Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 26.7. ] Katijka --> Fellow

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2021
    Příspěvky
    2

    [ archivace 26.7. ] Katijka --> Fellow

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=292795


    Poznamka:


    Ahojte dneska sa mi stala taka vec isla som si zahrat na vas server Jailbreak .. hrala som tam chvilku a dostala som ban do hry neviem preco,zaco .. ano som z gs ale nemam za potrebu vam zhadzovat serveri ani nic hrala som tu aj pred rokmi vacsinou dr alebo dust .. rada by som poprosila o vyriesenie

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Len aby sme to nezdržovali, UB ani jednému z vás nedám na koľko dobre viem ako sa ty a tvoji kamíci správate keď hrávate u nás...

    Napojil som na na server a hneď ako som videl vaše nicky a hlavne ten tvoj, hneď som vedel že tu robíte len bordel.
    Následne na to som sa opýtal prítomného spešla čo sa deje a povedal mi že úmyselne zhadzujete server..
    Pri mojej prítomnosti padol 1x a to server nepadá skoro nikdy čo tam hrám.

    Opakujem UB nečakajte ani jeden alebo keď niekomu bude ľúto tak ti môže ban prehodiť čisto na JB aby ste si vedeli zahrať aspoň iné servery , ahoj

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2021
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    No za prve nespájaj ma s nimi nemam nič spoločne ano pred cca rokom som tu chodila pod inymi nickmi a robila som tu blbosti lenže ma to prešlo a ako ja sa spravam ? to že sa napojim na jb nič ani nenapišem a dostanem permu ? lebo som "odpad z gs " čakala som lepšie vyjadrenie ked už si admin a to že napiše nejaky no name dipkar že Katijka prestan už zhadzovat server je celkom haluz že zabanuješ mna ...

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Ban samozřejmě nelze udělit na základě ničím nepodložených domněnek.
    Co bylo špatně na nicku? V chatlogu jsem nic nenašel.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Citovat Původně založeno Katijka Zobrazit příspěvky
    No za prve nespájaj ma s nimi nemam nič spoločne ano pred cca rokom som tu chodila pod inymi nickmi a robila som tu blbosti lenže ma to prešlo a ako ja sa spravam ? to že sa napojim na jb nič ani nenapišem a dostanem permu ? lebo som "odpad z gs " čakala som lepšie vyjadrenie ked už si admin a to že napiše nejaky no name dipkar že Katijka prestan už zhadzovat server je celkom haluz že zabanuješ mna ...
    A ty si myslíš že som ťa banoval na základe toho že to niekto napísal do chatu?
    Predpokladám že si tam neprišla hrať sama a tí dvaja, Baaaaaaaaaaaaaaape a ten Player a ten ďalší myslím že mal nick bawave tam boli kvôli tebe na koľko záznam v chatlogu majú minimálny.

    Pokiaľ to tak je a nepoznáš ich tak ti ban zruším nakoľko som nenašiel spojitosť medzi nimi a tebou.

    Tak to vypadá tak že server zhadzovali oni a nie ty.

  6. #6

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Zdravim, na serveru jsem byl celou dobu. Napojila ses a s tebou postupně další 3lidi, načež jeden z nich, že "začne to padat". Na Kotelnu chodíš ty i Tvoji přátelé dělat problémy jen.
    Souhlasil jsem s Fellowem s permanentníma banama, protože je reálně nedokázatelný, zda to dělala jedna osoba z tý party, nebo se střídali.
    Troy psal, že chodíš hrávat DR a tam problémy neděláš, tak jestli by to mohl někdo potvrdit tady.
    Naposledy upraveno Hunted; 23-07-21 v 14:11.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    19

    *VIP*

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Z DR ju poznám a nikdy sňou neboli problémy.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2021
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Áno jasne robila som niekedy problemy tých hračov poznam z gs robia tam problemy tiež tak isto ako som ich robila aj ja lenže proste teraz som si prišla naozaj slušne zahrať ako normalny hrač .. a to že sa napojili oni ja za to nemožem nevolala som ich ani nič nieje som s nimi v kontakte tak preto by som rada požiadala o ub .. a čo sa týka ohladom Hunteda raz som tu dala mfk a sa mi zda že za MH som mala ban čo bolo ešte niekedy minulý rok takže neviem prečo tu tak pišeš že chodim robiť problemy ..

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Katijka --> Fellow

    Lebo viem čo si zač po niekoľkých skúsenostiach s tebou u nás keď ste mali v obľube robiť len bordel, kaziť hru a nadávať hráčom.

    Na koľko si na iných serveroch bezproblémová tak ti ban ruším a budem veriť že si v tom nemala prsty aj ty.

    Ban zrušený..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •