Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: !!!ZOMBIE EVENT!!! 26.7 v 18:00!!!

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Exclamation !!!ZOMBIE EVENT!!! 26.7 v 18:00!!!

    Čaute všeci! Před pár týdny jsem dostal nápad (resp. dostal jsem ho už před pár roky, ale až teď jsem ho začal realizovat). Když jsou zombie servery (a nejen ty) prázdné, co kdybych udělal na steamu skupinu a tam by jsme se domlouvali, kdy budeme hrát, ať se opět na serverech někdo objeví? Měl jsem zkusit napsat o něco dřív, ať si to přečte, co možná nejvíc lidí, ale většina mi na steamu neodepisovala, tak jsem neměl chuť. Ale našel jsem pár milých lidí, kteří by si rádi zahráli. Pro jistotu, aby nás bylo co nejvíc, píšu tohle téma.

    !Hrát se bude 26.7 (Pondělí) v 18:00, začínáme na ZM Escape!

    Moc vás všechny, kteří si toto téma přečtou, prosím. Pošlete ho všem, kteří kdy hráli cs 1.6, ať se na serveru sejde hromada lidí. Mám potvrzeno asi od 10ti lidí, že příjdou, takže doufám, že příjdete alespoň na chvíli, ať se server zaplní. Děkuji za pozornost.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    Odpověď: !!!ZOMBIE EVENT!!! 26.7 v 18:00!!!



    Believe it, go and prove it.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: !!!ZOMBIE EVENT!!! 26.7 v 18:00!!!

    V rámci hraní v této době, kdy jsou tyto mody jíž víceméně inaktivní ve většině svého času je nejlepší domlouvat se po skupinách, kdy se ví kdo, kdy a kde bude hrát. S tímto podnětem před přibližně rokem vznikl i komunitní discord, kde jsem se snažil přidávat hráče zombie komunity, ale vesměs marně, hráči nebyli ve většině aktivní a nápad zanikl. Jestliže se uchytí nějaký hromadný steam chat nebo topic na foru tak jen držím palce
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: !!!ZOMBIE EVENT!!! 26.7 v 18:00!!!

    Hej ako bolo nás tam 10+ a šlo to celkom dobre ale sUch ako organizátor sa odpojil, potom sa všetci prepojili z escape na apocalypsu (čo ma ani nebaví a nebolo to v pláne) a do hodiny tam už nebol nikto. Nabudúce by to chcelo lepšiu organizáciu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •