášení cheaterů - SPLŇUJI - hlásím převážně přes Steam, na fóru a tím že upozorním admina kterého znám.

    Pokud budou nějaké otázky rád odpovím, klidně mi je pište do PM nebo pod žádost. Pokud by si chtěl někdo ověřit že mám funkční mikrofon a nebo jak se chovám, rád si pokecám.

    Toto je moje druhá žádost na tomto portále, doufám v její kladné vyřízení.

    Pokud jste to dočetli až sem tak vám děkuji za váš čas.


    Za všechny PRO ale i PROTI děkuji, a poprosím o připsání důvodu jak při PRO tak při PROTI, děkuji.

    S pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA!.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Hezky napsaná žádost, jde vidět, že si od minulé žádosti opustil uzdu s tím přepáleným zvýrazňováním, což mě na tobě vždycky sralo. Cheaty rozeznat umíš, ale i přes to budu citovat matise: "Nic v zlom, snazivy chlapec a sikovny, ale to uz nie je z coho vyberat?",takový mám já na tebe názor, protože jsem tě párkrát potkal na serverech. To že si tu vypsal hezky všechny adminy co ti kdy zabanovali někoho je taky docela plus akorát k tomu, že z tebe cítím strašný vlezdozadkovský vibes.

    Máš pravdu v tom, že na serverech nejsou admini, ale to není z důvodu, že by jich bylo málo, ale protože mají dalších XY věcí na práci a to samý můžeš vidět i u hráčů, že ty servery nejsou plný jak před 2 měsíci ku příkladu, o AIMy se aktuálně stará docela dobře Troy a asteb, kteří jsou aktivní a řeší 99% věcí co se tam děje a stačí to.

    Mezi žadateli se nachází více schopných lidí podle mě, třeba beNN + máš VAC.
    PROTI.

    čau grakone


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Děkuji ti za vyjádření Unihoci CZ, nikomu nikam nelezu, píšu to jak chci a jak si myslím že to je správně. Další věc nevidím tu kromě poslední věty jediný normální důvod na udělení PROTI, nezlob se na mně ale sám jsi řekl "cheaty rozeznat umíš" a pak to končíš "že z tebe cítím strašný vlezdozadkovský vibes" takže pokud je to PROTI kvůli VAC banu tak to plně chápu pokud je to kvůli tomu že jsem podle tebe vlezdoprdelka tak je asi něco špatně, tvoje vyjádření plně respektuji ale chtěl bych teda upřesnění důvodu PROTI, děkuji. A že vypíšu nicky adminů kterým jsem hlásil je snad normální ne? V každé žádosti se na to admini ptají. A další věc je ať si admini dělají co chcou kde chcou ale pokud na CTF chodí 2 admini a to ještě čas od času, Troy téměř omylem a Plejer který je teďka měsíc úplně mimo server, postrádá tvůj argument celkem smysl i když chápu jak to myslíš.

    PS: jo beNN je kvalitní týpek ale opět PROTI kvůli podle tebe moc adminů?
    Naposledy upraveno S!GNA!; 22-07-21 v 16:57.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Citovat Původně založeno S!GNA! Zobrazit příspěvky
    Děkuji ti za vyjádření Unihoci CZ, nikomu nikam nelezu, píšu to jak chci a jak si myslím že to je správně. Další věc nevidím tu kromě poslední věty jediný normální důvod na udělení PROTI, nezlob se na mně ale sám jsi řekl "cheaty rozeznat umíš" a pak to končíš "že z tebe cítím strašný vlezdozadkovský vibes" takže pokud je to PROTI kvůli VAC banu tak to plně chápu pokud je to kvůli tomu že jsem podle tebe vlezdoprdelka tak je asi něco špatně, tvoje vyjádření plně respektuji ale chtěl bych teda upřesnění důvodu PROTI, děkuji. A že vypíšu nicky adminů kterým jsem hlásil je snad normální ne? V každé žádosti se na to admini ptají. A další věc je ať si admini dělají co chcou kde chcou ale pokud na CTF chodí 2 admini a to ještě čas od času, Troy téměř omylem a Plejer který je teďka měsíc úplně mimo server, postrádá tvůj argument celkem smysl i když chápu jak to myslíš.

    PS: jo beNN je kvalitní týpek ale opět PROTI kvůli podle tebe moc adminů?
    Cheaty na úrovni co se tu objevují umí rozeznat skoro každý, kdo má oči, na složitější případy mají admini speciální sekci, kde se to řeší. Takže v tom jestli umíš poznat wh je pro mě něco co by mělo být samozřejmé.
    Nebudu podporovat člověka, ze kterého cítím negativní vibes, protože dát na pocit se občas vyplatí.
    Proti jsem ti dal kvůli VAC banu, i když jsem si za celou kariéru na Kotelně sral do huby v hodně věcech, ale co se týká mých vyjádření v žádostech, když tobě bylo ještě 10 let, tak jsem svůj postoj k VACům nezměnil, a proto ti to napíšu srozumitelněji teda. PROTI - důvod: VAC.

    Dle mého nemáš atributy, které by zastínily VAC ban a mohlo by se uvažovat o přijetí i přes tuto věc.

    E: Vysvětli nám ten VAC nějak lépe, Seeya to dobře shrnul :) Pokud to dobře vysvětlíš tak nemusíš žádat o další lock.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 28-07-21 v 00:25.

    čau grakone


  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Proti, VAC a bany na kotelne.

  6. #6

    Re: Žádost o práva na AIM servery

    "VAC byl udělěn kvůli zadání stejného telefonního čísla jako byl na jednom účtě který jsem koupil a byl mi za to zabanován"
    Hmm, za stejné telefonní číslo na více účtech se snad VAC neuděluje. Nebylo to tak, že pokud máš na jednom tel. čísle více accountů a na některém z nich se stane "určitá událost", tak pak je VAC udělen na všechny účty s daným sdíleným tel. číslem ? :-) To platí ale jen pro accounty, které jsou v daný moment té "události" zrovna přiřazeny k tel. číslu. Pokud by byl acc přidán předtím nebo potom, tak se nic neděje.

  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí. Pokud se za tebe výjimečně nepřimluví valná většina administrátorů, tvá žádost bude automaticky uzavřena.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Abych spíš uvedla na pravou míru ten VAC = tehdy jsem to s ním řešila. Dostal je nějak krátce po sobě, protože bohužel se zúčastnil nějaké podvodné soutěže na steamu a kliknul tam potom na jeden link, který mu automaticky odcizil steam. Já jsem se mu snažila poradit, jak napsat podpoře, ale asi to nepochopil, nebo mi to tak přišlo. No, zkrátka ani jeden nedostal zpět. Tento incident si ještě pamatuju, proto jsem mu už radila, aby na nic nikdy neklikal a nikdy se ničeho nezúčastňoval.
    Pokud mu dáváte proti jen kvůli tomu VAC banu, tak to bylo takhle. Zbytek je na vás už.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Tak v první řadě děkuji za názory všem kteří se vyjádřili. V druhé řadě zkusím přiblížit problém jménem VAC ban. Britny má pravdu tak nějak se to stalo, koukám že si to pamatuje lépe než já, abych to jen trochu upřesnil, měl jsem 2 steam účty, jeden který mám stále a hraji na něm každý den tady na Kotelně CSko, a druhý který již nemám. Jednoho krásného dne jsem na Youtube a Instagramu viděl jak lidi na jedné webové stránce kterou měla údajně vlastnit organizace NaVi, (pro ty kteří neví jeden z nejlepších esport CS:GO teamů), mají jednu case na vytočení zdarma a skin který jim z toho padne si následně můžou dát na svůj steam profil tím že tam zadají své údaje na steam. A já protože jsem to viděl ten den asi 7 krát od různých lidí jsem si říkal no to určitě nebude scam, takže jsem si otevřel case a padl mi knife v přepočtu za 1300 dolarů, sice mi to bylo dost podezřelé, protože to je fakt brutální štěstí aby to padlo ale říkal jsem si že se zkusím přihlásit na ten steam a uvidím, no jenže jakmile jsem vyťukal svoje přihlašovací údaje o účet jsem přišel, nevěděl jsem co dělat a tak jsem se obrátil tady na Britny protože vím že kolem steamu se vyzná jako málokdo tady. Proč to ale říkám, chvíli na to se na mém již ztraceném účtě objevil VAC ban, jak jsem později zjistil buď byl někomu prodán a bylo to tedy za obchodování s účty, nebo za změnu ip adresy s kombinací změny hesla a emailu, to nevím. Proč to ale celé říkám je že mám stejné telefonní číslo i na druhém účtě (to je ten na kterém teď hraju) a za pár dní mi přistál VAC ban i tam opět jsem to řešil s Britny která mi poradila ať napíšu na podporu aby mi ban zrušili ale mně se to nějak nepovedlo nebo jsem nevěděl jak, to si teď nevzpomínám a tak mi tam září dodnes. Ano pár adminů mi i radilo ať si založím další účet s jiným telefonním číslem a koupím si tam originální CSko, ale jednak nevím jestli by mi to nedalo zase VAC na základě IP adresy která je stejná (nevím jak moc je to promakané) a za druhé mi nepřijde jako dobrý nápad se to snažit nějak obejít, jednak by to někdo mohl brát jako podvod, za druhé by to mohl poznat podle první žádosti, a za třetí já jsem kromě blbosti zadání přihlašovacích údajů nic proti pravidlům her a CSka neudělal, takže jsem si řekl že prostě uvidím co k tomu řeknete. Rád bych taky řekl že tuto žádost si já sám tentokrát nelocknu, v první žádosti jsem to udělal jen proto že jsem neměl jak dokázat spoustu věcí které dnes už zvládnu, sice je to všem jedno a najdou si něco jiného jak tak koukám, ale co už. Toto je také moje na hooodně dlouho poslední žádost, protože již je to o tom jestli mi ho dát chcete nebo ne, názor už jste si na mně stihli určitě udělat, všechny okolnosti jsem již vysvětlil a teď ještě znovu dovysvětlil ten VAC, teď je na vás zda mi dáte šanci dokázat mé tvrzení vůči právům a nebo ne. Jsem pevně přesvědčen že admin, o to více admin který by chodil i na CTF kde kromě Plejera a Troye který se omylem ukáže a to jednou za uherský rok nikdo ani nepáchne by se více než hodil ať už na to má například Unihoc názor jakýkoliv. Doufám že jsem tedy přiblížil posledních pár věcí, pokud máte ještě někdo další otázky rád je zodpovím. Přeji příjemný den.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 31-07-21 v 21:13.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Po delším uvažování a komunikaci s určitými adminy jsem došel k závěru že bych měl ještě s žádostí počkat, jsem přece jen ještě dost mladý a cheatery možná nepoznám tak dobře jak jsem si myslel proto na sobě zkusím zamakat. Taky mi bylo doporučeno třeba za rok zkusit začít spešlem (pokud bych ho teda dostal) a vypracovat se. Takže se pokusím držet aktivitu, hlášení a chování atd... a uvidíme jak to časem dopadne. Proto tedy prosí o LOCK. Děkuji a příjemný den/noc.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na AIM servery

    Já ti teda přeju hodně štěstí, aby ti to vyšlo příště - jen bych chtěla ještě poprosit adminy. Kdo by ho chtěl příště posuzovat kvůli tomu VAC banu, tak tentokrát jsem to s ním opravdu řešila já a nebyl v tom žádný cheat, pouze odcizení, skrze podvodnou soutěž, kterou mi tehdy ukazoval. Já jsem ji nahlašovala ještě, radila jsem mu co má dělat, ale zkrátka to dopadlo, tak jak to dopadlo. Možná bych mu doporučila to zkusit s novým steamem, kde by neměl daný VAC, aby to dělalo lepší dojem. Zde bude mít akorát žádosti, kde to bude zaznamenané, ale jen sem tu situaci chtěla objasnit dopředu. On sám si nevěděl vůbec rady, tam u podpory je to složitější pokud tomu člověk moc nerozumí a nemá dostatek důkazů, že je steam jeho, ale 100% vím, že oba byly. Protože jsem ho měla v přátelích. Kdo s tímto má zkušenosti - i z řad momentálních adminů, tak sami víte, jak to určitě chodí.

    Tímto mu ji tedy na jeho vlastní žádost uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •